PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید مانیتور لطفا کمک کنید

dark44
13-09-09, 01:54
با سلام

دوستان و اساتید محترم من می خواستم یک مانیتور مدل AOC بگیرم حالا بین دومدل از این مارک گیر کردم هر کی یه چیزی میگه یکی مدل 30FM , مدل دیگر V22 هر دو مدل هم22 اینچ لطفا یکی بگه کدوم بهتره البته با ذکر دلیل ممنون میشم در ضمن من می خوام همین مانیتور پلی استیشن 3 یا ایکس باکس 360 هم بازی کنم از لحاظ وضوح تصویر کدامیک بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

Rohham
13-09-09, 01:57
با سلام

دوستان و اساتید محترم من می خواستم یک مانیتور مدل AOC بگیرم حالا بین دومدل از این مارک گیر کردم هر کی یه چیزی میگه یکی مدل 30FM , مدل دیگر V22 هر دو مدل هم22 اینچ لطفا یکی بگه کدوم بهتره البته با ذکر دلیل ممنون میشم در ضمن من می خوام همین مانیتور پلی استیشن 3 یا ایکس باکس 360 هم بازی کنم از لحاظ وضوح تصویر کدامیک بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

تا اون جایی که می دونم هر دوتاشون پورت HDMI دارن پس می تونی باهاشون بازی کنی...از لحاظ وضوح تصویر فکر کنم V22 بهتر باشه با توجه به کنتراست فوق العاده بالاش که 100000...
البته معمولاً کسی این برند رو تصویه نمی کنه...اما من چون ندیدمش نه می تونم رد کنم نه بگم خوبه:wink:

nima_hl
13-09-09, 08:16
با سلام

با تشکر

سلام

الان این 2230FM روبروم هستش حدود ۶ ماهه خریدم خیلی هم ازش راضی هستم :yes:

مدلهای دیگش رو نمیشناسم ولی کیفیت این خیلی خوبه

موفق باشی