PDA

مشاهده نسخه کامل : ..:: اونایی که وبلاگ دارن اینو بخونن ::..

tmp
15-09-09, 16:29
دوستان یه سایت هست که اگه عضوش بشی 5000 ریال پاداش بهت میده ، بازای هر زیر مجموعه که بگیری 2000 ریال پاداش بهت میده و زیرمجموعتم به ازای هر عضوی که بگیره 1000 ریال پاداش بهت میدن... در ضمن امکاناتی بی نظیر به شما میده (باید تو قسمت بازاریابی ثبت نام کنی) من الان نزدیک به 67 زیر مجموعه دارم و کلی پول دراوردم .شما هم عجله کنید تا زود تر زیر مجموعه هارو مال خودتون بکنین..کافیه 70 - 80 عضو بگیری و دیگیه کاری بتهاش نداشته باشی اینجوری یه درامد مادامل عمر به شما میرسه..

(Only the registered members can see the link)

MR.Fantastic
15-09-09, 17:37
دوستان یه سایت هست که اگه عضوش بشی 5000 ریال پاداش بهت میده ، بازای هر زیر مجموعه که بگیری 2000 ریال پاداش بهت میده و زیرمجموعتم به ازای هر عضوی که بگیره 1000 ریال پاداش بهت میدن... در ضمن امکاناتی بی نظیر به شما میده (باید تو قسمت بازاریابی ثبت نام کنی) من الان نزدیک به 67 زیر مجموعه دارم و کلی پول دراوردم .شما هم عجله کنید تا زود تر زیر مجموعه هارو مال خودتون بکنین..کافیه 70 - 80 عضو بگیری و دیگیه کاری بتهاش نداشته باشی اینجوری یه درامد مادامل عمر به شما میرسه..

(Only the registered members can see the link)

با اینکه احتمالا سرکاریه ولی چه ربطی به وبلاگ داره:1. (27):

amirpcp30
15-09-09, 21:37
ربطش اینه که به وبلاگ ربط نداره:1. (38):
کس دیگه ای هم تست کرده ؟

tmp
15-09-09, 23:43
شما که هنوز ثبت نام نکردین از کجاتون این نظر رارو در آوردین؟ در ضمن میگی چه ربطی به وبلاگ داره ؟ این یکی از راههای درامد از وبلاگه که نا وبلاگ نداشته باشی نمی تونی توش ثبت نام کنی . هرکسی رو توش رانمیدن. باید وبلاگ داشته باشی.. بعدشم ..کافیه لینک عضویتتو بزاری تو وبلاگت تا زودتر زیر مجموعه پیدا کنی..

tmp
15-09-09, 23:47
با اینکه احتمالا سرکاریه ولی چه ربطی به وبلاگ داره:1. (27):
شما که هنوز ثبت نام نکردین از کجا میگین سرکاریه؟درضمن خیلیم به وبلاگ ربط دراه..تا وبلاگ نداشته باشی نمی تونی ثبت نام کنی..و این یکی از ههای کسب رامد از وبلاگه..:yes:

KING
16-09-09, 00:04
تاپیک بسته شد.
لطفا" از زدن چنین تاپیکهای تبلیغاتی خودداری فروائید