PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه MyPhoneExplorer

arven_andomil
20-08-09, 17:02
من از این برنامه واسه انتقال مسیج به پیسی و برعکس استفاده میکنم...
اما امروز یه دفعه به اررور زیر برخوردم...اینم ماله موقعی هست که میخوام از پیسی بریزم توی گوشی...
Only the registered members can see the link

™Ali
20-08-09, 20:18
چک کن شاید ظرفیت SMS گوشیت تموم شده! :11():

شاید هم به خاطر این حروف ناموزون هست که داری Upload می کنی :1. (38): (مثل × و > و ] و ...)

arven_andomil
20-08-09, 22:21
چک کن شاید ظرفیت SMS گوشیت تموم شده! :11():

شاید هم به خاطر این حروف ناموزون هست که داری Upload می کنی :1. (38): (مثل × و > و ] و ...)
اخه قبلا همینا رو میتونستم بفرستم...هیچ مشکلی هم نبود...
در ضمن ظرفیت اس ام اس گوشی بی نهایت هست...W960:gasp:
اگه چیز دیگه پیدا کردی ممنون میشم بگی...:merci:

™Ali
20-08-09, 22:41
عرضم به حضورت مشکلاتی که من حدس میرنم و کارهای مفیدی در این رابطه:

1- عوض کردن پورت USB کابل اتصال گوشی
2- نصب مجدد برنامه های My Phone Explorer , SE PCSuite
3- در نهایت عوض کردن پورت COM که یکم توضیح داره!

W960i (Only the registered members can see the link) گوشی خوبیه! زیاد واسه شماها و امثالهم که گوشی کوچیک و جمع و جور رو ترجیح میدید بزرگ نیست !!! :1. (38):

arven_andomil
20-08-09, 23:51
عرضم به حضورت مشکلاتی که من حدس میرنم و کارهای مفیدی در این رابطه:

1- عوض کردن پورت USB کابل اتصال گوشی
2- نصب مجدد برنامه های My Phone Explorer , SE PCSuite
3- در نهایت عوض کردن پورت COM که یکم توضیح داره!

W960i (Only the registered members can see the link) گوشی خوبیه! زیاد واسه شماها و امثالهم که گوشی کوچیک و جمع و جور رو ترجیح میدید بزرگ نیست !!! :1. (38):

ممنون...به نظر من خیلی بزرگ نیست...اتفاقا خوش دسته...البته w950 خیلی خوش دستره...:give_rose:

عوض کردن پورت کام چی بید؟؟؟

Agne
21-08-09, 00:29
پیغامی هم که عکس گرفتی کامل نیست که!
من با این برنامه کار کردم گه گداری اینطوری میشه، چک کن ببین اس ام اس باز نیست، برای ذخیره کردن اس ام اس از برنامه روی تلفون حداکثر یاید 160 کاراکتر باشه ها! as i know..
:give_rose:

Agne
21-08-09, 00:29
تلفونتو بزن ببین در baloon گوشه ی tray یا همون ساعت چه پورتی نشون میده بعد برو از تو برنامه option رو بزن و اونجا پورتتو همون پورتی که دیدی بزن!

™Ali
21-08-09, 00:30
پورتی که گوشی های SE با PC ارتباط بر قرار میکنه!
کلا هر وسیله که به IO وصله وMass Storage نیست! مثل Bloutooth یک پورت COM داره که مثلا روی PC من از COM1 تا COM15 وجود داره!

فکر نکنم کارت به اینجا بکشه ولی واسه عوض کردن پورت COM میری به:

Device Manger>Ports>Device Name>Properties>Port Settings>Advanced>COM Port Number

میتونی از قسمت COM Port Number عددی بین 1 تا 256 رو انتخاب کنی (به استثای اونایی که نوشته in Use )
در ضمن در قسمت Device Name که ذکر کردم باید چیزی شبیه اسم گوشیت باشه! (یا چیزی که حکایت میکنه این پورت مربوط به گوشی شماست!)

:1. (21):

BATSIAT HF
01-09-10, 13:54
من با برنامه my phone explorer 1.7.6 از مسیج هام بک آپ گرفتم ولی وقتی اونارو restore کردم توی گوشی دیدم تمام فونت مسیج ها بهم خورده و این شکلی شده: @u@u'U@@UuHK!!! :1041:
بنظر شما مشکل چیست؟ :1~@$S (8):
گوشی من p990i هست و ویندوزم 7.
درضمن مسیج های فارسی و انگلیسی هر دو فونتشون خرابه... :2mo5pow: