PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا اگر هارد را fdisk کنیم میتوان اطلاعات آنرا با برگردانیم یا خیر؟

376
26-08-09, 13:17
با سلام

اول. از اعضای انجمن غذر خواهی می کنم این موضوع را اینجا مطرح می کنم چون نمی دانستم باید کجا مطرح کنم.
دوم. میخواهم هارد سیستم خود را fdisk کنم حالا اگر چنین کاری اطلاعات آن قابل بازگشت نیستند با نرم افزار.

Xtreme
26-08-09, 13:23
سلام ..

با نرم افزار احتمالش وجود داره که برگرده.
اما با سخت افزارهایی مثل PC3000 صد در صد میشه اطلاعات رو برگردوند.

376
26-08-09, 15:27
ببخشيد ميشه بيشتر توضيح بدهيد سخت افزارهايي مثل pc3000 يعني چه؟

hapalii
26-08-09, 15:38
سخت افزاری که برای بازیابی اطلاعات ازش استفاده میشه و با برنامه های خواست خودش کمک می کنه هارد رو بهتر ریکاوری کرد الیته با fdisk کردن تغییرات زیادی روی هارد ایجاد نمیشه و با نرم افزار های مخصوص این کار هم میشه اطلاعات رو بازیابی کرد . شکل زیر مربوط به سخت افزار های مثل PC3000 که برای بازیابی اطلاعات کار برد داره .
Only the registered members can see the link

javadshahvand
26-08-09, 17:09
ببخشيد ميشه بيشتر توضيح بدهيد سخت افزارهايي مثل pc3000 يعني چه؟

Only the registered members can see the link

MoBiN.R
27-08-09, 17:49
قیمت اون هم 1 میلیون و 700 هزار تومنه : Only the registered members can see the link که اصلا برای کاربران خانگی به صرفه نیست

Xtreme
27-08-09, 17:54
سلام ..

قیمت PC3000 حدود 300 دلاره .
اون قیمتی که اون سایت داره میده خیلی خیلی زیاده تر از اون چیزیه که ما خرید کردیم.

MoBiN.R
27-08-09, 17:58
خوب یعنی چقدر ؟ .. بگیم حدودا 300 هزار تومن ولی با اون 1 میلیون و 700 تومن خیلی فاصله داره ... دلیلش چیه ؟

Xtreme
27-08-09, 21:23
دلایل مختلفی می تونه داشته باشه از جمله این که این قطعه تو ایران نیست و معمولا کسی این دستگاه رو خودب نمی شناسه و باهاش کار نمی کنه. کسانی هم که از این دستگاه ها دارن برای بازیابی اطلاعات قیمت های نجومی می گیرن.
بنابراین یکی از دلایلش می تونه این باشه که این قطعه بصورت رسمی تو ایران نیست و کسانی هم که دارن هر قیمتی که بخوان می فروشن.
وگر نه برای آدمهایی که تو این کار هستن دیگه نهایتش بخواد هزینه داشته باشه حدود 300 دلار خود دستگاه هست و حدود 100 دلار هم هزینه DHL که دیگه نهایتا بشه 400 دلار یا معادل همون 400 هزار تومن ..

یکی دیگه از دلایلش اینه که این دستگاه قابلیت های فراوانی داره , خودتون حساب کنید که یه هارد خراب با کلی اطلاعات حیاتی دارید , مطمئنا حاضرید هر مبلغی بدید که اطلاعات برگرده..
یکی دیگه از قابلیت هاش " احیای هارد های مرده " هست که فیرم ویر هارد رو بر می گردونه و هارد هایی که دیگه شناسایی نمی شن یا هارد هایی که ظرفیتشون یکدفعه شده 25 گیگ به حالت اولشون بر می گردن.
این قابلیت ها باعث شده که با قیمت نجومی تو ایران فروخته بشه ..

MoBiN.R
27-08-09, 22:47
امکانات بسیار خوبی در اختیار میزاره این دستگاه ولی استفاده مداوم نمیشه .. اگر 400 تومن باشه خیلی عالیه ( البته اگه توی ایران گیر بیاد )

D J V A H I D
28-08-09, 07:42
امکانات بسیار خوبی در اختیار میزاره این دستگاه ولی استفاده مداوم نمیشه .. اگر 400 تومن باشه خیلی عالیه ( البته اگه توی ایران گیر بیاد )

اتفاقا مبین جان ... تو تهران نمایندگیش هست ... حالا میگردم واست شمارش رو پیدا میکنم ... میفرستم ...!!! :yes: