PDA

مشاهده نسخه کامل : اشکال در فلش مموری

maysamabdollahi
17-08-09, 12:41
سلام دوستان،خسته نباشید
بنده سوالی داشتم که امیدوارم از اون جا که تونستید مشکل یک دوست رو در همین رابطه حل کنید،بتوانید جواب سوال من هم بدهید.(لینک مشکل آن دوست عزیز هم این است : Only the registered members can see the link)

خدمت شما عرض کنم عموی بنده لپ تابی دارند که ویندوز ویستا برش نصب هست دارن،از یه مدتی است که هر وقت فلش مموری شان را به کامپیوتر اتصال می کنند این پیغام ظاهر می شود که به هیچ وجه نمی توان آن را از بین برد:

No disc - Exception processing message 0xc0000013 parameters 0x757c023c 0x857469dc 0x757c023c ...

ممنون میشم اگر بتوانید منو راهنمایی کنید.
باتشکرOnly the registered members can see the link(28).gif

AMD>INTEL
17-08-09, 13:24
سیستم رو از لحاظ ویروس چک کنید .

Computex
18-08-09, 01:23
با سلام. این ویستایی که روش نصبه سرویس پک چند هست؟

maysamabdollahi
18-08-09, 15:06
دقیقا نمی دونم سرویس پک چنده اما vista family edition هست.من قبلا این مشکل رو در کامپیوتر خودم داشتم اما برای من اکس پی هست و پیغامی هم که میداد همین فرمت بود اما کدهای پیغام یه چیز دیگه بود که تونستم مشکلم رو از این لینک حل کنم : Only the registered members can see the link

Computex
19-08-09, 07:33
با جستوجوی کد Exception processing message 0xc0000013 در گوگل میتوانید ببینید عده ی زیادی به این مشکل برخورده و در فرمو های مختلف عنوان کردند.

اما در کل به عنوان اولین راه حل پیشنهاد میکنم حتما با Wndows Update ویندوز رو آپدیت کنید. اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید ، سعی کنید تمام آپدیتها رو دانلود کنید اما اگر به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارید ، ابتدا با همون Dial up به اینترنت متصل شده و این مراحل رو طی کنید : Control Panel > Security > Windows Update وقتی Windows Update رو باز کردید ، در پنل سمت چپ گزینه Change Settings رو انتخاب کرده و گزینه

Check for Updates but let me choose wether to download and install them

رو انتخاب کنید. بعد از OK کردن و فعال کردن ویندوز آپدیت برای بار اول، چیزی حدود نیم ساعت فقط طول میکشه تا لیست آپدیتها رو به شما نشون بده و در این حین فقط نوشته Check for Updates . سعی کنید در این مدت سیستم رو خاموش نکنید یا از اینترنت بیرون نیایید.

پس از طی کردن این مرحله لیست آپدیت های موجودی برای شما نمایش داده میشود که در کنار تمام اونها تیک خورده. اگر از ADSL استفاده میکنید ، سعی کنید همه ی اونهایی که انتخاب شده رو دانلور کنید. اما اگه دانلود همش براتون مقدور نیست ، ابتدا تیک تمام آپدیتها رو برداشته و فقط آپدیت های مربوط به دو گزینه زیر را تیک زده و دانلود نمایید:

improves the compatibility and reliability of Windows Vista

improve the performance and reliability of Windows Vista

شما با دبل کلیک روی هر گزینه از فایلهای آپدیتی موجود در لیست ، میتونید اطلاعات بیشتری رو در مورد اون کسب کنید.
همچنین این نکته رو هم ذکر کنم که در صورتی که در حین دانلود این فایلها اینترنت قطع شد یا خودتون اقدام به Stop کردن اون نمودید ، بدون هیچ مشکلی در اسرع وقت میتونید دوباره همون آپدیت ها رو کلیک کرده و با تایید کردن ، عمل دانلود از ادامه برای شما شروع میشود.

امیدوارم که مشکل شما با این کار حل بشه. سوالی بود در خدمتم.