PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی انلاین call of duty 2

mghkhafan
24-08-09, 21:08
لطفا بری آنلاین بازی کردن call of duty 2 به من کمک کنید.اینترنتی که دارم LAN هست و سرعتش بالاست
با تشکر

Agne
25-08-09, 14:11
سلام
شما اگر وارد قسمت multiplaye بشید 2تا حالت داره یا join (وصل) بشید به یه سرور که دیگران ساختن یا خودنون یه سرور جدید بسازید با تنظیمات دلخواه خودتون (مثلا password بزارید که فقط دوستاتون بتونن وارد بشن) این مراحل دقیقا مثل بازی counter strike تو game net ه ، اگر تشریف برده باشین...
اگر join server رو انتخاب کردید اون بالا نوشته connection type اونو به lan/DSL تغییر بدید و refresh list رو بزنید، اگر سروری پیدا نشد تعجب نکنید شما انتظار دارید با اومدن شماره ی 5 این بازی مردم بیان شماره ی 2شو اونم آنلاین بازی کنن؟
مگر اینکه با من و دوستاتون هماهنگ کنید همزمان با هم بازی کنیم.

با تشکر
امیدوارم مفید باشه! :give_rose:

MR.Fantastic
25-08-09, 15:47
سلام
شما اگر وارد قسمت multiplaye بشید 2تا حالت داره یا join (وصل) بشید به یه سرور که دیگران ساختن یا خودنون یه سرور جدید بسازید با تنظیمات دلخواه خودتون (مثلا password بزارید که فقط دوستاتون بتونن وارد بشن) این مراحل دقیقا مثل بازی counter strike تو game net ه ، اگر تشریف برده باشین...
اگر join server رو انتخاب کردید اون بالا نوشته connection type اونو به lan/DSL تغییر بدید و refresh list رو بزنید، اگر سروری پیدا نشد تعجب نکنید شما انتظار دارید با اومدن شماره ی 5 این بازی مردم بیان شماره ی 2شو اونم آنلاین بازی کنن؟
مگر اینکه با من و دوستاتون هماهنگ کنید همزمان با هم بازی کنیم.

با تشکر
امیدوارم مفید باشه! :give_rose:
اگه کسی هم cod2 بازی کنه مطمعنا از پچ های جدیدترش استفاده میکنه:yes:
به نظر شما کرکش مشکل پیدا نمیکنه؟:1. (27):

Agne
25-08-09, 22:03
راستش من طبق تحقیقاتی که کردم فهمیدم باید یه سری پچ نصب بشه، انگار اونارم میشه از این سایت دریافت کرد:
Only the registered members can see the link

:give_rose:

mghkhafan
26-08-09, 20:09
من اینکارو انجام دادم ولی هیچ سروری رو شناسایی نکرد.در ضمن من تا حالا گیم نت نرفتم و به صورت انلاین هم تا حالا بازی نکردم.همچنین پچ جدیدی رو نصب نکردم،ممکنه مشکل از اون باشه؟

Agne
27-08-09, 12:25
احتمالا همنطوره!
خب شما یه سر به گیم نت محلتون بزن اونجا مطمئنن جواب های خوبی دریافت میکنی (معمولا بچه های با معرفتین)
کارت راه میفته! :give_rose:

mghkhafan
01-09-09, 18:56
سلام.من CallofDuty2Patchv1_3 رو نصب میکنم ولی موقع اجرا این error رو میده:
error during initialization:
failed to initialize renderer: mismatch version

لطفا راهنمایی کنید

Quick
03-09-09, 11:53
ببین دوست من!
برو این سایت!

نرم افزار Garena رو دانلود کن و در اونجا عضو شو. . .
بعد خودت همه چیز رو یاد میگیری! اگرم نگرفتی اینجا ما هستیم!

راستی میخوای آنلاین بازی کنی دیگه؟ من منظورت رو از lan نفهمیدم . . یعنی چی اینترنتت lan هست؟

Quick
04-09-09, 00:12
راسنی اینم آموزشش :