PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پاور

masoomiyat
19-08-09, 18:10
سلام به همگی.
پاور فعلی من 780 هست که بخاطر اینکه کابل منجمنت نداره و همینطور کمی برای سیستم من و اور ضعیف هست میخام عوضش کنم.
اولویت اولم سری جدید گرین 1035 و 1235 بود که متاسفانه انگار تا مهر طول میشکه که عرضه بشن.
بنابراین الان موندم چی بگیرم؟
الان نظرم روی 1230 گرین هست. اما زیاد اطلاعی ازش ندارم. این پاور چجوریاس؟ اگه از دوستان نظر یا تجربه ای ازش داره ممنون میشم بیان کنه.
دومین پاور هم که الان چشمم رو گرفته Corsair 1000 watt هست البته یه مقدار گرون هست ولی برای i7 یه جورایی طراحی شده. ضمن اینکه دیدم تونسته حتا 920 رو تا 4500 هم از پس اورش بر بیاد.

راستی اینم بگم تا 250 برای پاور کنار گذاشتم.
همچنین میخام برای نسل بعدی کارت ها هم مشکلی از نظر تامین توان نداشته باشم.
قیمت این دو مدلی که گفتم الان چنده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

masoomiyat
06-09-09, 18:18
فقط براي اينكه تاپيك بياد بالا!!!

J.Omrani
06-09-09, 19:00
سلام به همگی.
پاور فعلی من 780 هست که بخاطر اینکه کابل منجمنت نداره و همینطور کمی برای سیستم من و اور ضعیف هست میخام عوضش کنم.
اولویت اولم سری جدید گرین 1035 و 1235 بود که متاسفانه انگار تا مهر طول میشکه که عرضه بشن.
بنابراین الان موندم چی بگیرم؟
الان نظرم روی 1230 گرین هست. اما زیاد اطلاعی ازش ندارم. این پاور چجوریاس؟ اگه از دوستان نظر یا تجربه ای ازش داره ممنون میشم بیان کنه.
دومین پاور هم که الان چشمم رو گرفته Corsair 1000 watt هست البته یه مقدار گرون هست ولی برای i7 یه جورایی طراحی شده. ضمن اینکه دیدم تونسته حتا 920 رو تا 4500 هم از پس اورش بر بیاد.

راستی اینم بگم تا 250 برای پاور کنار گذاشتم.
همچنین میخام برای نسل بعدی کارت ها هم مشکلی از نظر تامین توان نداشته باشم.
قیمت این دو مدلی که گفتم الان چنده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
دوست خوب من؛
سلام،
متاسفانه پاورهای GP1230B و GP1030B از چرخه توزیع گرین خارج شده است. دلیل این موضوع هم آن است که پاورهای جدید GP1235B و GP1035B به زودی و با قابلیت های بهتر و قیمت مناسب تر عرضه خواهند شد. به نظر این حقیر و در صورت تمایل شما به انتخاب از بین مدل پاورهای GREEN، پاور GP885B برای این سیستم شما (که در امضایتان قرار دارد) کاملا جوابگو و مناسب خواهد بود. ضمن اینکه خودم به شخصه گارانتی اش می کنم که اگر تا یک ماه آینده و در انجام تست های سنگین، با مشکلی - از هر نظر- روبرو شدید، هزینه پرداختی اتان را به شما عودت نماییم.
اما اگر در شرایط فعلی، به دنبال این هستید که یک پاور صرفا پر قدرت داشته باشید و هزینه پرداختی برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد، فقط و فقط به Enermax سری 1050 Revolution فکر نمایید (نه 1250) با قیمتی در حدود 300.000 تومان.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
06-09-09, 22:21
100 وات و 1250 وات كولر مستر هم هست . متاسفانه دوستان به يك امر بي اطلاعند اگر برندي مثلا x خود رو بي رقيب بداند . اوليش افزايش قيمت هست . دوستان قصد طرفداري از برند خاصي ندارم . دوستان ميدونند . ولي هميشه يك برند رو اونقدر نبريد بالا تا ... . كولر مستر برندي هست كه تو هر سايتي بررسي شده حدقل مورد تاييد يا ازش تعريف شده است . من به شخصه قطعه اي كه بدون تغييرات وارد بازار ميشه رو بيشتر ميپسندم . البته شخصيت و اصل احترام به مشتري شركت گرين ستودني هست . ولي من انتخابم كولر مستر هست .
با تشكر از استاد بزرگ و انسان شريف عاليقدر مهندس عمراني كه ارادت خاصي بهشون دارم . هميشه همانند شاگردي از وجودشون بهره ميردم و ميبرم .

masoomiyat
07-09-09, 10:22
به نظر این حقیر و در صورت تمایل شما به انتخاب از بین مدل پاورهای GREEN، پاور GP885B برای این سیستم شما (که در امضایتان قرار دارد) کاملا جوابگو و مناسب خواهد بود.قبلن میخاستم این پاور رو بخرم ولی پاوری میخام که بعدن برای سری 5000 ATI هم بتونم استفاده کنم

1000 وات و 1250 وات كولر مستر هم هست من 1000 واتشو عکسشو ندیدم ولی 1250 هش که کابل منجمنت نداره. البته نمیدونم که غیر این مدل هم داره یا نه.

نظر دوستان راجع به این Corsair HX 1000 چی هست؟
همچنین پاور های ترمال تک چطور هستن؟

REZASH
07-09-09, 10:41
دوست عزیز به نظر من فعلا از خرید منصرف شو وصبر کن پاور 1035 گرین بیاد اونوقت بخر حدود 20 روز باید صبرکنی وارزشش رو داره

AMD>INTEL
07-09-09, 11:24
اگر بتونید هزینه کنید سری ucp کولر مستر انتخاب خوبی هست .

masoomiyat
07-09-09, 20:54
دوست عزیز به نظر من فعلا از خرید منصرف شو وصبر کن پاور 1035 گرین بیاد اونوقت بخر حدود 20 روز باید صبرکنی وارزشش رو داره
به گفته خود آقاي عمراني در اگه همه چي سير معمولي خودش رو طي كنه اين سري جديد 1035 و 1235 اوايل آبان عرضه ميشه.
منم به اين خيال بودم كه اوايل مهر مياد

اگر بتونید هزینه کنید سری ucp کولر مستر انتخاب خوبی هست .
قيمتاشون چطور هست؟ چه مدل هايي داره؟

masoomiyat
09-09-09, 18:46
خوب من الان دو راه دارم:
راه اول اينكه پاور 780 فعلي خودمو نگه دارم تا آبان كه 1235 مياد و اون وقت اونو بگيرم
راه دوم اينكه از بين Corsair HX1000W - Enermax Rev85 1050 و ACBEL 1100 يكي رو انتخاب كنم.

احتمالن تا آخر اين ماه 780 فروش بره چون مشتري داره و نميخام از دستش بدم . شايد آخرين مشتري باشه!
راه دوم ميمونه. به شدت به راهنمايي نياز دارم كه كدوم رو بخرم چون نميخام ايندفه توي خريد پاور اشتباه كنم.

راستي نمايندگي پاور هاي Corsair و Enermax چه شركت هايي هستن؟ اصلن گارانتي دارن؟

ddr45ddr
21-09-09, 10:13
خوب من الان دو راه دارم:
راه اول اينكه پاور 780 فعلي خودمو نگه دارم تا آبان كه 1235 مياد و اون وقت اونو بگيرم
راه دوم اينكه از بين Corsair HX1000W - Enermax Rev85 1050 و ACBEL 1100 يكي رو انتخاب كنم.

احتمالن تا آخر اين ماه 780 فروش بره چون مشتري داره و نميخام از دستش بدم . شايد آخرين مشتري باشه!
راه دوم ميمونه. به شدت به راهنمايي نياز دارم كه كدوم رو بخرم چون نميخام ايندفه توي خريد پاور اشتباه كنم.

راستي نمايندگي پاور هاي Corsair و Enermax چه شركت هايي هستن؟ اصلن گارانتي دارن؟

منم همین مشکل رو دارم

کسی می دونه پاور corsair hx1000w رو کجا داره ؟ جالب اینجاست که قیمت جهانی انرمکس حدود 270 دولاره و در ایران حدود 350 میده نمایندگیش .....و corsair توی ایران ظاهرا حدود 260 خست ....یعنی باید قیمت انرمکس رو بدی کورس ایر بگیری

طرف خارجیه 10 برابر ما حقوق میدن بهش و اجناسشم ارزون تره .....اینا به کنار مرگ بر اسرائیل و آمریکا و.... فقط خودمون و ونزوئلا و گینه ی بیسائو رو عشقه

آقا یه راهنمایی اساسی واسه این جریان بفرمایید که 1 ماه کل سیستمم منتظر پاوره

سپاس

AMD>INTEL
21-09-09, 10:30
پاور UCP 900W با Efficiency بالای 88% انتخاب خوبی برای شما هست .
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

این هم آدرس و شماره تماس نمایندگان دریا برای پاور
فروشگاه بازار رضا: طبقه همکف- واحد 55 تلفن: 11-66957109-021

فروشگاه مرکز کامپیوتر ایران: طبقه همکف- واحد 444 تلفن: 88805947-021

Overclocker
21-09-09, 13:54
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
دوست خوب من؛
سلام،
متاسفانه پاورهای GP1230B و GP1030B از چرخه توزیع گرین خارج شده است. دلیل این موضوع هم آن است که پاورهای جدید GP1235B و GP1035B به زودی و با قابلیت های بهتر و قیمت مناسب تر عرضه خواهند شد. به نظر این حقیر و در صورت تمایل شما به انتخاب از بین مدل پاورهای GREEN، پاور GP885B برای این سیستم شما (که در امضایتان قرار دارد) کاملا جوابگو و مناسب خواهد بود. ضمن اینکه خودم به شخصه گارانتی اش می کنم که اگر تا یک ماه آینده و در انجام تست های سنگین، با مشکلی - از هر نظر- روبرو شدید، هزینه پرداختی اتان را به شما عودت نماییم.
اما اگر در شرایط فعلی، به دنبال این هستید که یک پاور صرفا پر قدرت داشته باشید و هزینه پرداختی برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد، فقط و فقط به Enermax سری 1050 Revolution فکر نمایید (نه 1250) با قیمتی در حدود 300.000 تومان.

با تقدیم احترام

صحبت های مهندس تایید میشه و من هم حاضر بودم اگر جای مهندس بودم و این حرف رو بزنم ولی اگر جای هر کسی بودم حتی دریا کامپیوتر حاضر نبودم هیچ مدلی از کولر مستر رو گارانتی کنم به این صورت که مهندس عمرانی ذکر کردند !

100 وات و 1250 وات كولر مستر هم هست . متاسفانه دوستان به يك امر بي اطلاعند اگر برندي مثلا x خود رو بي رقيب بداند . اوليش افزايش قيمت هست . دوستان قصد طرفداري از برند خاصي ندارم . دوستان ميدونند . ولي هميشه يك برند رو اونقدر نبريد بالا تا ... . كولر مستر برندي هست كه تو هر سايتي بررسي شده حدقل مورد تاييد يا ازش تعريف شده است . من به شخصه قطعه اي كه بدون تغييرات وارد بازار ميشه رو بيشتر ميپسندم . البته شخصيت و اصل احترام به مشتري شركت گرين ستودني هست . ولي من انتخابم كولر مستر هست .

خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام شما هر موقعه پیشنهاد میدید صرفا جهت تبلیغ هست و طی آمار ها شما طی این 2 ماه گذشته محصولات دریا کامپیتور رو پیشنهاد میدادید و قبلش هم آواژنگ ........ بازم عذر میخوام .:11():

قبلن میخاستم این پاور رو بخرم ولی پاوری میخام که بعدن برای سری 5000 ATI هم بتونم استفاده کنم

دوست عزیز شما باید برای اینکه بدونید چه پاوری میتونه این سری ر ساپرت کنه 2 نکته رو باید بدونید :

1 - از چه کابلی برای تغذیه کارت استفاده میشه ؟

2 - چند وات مصرف داره ؟

جواب 1 : از 2 عدد PCI-E 6Pin - جواب 2 : 188w طبق آخرین اطلاعات .

پس پاور 580 یا 585 هم به راحتی میتونه 5870 رو ساپرت کنه اگر بقیه قطعات واتیج زیادی نخواند برای مثال CPU بیشتر از 100 وات لازم نداشته باشه .

پاور 885 به راحتی برای 2 تا 5870 و یک عدد 920 در حالت دیفالت جوابگو هست و در مورد اورکلاکش بستگی داره به میزان اورکلاک .

بنده هم موافقم همیشه کمی صبر برای ورود نسل جدید هیچ ضرری نداره .

قيمتاشون چطور هست؟ چه مدل هايي داره؟

قیمت ها فضایی و هیچ وقت از لحاظ کارایی به سری جدید SevenTeam یا همان گرین نمیرسد . ( برای کسب اطلاعات بیشتر به مجله عصر شبکه شماره 85 مراجعه کنید ) یا در سایت این مجله به دنبال 5 رقیب در یک اقلیم باشید .

راه اول خیلی بهتره چون اگر صبر کنید و پاور 780 رو پایین تر از ارزشش هم بفروشید ارزش این رو داره که 1235 پاور آینده شما باشه تا ......... .

885 یا 1035 یا 1235 انتخاب های فوقولاده ای میتونند باشند .

شخصا 885 رو دارم استفاده میکنم پاور فوقولاده ای هست و از لحاظ گارانتی کاملا تضمین میشه بهترین گارانتی رو در کل ایران دارد .

:give_rose:

ddr45ddr
21-09-09, 19:19
آخرش معلوم نشد corsair نمایندگی داره یا خیر ؟

ممنون

Overclocker
21-09-09, 23:47
نمایندگی این برند فکر میکنم آسمان رایانه هست یا یه جای دیگه که الان حضور ذهن ندارم !