PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مادربورد گیگابایت با گرافیک Onboard

xerxes
26-08-09, 23:19
سلام دوستان .
من امروز قطعات زیر رو خریدم :

Ram Geil 4GB 1066 DualChannel Ultra
CPU Intel Core 2 Dou e7400

اما چون اوضاع مالی یکم خرابه ، نمیخوام کارت گرافیک بخرم .واسه همین برای خرید مین بورد خیلی گیج شدم :1. (27):

چون در مدل های آنبورد گیگابایت ، فقط یک سری با چیپ ست G33 مدل GA-G33-DS3R (Only the registered members can see the link) هست که رم DDR2 1066 داره . بقیه همه 800 اند . تازه تو سایت گیگابایت توی قسمت جدول پشتیبانی حافظه ، رمی که من خریدمو ننوشته :cry:

دوستان عزیز هیچ مدلی با گرافیک آنبورد که Ram1066 ساپورت کنه سراع ندارن ؟؟ گیگابایت هم نشد نشد !!! هر چی بود بگین :lol: .

پیشاپیش خیلی خیلی ممنون از لطفتون . :1. (21)::give_rose:

serpens13
26-08-09, 23:28
دوست عزيز بنظر من عجله نكن پولتو جمع كن واسه يه مادر برد و يه كارت گرافيك معمولي
آنبرد بگيري بعدن به مشكل ميخوري
از نظر گرافيك سطح سيستم مياد پايين
شما برا مادربرد چقدر ميخواي هزينه كني؟

hapalii
27-08-09, 01:45
شما پول کم داشتین ان وقت Ram Geil 4GB 1066 DualChannel Ultra خرید که رم ارزونی هم نیست بهتر بود هر 3 تا قطعه رو در کنار هم انتخاب می کردین مناسب با بودجه تون مگه این که این 2 تا قطعه رو زیر قیمت بازار تهیه کرده باشید . بگذریم به نظر من خیلی سخت گیر بیارید مادر بردی که لازم دارید رو من جای شما باشم بدونه در نظر گرفتن مقدار باس 1066 یه مادر برد معمولی می خرم رم شما روی مادر برد با باس 800 هم کار میکنه حتما نباید مادر برد باس 1066 رو ساپورت کنه زیاد هم نگران نباشید باس 800 با 1066 انقدر هم تفاوت کارائی نداره که فکر کنین ضرر بزرگی کردین شاید فقط این تفاوت رو با برنامه ها که مربوط به اندازه گیری کارائی سیستم مشاهده کنید وگرنه توی کاربرد معمولی قطعا اونقدر تفاوت سرعتی ندارند که به چشم بیاد.

N@VID
27-08-09, 03:29
سلام :

من این مدل ها رو برای شما پیدا کردم که همشون باس 1066 رم رو ساپورت می کنند !
مدل های مین گیگابایت که با حرف G شروع می شوند دارای گرافیک آنبرد می باشند

Gigabyte - G31ME-S2C

Supports Intel Core™ 2 multi-core and upcoming 45nm processors to FSB 1600 (O.C.)
Solid capacitors design in CPU VRM
Dual Channel DDR2 1066(O.C.) for remarkable system performance
Integrated Intel Graphics Media Accelerator 3100 (Intel GMA 3100)
Integrated SATA 3Gb/s interface
Features high speed 10/100 LAN
Integrated High Definition audio
1600(O.C.)/1333/1066/800 MHz FSB
upport for an Intel® Core™ 2 Extreme processor/ Intel® Core™ 2 Quad processor/Intel® Core™ 2 Duo processor/ Intel® Pentium® Dual-Core processor/Intel® Celeron® processor in the LGA 775 package

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gigabyte - G31M-ES2L

Revolution energy saving design with Easy Energy Saver technology to FSB 1600 (O.C.)
Supports Intel Core™ 2 multi-core and upcoming 45nm processors
Solid capacitors and Ferrite core choke design in CPU VRM
Integrated Intel Graphics Media Accelerator 3100 (Intel GMA 3100)
Features high speed Gigabit Ethernet
Integrated 8 channel High Definition audio
DualBIOS solution gives a multiple security to the system
1600(O.C.)/1333/1066/800 MHz FSB
Support for an Intel® Core™ 2 Extreme processor/ Intel® Core™ 2 Quad processor/Intel® Core™ 2 Duo processor/ Intel® Pentium® processor Extreme Edition/Intel® Pentium® D processor/ Intel® Pentium® 4 processor Extreme Edition/Intel® Pentium® 4 processor/ Intel® Celeron® processor in the LGA 775 package

AMD>INTEL
27-08-09, 09:05
البته میتونید بعدا یک کارت گرافیک اضافه کنید .
ASUS P5KPL-VM
GA-G31M-S2L
FOXCONN G31MX
من از برندهای و بردهای موجود یک پیشنهاد بهت دادم . هر کدوم از نظر قیمت برات مناسب بود بگیر .

xerxes
27-08-09, 11:54
سلام :

من این مدل ها رو برای شما پیدا کردم که همشون باس 1066 رم رو ساپورت می کنند !
مدل های مین گیگابایت که با حرف G شروع می شوند دارای گرافیک آنبرد می باشند

Gigabyte - G31ME-S2C

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gigabyte - G31M-ES2L

سلام . از همه ی دوستان تشکر می کنم . البته همه ی این مدلای g31 و اینا 1066 رو در حالت اورکلاک شده ساپورت می کنن .

اون مدل Asus P5KPL - VM رو هم پیدا نکردم . به جاش اینو گرفتم دیگه از آخر : Asus P5KPL-AM SE

از همتون به خاطر راهنمایی ها ممنون . :1. (21):