PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهادی برای صفحه ی اول

Agne
28-08-09, 02:05
سلام بر همه ی عزیزان :give_rose:

صفحه ی اول pc network جالبه!
صفحه ی اول یعنی شروع نمایش!
اما به نظر بنده ی حقیر اگر رنگ قسمتی که سر فصل ها رو عوض میکنه (همونی که اولش سخت افزاره بعد میشه نرم افزار و غیره درست زیر جدیدترین ارسال هاي انجمن )عوض بشه و بشه یه چیزی که تو چشم میاد افرادی که وارد سایت میشن تنها فکر نمیکنن ای forum انحصارا برای سخت افزاره و متذکر این نتکته میشن که در زمینه های گونه گون حرفای زیادی برای گفتن داره.
اگر رنگش تابلو بشه و سایزش بزرگتر بشه من فکر میکنم خوب باشه.

کوچیک شما
Agne

دردم نهفته به ز طبیبان مدعی
باشد که از خزانه غیبش دوا کنند

D J V A H I D
28-08-09, 07:51
اتفاقا این موضوع چندین بار به مدیریت محترم مطرح شده !!! ولی هر بار جواب منفی بوده:1. (27): ... منم خودم اون اوایل که موضوعات به صورت تب شده بود ... میرفتم از اون پایین قسمت مراجعه سریع ...!!! گفتم شاید موضوعات دیگه کلا از روی صفحه پاک شده !!! و قطعا کاربرانی هم که میان و ثبت نام میکنن ... از وجود تب موضوعات در اون بالا بی خبرند !!! پیشنهاد ما این بود که یا همه موضوعات زیر هم قرار بگیرند یا اگه به صورت تب هست یه جورائی تابلو باشه ... که مشخص باشه ...!!! :1. (23):
البته به گفته شهریار جان ... این جزو سیاستهای پی سی نتورک هست ... که به این صورت نشون داده بشه !!! که صد البته نظرمدیر مقدم تر هست :yes:... و یا حتما دلیل قانع کننده ای دارند که به همین صورت باقی مانده !!! :yes:

Shahryar
28-08-09, 11:46
به زودی سری جدید vBulletin عرضه میشه و به احتمال زیاد مجبور به تغییرات زیادی هستیم برای قالب ها که در اون موقع همچین کاری را سعی میکنیم انجام بدیم .

اما در مورد قالب فعلی باید عرض کنم که رنگی که میگیره برای این قسمت رنگ دلخواه نیست بلکه رنگی هست که از قسمت های دیگه انجمن میگیره . قابل تغییر هست ولی زمانی که میبره بسیار زیاد هست و با توجه به عرضه سری جدید vB این کار زیاد منطقی به نظر نمیاد .

باید دید چه سیستمی را میتونیم برای Tab Browsing بهتر توی سری جدید داشته باشیم . :give_rose: