PDA

مشاهده نسخه کامل : انتقاد : صندلی داغ دیگه گرم نیست!!!

Bahador
06-09-09, 12:14
سلام به همه ی دوستان
عزیزان یادم میاد اوایل کار انجمن بود که بحث صندلی داغ رو با دوست عزیزم سعید راه انداختیم.
تا چند وقت پیش خیلی بحث داغی بود و تعداد زیادی از دوستان میومدن و سوالاتشون رو بیان میکردن.
اما مدتی هستش که دیگه خیلی کم لطفی میکنید به این تاپیک و بهش دیگه سر نمیزنید یا اگر هم میاید دیگه سوال نمیپرسید:1. (28):
شاید 2 یا 4 نفر باشیم که سوال میپرسیم و بقیه فقط تماشاچی هستن.

همینجا از همه شما دوستانه میخوام برای اینجور تاپیک ها هم وقت بزارید و اجازه بدید که همه دور هم باشیم.
فکر کنم پرسیدن 10 تا سوال فقط و فقط 1 دقیقه وقت میخواد!!!:yes:

hamedjahanbakhsh
06-09-09, 12:38
کار بسیار جالبی هست .لطفا دوباره راه اندازیش کنید.تا بیشتر با دوستان آشنا بشیم

MR.Fantastic
06-09-09, 13:27
سلام به همه ی دوستان
عزیزان یادم میاد اوایل کار انجمن بود که بحث صندلی داغ رو با دوست عزیزم سعید راه انداختیم.
تا چند وقت پیش خیلی بحث داغی بود و تعداد زیادی از دوستان میومدن و سوالاتشون رو بیان میکردن.
اما مدتی هستش که دیگه خیلی کم لطفی میکنید به این تاپیک و بهش دیگه سر نمیزنید یا اگر هم میاید دیگه سوال نمیپرسید:1. (28):
شاید 2 یا 4 نفر باشیم که سوال میپرسیم و بقیه فقط تماشاچی هستن.

همینجا از همه شما دوستانه میخوام برای اینجور تاپیک ها هم وقت بزارید و اجازه بدید که همه دور هم باشیم.
فکر کنم پرسیدن 10 تا سوال فقط و فقط 1 دقیقه وقت میخواد!!!:yes:

برخی از دوستان آنقدر سوالات زیادی میپرسن که عملا سوال واسه بقیه نمیزارن:cry:

Quick
06-09-09, 13:31
برخی از دوستان آنقدر سوالات زیادی میپرسن که عملا سوال واسه بقیه نمیزارن:cry:

الان هیچ کس جز بهادر سوال نمیپرسه :1. (38):

M A H R A D
06-09-09, 13:37
بخشی از این موضوع برمیگرده به خود دوستداران صندلی داغ.

پرسیدن سوال به تعداد زیاد هیچ چیزی رو اثبات نمیکنه!

صندلی داغ مکانی هست برای آشنایی بیشتر کاربران با هم و اینکه صمیمیت ها رو افزایش بده.

اگه دوستان عزیز از این به بعد به کیفیت سوال ها بیشتر توجه کنن مطمئنا بقیه هم ترغیب میشن برای شرکت.

سپاس :11():

MR.Fantastic
06-09-09, 13:43
به نظر من باید قوانین اون بخش عوض بشه و بایدتعداد سوالات هر فرد محدود بشه:1. (26):

Shahryar
06-09-09, 13:46
به نظر من باید قوانین اون بخش عوض بشه و بایدتعداد سوالات هر فرد محدود بشه:1. (26):

بعضی از چیز ها قابل مدیریت نیستند و بعضی از چیز ها فلسفه ای برای مدیریتشون نیست ! چرا محدود کنیم ؟ مثلاً 10 سوال برای هر فرد حالا یکی 11 تا پرسید به مشکل بر میخوریم .

صندلی داغ هدفش ایجاد جو بهتر هست و صمیمی تر نه ایجاد محدودیت بیشتر . کیفیت باید توسط کاربران به صورت اتوماتیک رعایت بشه نه به صورت مدیریتی اعمال بشه . :11():

MR.Fantastic
06-09-09, 13:53
بعضی از چیز ها قابل مدیریت نیستند و بعضی از چیز ها فلسفه ای برای مدیریتشون نیست ! چرا محدود کنیم ؟ مثلاً 10 سوال برای هر فرد حالا یکی 11 تا پرسید به مشکل بر میخوریم .

صندلی داغ هدفش ایجاد جو بهتر هست و صمیمی تر نه ایجاد محدودیت بیشتر . کیفیت باید توسط کاربران به صورت اتوماتیک رعایت بشه نه به صورت مدیریتی اعمال بشه . :11():

من نگفتم با افراد برخورد بشه:wink: منظورم این بود که به دوستان یادآوری بشه
وقتی کسی میخواد سوالاشو مطرح کنه و میبینه که در پست بالاتر 500 تا سوال هست واسش اشتیاقی نمیمونه:1. (28):

AMD>INTEL
06-09-09, 14:28
من خودم صندلی داغ رو دوست دارم . سعی میکنم شرکت میکنم . منتهی کمی واهمه دارم که دوستی از سوالم ناراحت نشود .

Bahador
06-09-09, 15:09
کار بسیار جالبی هست .لطفا دوباره راه اندازیش کنید.تا بیشتر با دوستان آشنا بشیم

از اینجا بحث رو دنبال کنید:

Only the registered members can see the link

بخشی از این موضوع برمیگرده به خود دوستداران صندلی داغ.

پرسیدن سوال به تعداد زیاد هیچ چیزی رو اثبات نمیکنه!

صندلی داغ مکانی هست برای آشنایی بیشتر کاربران با هم و اینکه صمیمیت ها رو افزایش بده.

اگه دوستان عزیز از این به بعد به کیفیت سوال ها بیشتر توجه کنن مطمئنا بقیه هم ترغیب میشن برای شرکت.

سپاس :11():

کاملا با مهراد عزیز موافقم.بهتره که دوستان از این کل کل های بلا استفاده دست بردارن و سعی کنن جو رو به حالت قبل برگردونن.

منم قبول دارم اما خوب همینطور که دوستان گفتن بهتره که خود شخص سوال کننده دقت کنه.حداقلش اینه که سوالاتش رو به چند بخش تنظیم کنه تا وقتی و جایی برای دوستانی که تمایل به پرسیدن دارن هم برسه

من خودم صندلی داغ رو دوست دارم . سعی میکنم شرکت میکنم . منتهی کمی واهمه دارم که دوستی از سوالم ناراحت نشود .

دوستانی که توی اون تاپیک اعلام آمادگی میکنن باید توجه داشته باشن که سوالات برای بازجویی نیست و فقط برای آشنایی بیشتر هست.

با اجازه همه دوستان عزیز من سعی میکنم توی پست اول تاپیک توضیحاتی رو اضافه کنم که از هرج و مرج ها جلوگیری بشه

Bahador
06-09-09, 15:31
دوستان عزیز من سعی کردم تا حد توانم پست اول رو ویرایش کنم.
امیدوارم باعث بشه همه دوستان عزیز توی این بحث ها شرکت کنن.

صادقانه میگم : همین تاپیک باعث شد که رابطه ام با دوستان خوبی که الان دارم به این شکل صمیمی بشه

user4u
06-09-09, 18:03
سلام
منم سعی میکنم زین پس تو اون تاپبک اشتراک کنم

Haroon
06-09-09, 22:04
سلام بنده چندین بار به تاپیک صندلی داغ سر زدم تا شرکت کنم
ولی وقتی مبینم هر کار کاربر از 20 پست تا 511 پست تو هر پستش میزنه چیزی واسه ما نمیمونه

هرچی میخام بپرسم میبنم پرسیده شده

نظر من
فقط هر کاربر تو هر سریع از پستش فقط اجازه ارسال 5 پست را داشته باشد
بعد از جواب دادن دوباره 5 پست دیگه پرسیده شود

Bahador
10-09-09, 11:12
سلام دوباره به همه دوستان
خواستم تشکر کنم به خاطر شرکت کردنتون توی این تاپیک...خیلی فعالیت ها بیشتر شد اما باز هم مثل سابق نبود.
در حال حاظر هم مدیر بخش فیلم محمد امین مهمون هستن اگه بیاید منت سر من گذاشتین

™Ali
12-09-09, 17:15
سلام بنده چندین بار به تاپیک صندلی داغ سر زدم تا شرکت کنم
ولی وقتی مبینم هر کار کاربر از 20 پست تا 511 پست تو هر پستش میزنه چیزی واسه ما نمیمونه

هرچی میخام بپرسم میبنم پرسیده شده

نظر من

:1. (27):؟:

20 پست تا 511 پست تو هر پستش میزنه !

+

Bahador
19-09-09, 00:56
دوستان من پام شکسته یه روزی نمیتونم پشت سیستم بشینم.لطفا هوای صندلی رو داشته باشید.
ببینم چکار میکنیدا!!!!