PDA

مشاهده نسخه کامل : Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 آخرین کرک از سایت سافت گذر ( 4 شهریور 88 )

K1LOU
27-08-09, 18:34
Only the registered members can see the link

دانلود : ( حجم 1.86 مگابایت )

منبع . انجمن p30world

Overclocker
28-08-09, 02:56
حالا یکی بگه فرقش با ورژن های قدیمیش چیه ؟ اصلا چه انگیزه ای وجود داره که از این استفاده کنی وقتی ورژن 1.2 هم کرک میکنه ؟!

Overclocker
28-08-09, 16:46
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamedjahanbakhsh
28-08-09, 17:37
من هر کارب که میکنم ویندوزم اکتیو نمیشه
کمک کنید.....

K1LOU
28-08-09, 17:51
با سلام
اين قسمت رو هم ببينيد شايد كركهاي اينجا مشكلتون رو حل كن

Ali Gholamrezaei
16-09-09, 12:30
Salam
man Ba in barnamei ke gozashtin kar kardam amma bazam active nashod ta akharesh miraft ye chand min ta activ kardanesh ke miresid error midad va migoft hatman bayad bekhari
ye rahnamaei agar bokonin mamnoon misham

win7
23-11-09, 11:48
من هر کارب که میکنم ویندوزم اکتیو نمیشه
کمک کنید.....

Salam
man Ba in barnamei ke gozashtin kar kardam amma bazam active nashod ta akharesh miraft ye chand min ta activ kardanesh ke miresid error midad va migoft hatman bayad bekhari
ye rahnamaei agar bokonin mamnoon misham

اگر هنوز مشکل دارید میتونید با خرید Serial اصلی خیاله خودتون رو راحت کنید :wink:
لینکش تو امضامه

Rohham
26-02-10, 01:34
دوستان دیروز ویندوز من با همین کرک از جنین بودن درومد و الآن هم نوشته اکتیو باید بشه...کرکی چیزی دارید خواهشاً کمک کنید...چه کار باید کنم؟؟؟
مرسی...

javadshahvand
26-02-10, 09:34
دوستان دیروز ویندوز من با همین کرک از جنین بودن درومد و الآن هم نوشته اکتیو باید بشه...کرکی چیزی دارید خواهشاً کمک کنید...چه کار باید کنم؟؟؟
مرسی...

دوباره کرک کن درست میشه

Rohham
26-02-10, 12:28
دوباره کرک کن درست میشه
دوبار این کارو کرم درست نشد...فکر کنم یکی از آپدیت های ویندوز زد نابود کرد...

javadshahvand
26-02-10, 12:34
دوبار این کارو کرم درست نشد...فکر کنم یکی از آپدیت های ویندوز زد نابود کرد...

این آخرین نسخه است خودم تست کردم دانلود کن ببین جواب میده

JEskandari
26-02-10, 12:48
مرسی...
آخه آدم چیز فعال را فعال تر که نمیکنه .
با همین برنامه Activation را بردارید . سپس ببینید با همون برنامه که قبلا Active کرده بودی میتونی دوباره Active کنی.

Rohham
26-02-10, 23:59
این آخرین نسخه است خودم تست کردم دانلود کن ببین جواب میده

آقا ضمن تشکر بگم که اینم کار نکرد:1. (28):...راه دیگری به ذهنتون نمی رسه؟؟؟

Rohham
27-02-10, 19:12
یکی از آپدیت های مایکروسافت با نام KB971033 رو وقتی اینستال می کنید این حرکت رو می زنه و اکتیویشن رو می تر------ه می فرسته رو هوا...من آن اینستالش کردم و پاکشم کردم دیگه درست نشد که نشد...
:1. (28):

bill geits
08-08-10, 23:44
می بینم که اینجا دوستان مشکلشون مشابه منه ! منم ویندوز 7 رو با کرک توی خود دی وی دی ریختم و کرک هم شد . ولی دو سری هس که بعد از آپدیت ویندوز ، کرک از کار می افته و بعد از اون هر کرکی که امتحان کردم جواب نداد که نداد ! این سری دوم از همون اول آپدیت ویندوز رو خاموش کردم اما باز نمی دونم چی شده که کرک از کار افتاده ! ( البته وقتی تو خونه از یه سیستم چن نفر استفاده کنن ازاین مشکلات پیش میاد ) بچه ها هیچ کاری نمیشه کرد ؟

R EZ A
10-08-10, 09:00
من هم از این استفاده کردم ولی ویندوز رو خیلی دستکاری میکنه
اگه میشد کاریش کرد که فقط کرک کنه و کاری به جاهای دیگه ی ویندوز نداشته باشه کرک کاملی بود
من از اون حالتش استفاده میکنم که ویندوز رو میبره روی 50000 روز بدون اکتیو

Labyrinth
10-08-10, 16:48
این آخرین کرک ویندوز 7 هست

Windows Loader 1.9 (Only the registered members can see the link)

بعد که از حالت فشرده خارج کردید روش راست کلیک کنید و Run as Administrator رو بزنید و بعد از باز شدنش کلید اینستال رو بزنید

در صورتی که موفق نشدید در همین تاپیک بگید تا یک کرک دیگه قرار بدم هرچند اطمینان دارم کار میکنه

موفق باشید

:1. (35):

JEskandari
11-08-10, 10:51
خوب دوستان اگه بجای اینکه ویندوزشان را مثل XP با سریال و اینجور چیزها کراک کنند
مثا من از SLIC و BootLoader استفاده کنند دیگه هر هفته لازم نیست دنبال کرک جدید بگردن
الان هم یک 6-7 ماهی هست که ویندوز نصبه تمام آپدیتها هم بدون استثنا نصب کردم

اینم مدرک فعال بودن
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

فقط کافی توی برنامه ایکه استفاده میکنید گزینه صحیح را انتخاب کنید
البته باید اینکار را قبل از نابود کردن ویندوز با روشهای اشتباه فعال سازی انجام بدید

bill geits
11-08-10, 13:20
یعنی چی ؟

JEskandari
11-08-10, 16:03
یعنی چی ؟

SLIC و Bootloader چیزهایی هستند که میکروسافت نمیتونه غیر فعالشان بکنه چون اگه این کار را بکنه باعث میشه
ویندوز میایونها NoteBook که سراسر جهان فروخته شده است غیر فعال بشه

اصولا اینها بخشی از بیوس هستند که توی کپی بیوس که موقع بوت شدن به حافظه منتقل میشه Patch میشن و ویندوز
فکر میکنه که الان روی سیستمی نصب هستش که شرکت تولید کننده اون برای ویندوز پول پرداخت کرده و اجازه داره
سیستم را با ویندوز آماده به فروش برسونه . در نتیجه ویندوز بصورت خودکار خودش را فعال میکنه

bill geits
11-08-10, 20:17
ممنون ، فقط می تونی یادم بدی چطور این 7 رو کرک کنم که دوباره با آپدیت کرکش غیر فعال نشه ؟ دو سریه دارم 7 رو با کرکش نصب می کنم و اولش همه چی خوبه بعد با آپدیت ، کرکش از بین می ره ! حتی این سری دوم آپدیت رو غیرفعال کردم اما بازم آپدیت کرد خودشو !!! خسته شدم

Labyrinth
11-08-10, 22:38
این آخرین کرک ویندوز 7 هست

Windows Loader 1.9 (Only the registered members can see the link)

بعد که از حالت فشرده خارج کردید روش راست کلیک کنید و Run as Administrator رو بزنید و بعد از باز شدنش کلید اینستال رو بزنید

در صورتی که موفق نشدید در همین تاپیک بگید تا یک کرک دیگه قرار بدم هرچند اطمینان دارم کار میکنه

موفق باشید

bill geits
12-08-10, 02:00
عزیزم این کرک رو امتحان کردم ! جواب نداد ! تنظیم خاصی داره مگه ؟ دکمه نصب رو زدم و نصب هم کرد و بعد هم ریست . اما کرک نشد

Labyrinth
12-08-10, 12:06
شما اول یکبار کلید Uninstall رو بزنید و بعد سیستم رو ریست کنید و بعد دوباره کلید نصب رو بزنید

من خودم همین دیروز ویندوز رو بصورت کامل اپدیت کردم و حتی اون پچی که باعث از بین رفتن کرک میشه رو هم نصب کردم و مشکلی هم ندارم

در هر صورت باز اگر کار نکرد یک کرک دیگه معرفی میکنم

موفق باشید ، امیر