PDA

مشاهده نسخه کامل : هرچی راه و فوت و فن از رپید بلدید رو کنید

Emperatour
19-03-07, 21:32
هرچی راه و فوت و فن از رپید بلدید رو کنید که اعصابمو خورد کرده. یا همزمان ساپورت نمکینه. یا فایل دیلیت میکنه .
یا میزنه 40 50 دقیقه دیگه.دوستان هرچی راه حل دارید رو کنید.

aMiR HosSeiN
20-03-07, 00:26
آقا من الان یه ماهه انواع راهای ممکن رو امتحان کردم.فقط و فقط باید اکانت بخری.

Shahryar
20-03-07, 13:05
اول از همه ابلهی افرادی را میرسونه که میرند توی راپید آپلود میکنند !

دوم هم اینکه چندین راه است :

یکی اینکه اگه .de هست میتونید از لینک زیر تبدیلش کنید : Only the registered members can see the link

در مورد برنامه هم که خیلی هستند . تا حالا نرم افزار هایی که تستشون خوب کار کرده به نظر من همون rapidown هست که البته باید بلد باشین با اون کار کنید و به صورت عادی برای شما فایل رپیدان را باز میکنه نه فایل اصلی!

باتشکر شهریار

aMiR HosSeiN
20-03-07, 14:14

دوم هم اینکه چندین راه است :

یکی اینکه اگه .de هست میتونید از لینک زیر تبدیلش کنید : Only the registered members can see the link

در مورد برنامه هم که خیلی هستند . تا حالا نرم افزار هایی که تستشون خوب کار کرده به نظر من همون rapidown هست که البته باید بلد باشین با اون کار کنید و به صورت عادی برای شما فایل رپیدان را باز میکنه نه فایل اصلی!

باتشکر شهریار
Rapidown سرعت رو خیلی میاره پایین.

aMiR HosSeiN
20-03-07, 18:10

د نه دیگه.
وقتی كه با آپلود فایل به مشتری هاش اکانت مجانی میده اتفاقا خیلی ابله هستن اگه روی رپید آپلود نکنن.

Shahryar
20-03-07, 19:01
بابا وقتی کسی دیگه روش آپلود نکنه اکانتش به چه دردی میخوره ؟

قربانت شهریار

Emperatour
20-03-07, 19:09
اگر اپلود نکنند که هیچ. چه بهتر. اما وقتی دارند پول میدند برای پوینت اضافه تو رپید میریزند.
بالاخره خریدم و خیال خودمو راحت کردم. منهم به شخصه فایلامو تو رپید میریزم بخاطر پوینت

Mahdi Hero
13-04-07, 22:12
جديد ترين راه رو که ميشه رپيدو به راحتی ممکن پيچوند اينکه يه دفعه مودمتو اگه adsl هست
خاموش و روشن کنی محدوديتش از بين ميره به نقله از يه فرومه انگيليسی

EhsanHF
13-04-07, 22:45
من که آی پیم رو دستی عوض میکنم . 99% مواقع کار میکنه .

Emperatour
13-04-07, 23:05
اگر كمي اينكاره باشيد مثل من(شوخي) اكانت رايگان پرميوم ميبريد. چطوري؟‌دفعه اول پول ميديد كه هيچ . دفعات بعد براي اكانت 2000 پوينت (دانلود از اكانت شما) جمع ميكنيد و يك ماه ديگر رايگان جايزه ميگيريد و همينطور تا اخر