PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد يه كولر

a-33
15-09-09, 16:47
با سلام من سيستم زير را دارم
amd phenom 955 am 3
asus m4at delux
ram 4 gig
power 550 coller master
قصد دارم يه كولر براي سي پي يو بخرم كه هم دما را خيلي پايين بياره و هم نويز كمي داشته باشه (صدا)
دوستان چند تا مدل پيشنهاد كردن ميخاستم نظر شما را هم بدونم

Hyper Z600
BigTyp 120 VX (CL-P0310-01)
CM Sphere (Only the registered members can see the link)
FAN CoolerMaster V8
البته روي همه اين ها نوشته am2!! ايا به am3 ميخوره؟
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

vandelin
15-09-09, 20:13
سلام
مدل ترمالتیکی که گفتید رو من دارم و به نظرم نسبت به یمت حدود 60 اومانیش چندان به صرفه نیست .

بین این مدل هایی که گفتید قوی ترین میتونه z600 به علاوه دو عدد فن اضافی که روی هم نزیدک 100 تومن هزینه داره باشه .
اگه این مقدار نمی خواید هزینه کنید مدل V8 نسبت به قیمت کارایی بهتری داره . در ضمن بسیار کم صدا تر از یک z600 با دوتا فن هست . حدود 80 تومن .

DOMINATOR
15-09-09, 21:12
از بین این مدلها بهترین انتخاب CoolerMaster V8 هست .

N@VID
16-09-09, 03:02
سلام :

Z600 می تونه انتخاب خوبی باشه در صورتی که هدف شما اورکلاک سنگین باشه ولی صدای کار دو فن شاید
کمی برای بعضی ها آزار دهنده باشه ... ولی انتخاب مناسبیه !

Only the registered members can see the link

V8 هم کولر عالی هست مخصوصا اینکه طراحی جدید اون باعث شده که خنک کنندگی بهتر با تولید صدای کمتر
بدلیل استفاده از یک فن خوب رو فراهم کنه ...

V10 برای خودش پدیده ای هست که جدیدا وارد ایران شده که یک جورایی ترکیب Z600 و V8 هست ...

در کل اگر هدفتون اورکلاک هست بنده بنا بر استفاده خودم ، Z600 رو پیشنهاد می کنم ...

AMD>INTEL
16-09-09, 10:21
نظر من روی z600 هست البته لینک زیر بررسی خوبی از این دو کولینگ دارد .