PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی فوق العاده جذاب Crack Attack!

Shahryar
19-03-07, 13:37
بازی Crack Attack یک بازی بسیار جذاب و مهارتی برای لینوکس بوده که امروز میخوام براتون نسخه ویندوز اون را بگذارم تا لذت ببرید . این بازی به این گونه هست که شما باید بوسیله ی دکمه Space مکعب ها را جابجا کنید و طوری بچینید که هر دفعه یک رنگ جند تایی یا در جهت افق و یا عمود قرار گیرد و محو می شود .

اما جذابیت های بازی از آنجایی شروع می شود که گزینه ی X-treme را قبل از ورود به بازی فعال ساخته شود ! در این صورت شما میتوانید بازی را به صورت بسیار سخت و جذاب تر مشاهده کنید به نحوی که با سری کردن بعضی از مکعب هایی که درخشان تر هستند و یا سری کردن مکعب ها بیشتر از 3 تا در هر دفعه ستاره هایی به بالای صفحه رفته و باعث می شود که جعبه بسیار بزرگی برای سوزاندن شما به پایین ارسال شود و در صورتی که نتوانید یکی از مکعب های کنار آن را سری کنید این مکعب ها بالا خواهد آمد و با پر شدن نواری که در کنار چپ صفحه هست شما خواهید باخت ! این بازی دارای امکانات بازی تحت شبکه ، تک نفره با کامپیوتر و دارای سرور هست که میتونید آنلاین هم بازی کنید ! لازم به ذکر است به دلیل کم حجم بودن آن ( کلا 800 کلیوبایت ) میتونید به راحتی حتی با Dial-Up هم بازی کنید ...

به نظر من حتما امتحان کنید :

Only the registered members can see the link

دانلود مستقیم !!! (Only the registered members can see the link)

در ضمن میتونید چگونگی بازی کردن و بازی کردن آنلاین آن را جویا بشید و در ضمن بالاترین رکود را هم ببنید . از لینک زیر میتونید Screen Shot های بازی و والپیپر ها و هرچی باید بدونید را ببینید :

موفق باشید
شهریار

D J V A H I D
12-02-09, 22:01
جالب انگیز بود ... ببینم مال شما هم صدا نداره ؟! :1. (27):

mostafa222
28-02-10, 17:06
چجوری میشه انلاین بازی کارد ؟

Saeed-Milan
28-02-10, 20:54
مال من هم صدا نداره ولی پدر CPU من رو در میاره چه پردازشی میگیره