PDA

مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد دانلود منیجر

arven_andomil
19-08-09, 18:36
سلام.
من یه دفعه توی یک کافی نت دیدم که دانلود منیجر اون مربوط به خود ie هست...حالا میخوام بدونم جریانش چیه؟؟؟اسمش چیه؟؟؟اصلا به درد میخوره؟؟؟
نظرتون در مورد Orbit Downloader 2.4.3 چیه؟؟؟به درد میخوره؟؟؟
این بهتره یا DAP?:love:
اگه بدرد بخوره....اخرین ورژنش رو بزارید برام:merci:

MR.Fantastic
19-08-09, 18:43
IDM از همه بهتره
ولی DAP هم بد نیست

arven_andomil
19-08-09, 18:45
اون سوال اول رو هم مشخص کنید واسم دیگه...:yes:

MR.Fantastic
19-08-09, 18:46
Download Orbit (Only the registered members can see the link)
Download DAP (Only the registered members can see the link)
Download IDM (Only the registered members can see the link)

MR.Fantastic
19-08-09, 18:49
اون سوال اول رو هم مشخص کنید واسم دیگه...:yes:

ببخشید ولی دقیقا منظورتونو از مربوط بودن به IE نفهمیدم:1. (27):

arven_andomil
19-08-09, 18:55
ببخشید ولی دقیقا منظورتونو از مربوط بودن به IE نفهمیدم:1. (27):
دقیقا پایین سمت راست صفحه IE یه ایکون بود که دانلود منیجر بود...میتونستی از طریق اون دانلود کنی...خیلی جالب بود...:gasp:

MR.Fantastic
19-08-09, 19:03
دقیقا پایین سمت راست صفحه IE یه ایکون بود که دانلود منیجر بود...میتونستی از طریق اون دانلود کنی...خیلی جالب بود...:gasp:

هنوزم خوب نفهمیدم:1. (27):
ولی خیلی از نرم افزار ها بخصوص آنتی ویروس ها و دانلودر ها خودشونو برای دسترسی بهتر بعنوان یک Toolbar در IE قرار میدند که کار ها رو واسه کاربر راحت تر کنه:1. (10):
مثلا NORTON یک دکمه داره که هر صفحه وب رو اسکن کنه یا بابیلون یک دکمه واسه ترجمه صفحه میزاره و یا با IDM میشه همه فایل های یک صفحه ی وب رو دانلود کرد و ...:wink:

arven_andomil
19-08-09, 19:14
هنوزم خوب نفهمیدم:1. (27):
ولی خیلی از نرم افزار ها بخصوص آنتی ویروس ها و دانلودر ها خودشونو برای دسترسی بهتر بعنوان یک Toolbar در IE قرار میدند که کار ها رو واسه کاربر راحت تر کنه:1. (10):
مثلا NORTON یک دکمه داره که هر صفحه وب رو اسکن کنه یا بابیلون یک دکمه واسه ترجمه صفحه میزاره و یا با IDM میشه همه فایل های یک صفحه ی وب رو دانلود کرد و ...:wink:
ممنون...
اما اونی که من میگم اینجوری نبود...
شما فایر فاکس رو ببین...یه دانلود منیجر داره واسه خودش...اونی هم که من میگم همین جوری بود...فقط فوق العاده کاملتر...

MR.Fantastic
19-08-09, 19:20
ممنون...
اما اونی که من میگم اینجوری نبود...
شما فایر فاکس رو ببین...یه دانلود منیجر داره واسه خودش...اونی هم که من میگم همین جوری بود...فقط فوق العاده کاملتر...

شما درست میگید البته این ها بصورت نرم افزار جدا روی IE نصب میشن و اونو کامل میکنن:yes:
ولی خب هیچی یه نرم افزار مدیریت دانلود قوی مثل IDM یا DAP و یا حتی FlashGet نمیشه:1. (38):

™Ali
20-08-09, 20:33
احتمالا شما با Drop Box اشتباه گرفتید!

بعضی از Download Manger ها مثل FDM,IDM,FlashGet یه قسمت در اختیار کاربر قرار میدن به نام Drop Box که هر لینکی رو روش بکشی (Drag & Drop) واست دانلود می کنه!

در مورد Orbit Downloader هم بگم که یک DownloadManger رایگان هست که امکانات خوبی مثل دانلود فیلم از YouTube و خیلی از سایت های دیگه رو هم میده !