PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب مودم

Danial_Hiv
29-08-09, 22:15
با درود

مودم ما دی لینک بود دیشب دار فانی را وداع گفت.

از آنجا که جنس چینی اصلا مایل به خرید آن نیستم اما مجبور شدم بخرم. چون چیز درست و حسابی تو بازار نبود.

بگذریم.

zyxel P-660RU می باشد.
سی دی رو گذاشتیم نصب کرد.

192.168.1.1 هم رفتیم. اون جا تنظیمات رو انجام دادم.
اما هر کاری میکنم pppoe نیمشه Only the registered members can see the link

الان هم که وصل هستم. bridge نمیشه Only the registered members can see the link
روی pppoe گیر میکنه وقتی میخوام وصل بشم.
چی کنم؟Only the registered members can see the link

راستی از زاکسل سرعت رو میزنه یک گیگا بایت اون دی لینک میزد 100 مگ . (میدونم سرعت اینترنت نیست ها Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link ولی حالا فرقشون چیه ?؟Only the registered members can see the link )

Danial_Hiv
30-08-09, 12:15
نبود؟!!!!!!!

hapalii
30-08-09, 14:39
احتمالا توی دفترچه مودم مشخصات کامل جدول تنظیمات اون هست اگر دفترچه نداشت از لینک زیر درایور جدید و دفترچه رو می تونید دانلود کنید .

Only the registered members can see the link

Danial_Hiv
30-08-09, 15:46
دفترچه زده
هر کاری فته کردم
اما pppoe وصل نمیشه

فرق ppoe با bridge چیه؟

Danial_Hiv
31-08-09, 11:42
چقدر کمک.:cool:

Danial_Hiv
01-09-09, 21:44
ظاهرا کسی از ما خوشش نمیآد.

hapalii
01-09-09, 22:12
یه عکس از صفحه ای که بعد از وارد کردن 192.168.1.1 بهش وارد میشید بگیرید و بزارید اینجا البته بعد از وارد کردن تنظیمات که خودتون وارد کردین.
هرچند هنوز دقیق نفهمیدم مشکل شما چی این که اصلا به اینترنت وصل نمی شید با این مودم یا اینکه وصل می شید اما هر بار باید تنظیمات دوباره انجام بدین و اینکه گفتین " هر کاری فته کردم اما pppoe وصل نمیشه " pppoe استانداردی که سرویس دهنده های ADSL از اون پیروی می کنند حالا اینکه pppoe وصل نمیشه یعنی چی من که متوجه نمی شم .

Danial_Hiv
01-09-09, 22:43
یه عکس از صفحه ای که بعد از وارد کردن 192.168.1.1 بهش وارد میشید بگیرید و بزارید اینجا البته بعد از وارد کردن تنظیمات که خودتون وارد کردین.
هرچند هنوز دقیق نفهمیدم مشکل شما چی این که اصلا به اینترنت وصل نمی شید با این مودم یا اینکه وصل می شید اما هر بار باید تنظیمات دوباره انجام بدین و اینکه گفتین " هر کاری فته کردم اما pppoe وصل نمیشه " pppoe استانداردی که سرویس دهنده های ADSL از اون پیروی می کنند حالا اینکه pppoe وصل نمیشه یعنی چی من که متوجه نمی شم .
منظور این می باشد وقتی تنظیمات را روی pppoe می گذارم اینترنت وصل نمیشود

اما روی bridge صل میشود

حالا فرق اصلی و عمده این دو در چیست؟ و روی کدام باید بگذاریم؟

green_waves
06-09-09, 06:33
در bridge شما باید کانکتشن مانند Dial-up ایجاد کنید اما در PPPoE مورد یوزر و پسورد را از شما می گیره و خودش کانکت می کنه و دائم کانکت هستید