PDA

مشاهده نسخه کامل : [][][] اپرا ۱۰ عرضه شد! - !Opera 10 Out Now [][][]

Carl
01-09-09, 17:15
داغ داغ!
نسخه‌ی نهایی اپرا ۱۰، عرضه شد!

Only the registered members can see the link

هفته‌ی گذشته نسخه‌های کاندیدای عرضه‌ی اپرا ۱۰ برای دانلود در سایت اپرا قرار گرفت. کاندیدای عرضه در هر نرم‌افزاری یعنی «به نسخه‌ی نهایی نزدیک می‌شوید!» و در مورد اپرا طبق خبری که رسماً در سایت این مرورگر قرار گرفته‌است، عرضه‌ی نهایی قرار بود در روز ۱۰ شهریور (۱ سپتامبر) انجام گیرد و اکنون اپرا ۱۰ از طریق وب‌سایت اپرا قابل دانلود است!

امکانات جدید نسخه‌ی ۱۰:
این‌جا چکیده‌ای از امکانات تازه‌ی نسخه‌ی ۱۰ را می‌بینید:

اپرا توربو که سرعت بارگذاری صفحات را ۸۰٪ بیشتر می‌کند
و برای کاربرانی با سرعت پایین بسیار کارآمد خواهد بود.
تنها مشکل این‌جاست که در ایران قابل دسترسی نیست (سرورهایش بلاک شده‌اند.)

کارهای زیادی بر روی اپرا میل انجام گردیده
تا این امکان، بهبود بسیاری نسبت به قبل پیدا کند.

Tabbed browsing که از نوآوری‌های اپرا بوده و پیش از همه‌ی مرورگرها در این مرورگر معرّفی شده،
تغییرات ظاهری زیادی یافته‌است.
Tab bar قابل تغییر اندازه است
و با بزرگ‌کردن آن می‌توانید پیش‌نمایشی از صفحات بازشده را ببینید.

Speed Dial (شماره‌گیر سریع) که در صفحات جدید نمایش داده می‌شود،
قابلیّت سفارشی‌سازی بیشتری یافته و می‌توان تعداد خانه‌هایش را کم و زیاد کرد؛
حتی می‌توانید برای آن پس‌زمینه قرار دهید!

اپرا ۱۰ در مورد سایت‌های محبوبی چون جی‌میل و فیس‌بوک، ۴۰٪ سریع‌تر از ورژن ۹٫۶ عمل می‌کند.

طبق گفته‌ی جان استندال، مسئول محصولات رومیزی اپرا، این نسخه قرار است «بهترین نسخه‌ی این مرورگر در طول تاریخش» باشد.

د ا ن‍ ل‍ و د
لینک دانلود نسخه‌ی دارای ستاپ بین‌المللی (Only the registered members can see the link) (پیشنهادشده):

لینک دانلود نسخه‌ی دارای ستاپ انگلیسی (Only the registered members can see the link)

لینک دانلود نسخه‌ی دارای ستاپ کلاسیک (Only the registered members can see the link)

.

Mahdi_Moosavi
01-09-09, 17:19
همه چیز عالیه ! فقط وضعیت Editor vB از قبلش هم افتضاح تر شده ! :1. (28):

Shahryar
01-09-09, 17:20
همه چیز عالیه ! فقط وضعیت Editor vB از قبلش هم افتضاح تر شده ! :1. (28):

Mask As FireFox استفاده کنید . :give_rose:

Mahdi_Moosavi
01-09-09, 17:25

شهریار جان اونم مشکلات خاص خودش رو داره ! جالبه که فقط با کلمات فارسی مشکل داره !

K1LOU
01-09-09, 17:56
با سلام

ميشه در اين مورد توضيح بدين .
با تشكر

M A H R A D
01-09-09, 18:14
با سلام

ميشه در اين مورد توضيح بدين .
با تشكر
سلام.

اینجا (Only the registered members can see the link)رو مطالعه کنید. :11():

=====

به نظر میرسه برای حل این مشکل باید منتظر Snapshot های بعدی باشیم!

سپاس

ALIRE7A
01-09-09, 21:08
با سلام

فقط Speed Dial و اپرا توربوش خوب هست بقیش افتضاح شده

فکر کن عکس رو لود میکنه و وقتی میخوای سیو کنی دوباره دانلودش میکنه و با فارسی هم مشکل داره

من که نصب کردم و دوباره پاک کردم برگشتم به همون 9.6

MR.Fantastic
01-09-09, 21:23
من از وقتی ورژن 10 ریختم همش ارور میده از اپرا میاد بیرون در حالی که ورژن 9.4 اینجوری نبود:1. (28):

Computex
01-09-09, 23:22
فقط Speed Dial و اپرا توربوش خوب هست

رضا جان سلام! شما فرمودید اپرا توربوش خوبه اما دوست عزیزمون جناب Carl گفتند که سرورهاش توی ایران بلاک شده.....

دوستان کسی میدونه اساس کار این Turbo چی هست؟ چطور نیاز به سرور خاصی داره؟ مگه اطلاعات رو به نحوی فشرده میکنه؟

MR.Fantastic
02-09-09, 01:20
رضا جان سلام! شما فرمودید اپرا توربوش خوبه اما دوست عزیزمون جناب Carl گفتند که سرورهاش توی ایران بلاک شده.....

دوستان کسی میدونه اساس کار این Turbo چی هست؟ چطور نیاز به سرور خاصی داره؟ مگه اطلاعات رو به نحوی فشرده میکنه؟

توضیح ناقص فارسی (Only the registered members can see the link)
متن اصلی (Only the registered members can see the link)

IVAN
02-09-09, 01:31
turbo از سرورهای خود اپرا در کشور نروژ استفاده میکنه. اساسش هم کاهش کیفیت تصاویر و در نتیجه افزایش سرعت لود صفحه هست.در ایران برای اینکه استفاده خاص نشه سرورها رو بلوکه کردن (... بر سرشون) نه میذارن از سرعت بالا استفاده بشه نه از امکانات برای سرعت پایینتر حمایت میکنن.

Bahador
02-09-09, 22:00
دوستان عزیز نسخه سالمش رو میتونید از اینجا (Only the registered members can see the link) دانلود کنید

MR.Fantastic
02-09-09, 22:05

turbo از سرورهای خود اپرا در کشور نروژ استفاده میکنه. اساسش هم کاهش کیفیت تصاویر و در نتیجه افزایش سرعت لود صفحه هست.در ایران برای اینکه استفاده خاص نشه سرورها رو بلوکه کردن (... بر سرشون) نه میذارن از سرعت بالا استفاده بشه نه از امکانات برای سرعت پایینتر حمایت میکنن.

من دارم ازش استفاده میکنم
اول تمام نوشته هارو لود میکنه و بعد میره سراغ عکس ها و عکس هارو با کیفیت پایین میاره و کم کم خوب میشه:1. (26):

Computex
03-09-09, 10:52
من دارم ازش استفاده میکنم
اول تمام نوشته هارو لود میکنه و بعد میره سراغ عکس ها و عکس هارو با کیفیت پایین میاره و کم کم خوب میشه:1. (26):

بله من هم که از وب سایت رسمی اپرا اپرا دانلود کردم ، توربو رو که فعال میکنم کار میکنه.