PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل آنتي ويروس سروري

zipo
24-08-09, 10:07
دوستان عزيز من يه مشكلي دارم كه قبلا هم در فروم مطرح كرده بودم.

من نياز به يه آنتي ويروس سرورس دارم كه هر روز سر يه ساعت معين راحت آپديت بشه و به كلاينت ها هم بده و سيستم ها رو هم كند نكنه ( هم نسخه سروري هم كلاينتي)
البته در حال حاضر من از symantec 10 استفاده ميكنم كه تمام خصوصيات بالا رو داره ولي يه ويروس خاص رو نميتونه از بين ببره.(ويروس اينه كه: وقتي كاربرا (تحت domain) ميخان سيستمشونو shutdownكنن فقط گزينه log off administrative رو ميبينن!!!!هيچ policy اعمال نشده و مطمئن شدم از ويروسه!!)
خيلي از كمكتون ممنونم.اين موضوع واقعا واسم مشكل ساز شده!!!

zipo
26-08-09, 09:27
دوستان يه همتي كنيد!!!!!!!

WORYA_SH
26-08-09, 09:38
دوست عزیز اول از همه شما باید تغییراتی که این ویروس ایجاد کرده را بر طرف کنید بعد به فکر انتی ویروس دیگه باشید با سرچ نام ویروس و چگونگی رفع مشکل رجیستری ویندوز پیشنهاد می کنم از McAfee VirusScan Enterprise 8.7i به همراه پروتکشن پایلوت استفاده کنید .

zipo
29-08-09, 09:26
يكي از دوستانم گفت كه اين ويروسه!و يه policy رو سرورت ايجاد كرده!!!حالا نميدونم چجوري اين موضوع رو بفهمم؟!!!!!

you4ever
20-05-11, 18:28
شما برای این عملیات احتیاج به یک آنتی ویروس Enterprise دارید که بهترین آنها از نظر من کسپرسکی است، در آنتی ویروس کسپرسکی یک کنسول مدیریت قوی تحت شبکه دارید، که این کنسول امکانات فوق العاده ای به شما میدهد.

سیستم کار کردن کنسول کسپرسکی به این صورت است که در دامین یا ورک گروپ ابتدا یک Agent نصب می کند که تمام سیستم مدیریتی آنتی ویروس به واسطه این Agent کنترل می شود. می توانید انواع و اقسام تنظیماتی که مد نظرتان است را از قبیل زمان دریافت آپدیت، نحوه توزیع آپدیت در شبکه و ... را به راحتی تنظیم کنید.

البته آنتی ویروس کسپرسکی ورژن های مختلفی را بسته به سایز و نوع شبکه معرفی می کند که بر اساس نیازتان می تانید از هر کذام ار نسخه ها استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با نسخه های مختلف آنتی ویروس کسپرسکی پیشنهاد می کنم به آدرس Only the registered members can see the link ملاحظه کنید.

همچنین برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد کنسول مدیریتی کسپرسکی می توانید راهنمای آن را از آدرس زیر دریافت کنید. Only the registered members can see the link