PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست : درایور وایرلس لپتاپ توشیبا TX/67E

best_king86
17-08-09, 09:57
با سلام
دوستان من یک لپتاپ توشیبا مدل TX/67E دارم که درایور نصب وایرلسشو میخوام .میشه بگید از کجا میتونم دانلود کنم؟برای ویندوز ویستا میخواستم.

hapalii
17-08-09, 17:06
لینک زیر مرکز ساپورت لب تاپ های این شرکت خودتون چک کنید اسم مدلی که شما گفتین نیست نمی دونم چرا

Only the registered members can see the linkاطلاعات من تو این مورد زیاد نیست اما شاید اگر اسم چیپ مربوط به وایرلس لب تاپ تون پیدا کنین بشه کاری کرد مثلا (Wireless LAN : Atheros® Wireless LAN 802.11b/g) مربوط به مدل توشیبا Satellite L305-S5919 هستش شاید اگر اسم چیپ مربوط به مدل خودتون رو داشته باشین بشه پیدا کرد.

best_king86
18-08-09, 10:26
TOSHIBA dynabook TX/67E PATX67ELP

model name: Satellite A200 series
model no: PSAF3N-OKDO2E

این مدل دقیقش هست ، من هرچی میگردم از این سایتهای زبان چینی هست .:1. (28):

hapalii
18-08-09, 11:36
خوب تو همون لینک که دادم اگر اسم درست مدل خودتون رو وارد کنید به قسمتی که مربوط به درایور های سخت افزاری مدل شماست وارد میشید و می بینید خودتون به هر حال این اسم فایل که شما نیاز دارید ( driver_wifi_intel_v11.1.0.86_os2007146a.exe (Only the registered members can see the link) ) و از لینک زیر هم که برای سایت خود توشیبا هستش که قبلا هم بهتون داده بودم می تونید درایور رو دانلود کنید.

Only the registered members can see the link

اگر رو خود اسم فایل exe که دادم تو همین فروم کلیلک کنید فایل دانلود میشه لینک هم دادم تا اگر بعد ها به درایور دیگه ای نیاز داشتین خودتون به راحتی پیدا کنید.

best_king86
18-08-09, 21:10
آخه اینجا مدل لپ تاپ منو نداشت ، لپ تاپ من مدل سری Satellite A200 هست و شماره مدل PSAF3N این هست که متاسفانه تو سایتی که گفتید این شماره مدل نبود و پیدا نکردم.

hapalii
18-08-09, 23:55
من نمی دونم شما چطور نگاه کردین انجا اگر روی Product Support کلیک کنید 3 تا جدول می یاد که به ترتیب نوع وسیله به عنوان مثال لب تاپ یا projector یا یه چیز دیگه رو انتخاب می کنید که شما لب تاپ انتخاب می کنید جدول دوم حالا سری یا خانواده دستگاهاست که شما Satellite رو انتخاب می کنید و جدول سوم ریز مدل دستگاه که 3 تا مدل داره A200-ST2041 تا 43 شما یکی از این 3 تا رو انتخاب کنید مهم همون A200 اولش قسمت بدی به جزئیات خیلی ریز تر مربوط شما حالا فایلی که بالا دادم رو دانلود کنید به احتمال 99 ٪ درسته خیلی بعید که لب تاپ شما از چیپ شبکه دیگه ای استفاده کرده باشه.