PDA

مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد خريد DVD Writer HP

arash79
16-08-09, 21:21
با سلام
دوستان نظرتون درباره خريد رايتر 24x HP با قابليت لايت اسكريب چيه؟ لفا اگه كسي استفاده كرده بگه راضي بوده يا نه؟
راستي ميدونين سازنده اصليش كدوم شركته؟ درضمن اگه يشنهاد بهتري هم داشتيد ممنون ميشم بگيد. . . فقط حتما لايت اسكريب داشته باشه.
ممنون

Rohham
17-08-09, 01:36
با سلام
دوستان نظرتون درباره خريد رايتر 24x HP با قابليت لايت اسكريب چيه؟ لفا اگه كسي استفاده كرده بگه راضي بوده يا نه؟
راستي ميدونين سازنده اصليش كدوم شركته؟ درضمن اگه يشنهاد بهتري هم داشتيد ممنون ميشم بگيد. . . فقط حتما لايت اسكريب داشته باشه.
ممنون

من hp رو استفاده کردم اما این مدل رو نه..خداییش خیلی آزارم داد این مدل رو نمی دونم از همون رویه پیروی می کنه یا نه...سر و صداش زیاد با یعضی از دی وی دی ها و سی دی ها هم مشکل داشت...یعنی نمی خوند...
پیشنهاد من لایت آن ساتا 24x...به نظرم لایت آن بهتره...هر دوتاشم الآن دارم...اما لایت آنه هم صداش کمتره هم گوش شیطون کرخوب راه اومده تا الآن

N0m@d
17-08-09, 08:50
من خودم یه زمانی HP 22x داشتم(البته لایت اسکریب نبود) مشکلش همونطور که دوستمون گفت صدای زیاد و هم چنین بازی در آوردن آسانسور بود(یکم که بگذره باید 3-4 بار بزنی تا حالیش بشه بیاد بیرون)

برای خوندن DVD خداییش مشکلی نداشت ولی توی خوندن CD های سیلور واقعا اذیت می کرد:1. (28):

من به شما پینهاد می کنم سراغ HP و LITEON نری...به نظرم الان بهترین همون PIONEER هست:cool:

Xtreme
17-08-09, 09:23
دوست عزیز ..

hpخودش تولید کننده درایور نوری نیست و از محصولات OEM دیگر شرکت ها استفاده می کنه. بنابراین بهتره شما هم از محصولات اصلی استفاده کنید.

بر خلاف نظر دوستان باید عرض کنم که لایت آن یکی از بزرگترین تولید کنندگان ODD در دنیاست و انصافا محصولات خوبی هم داره . حالا شاید یک دو مدل بد داشته باشه اما در کل برند بسیار معتبری در این زمینه هست.

در مورد سازنده اصلی hp هم باید مدلش را بگید تا سازنده معرفی شه چون معمولا مدل های متفاوت از تولید کنندگان متفاوت داره اما بطور کلی hp به LiteON سفارش میده

موفق باشی

serpens13
17-08-09, 09:35
دوست عزیز ..

hpخودش تولید کننده درایور نوری نیست و از محصولات OEM دیگر شرکت ها استفاده می کنه. بنابراین بهتره شما هم از محصولات اصلی استفاده کنید.

بر خلاف نظر دوستان باید عرض کنم که لایت آن یکی از بزرگترین تولید کنندگان ODD در دنیاست و انصافا محصولات خوبی هم داره . حالا شاید یک دو مدل بد داشته باشه اما در کل برند بسیار معتبری در این زمینه هست.

در مورد سازنده اصلی hp هم باید مدلش را بگید تا سازنده معرفی شه چون معمولا مدل های متفاوت از تولید کنندگان متفاوت داره اما بطور کلی hp به LiteON سفارش میده

موفق باشی
سلام
من اين مدل رو دارم خوبه ؟
HP dvd 1260i
24x multiformat dvd writer

Xtreme
17-08-09, 09:58
سلام
من اين مدل رو دارم خوبه ؟
HP dvd 1260i
24x multiformat dvd writer

این مدلی که شما دارید در واقع Lite-On iHAS124 هستش

serpens13
17-08-09, 10:14
این مدلی که شما دارید در واقع Lite-On iHAS124 هستش
خوب هست حالا ؟

AMD>INTEL
17-08-09, 10:20
به نظر من لایتون بگیرید .

N0m@d
17-08-09, 10:26
موفق باشی

من کاری ندارم لایت آن چی هست و چیکار می کنه!!!

مهم اینه که من با مشورت بچه های همین فروم رفتم این مدل رو خریدم و الان واقعا باهاش مشکل دارم

نکنه میخواید بفرمائید DVD رایتر هم بتچ نامبر داره و مال من بتچ اشغال افتاده؟!

مدل دقیق اپتیک من iHAS220 با نام LITEON LightScribe هست

Xtreme
17-08-09, 10:34
دوست عزیز
من منظور شما رو متوجه نمیشم . اشاره کردم که به طور کلی لایت آن برند معتبری هست و دلیل نمیشه که چون شما مشکل دارید ( اون هم روی OEM این محصول و نه خودش ) برندش بد باشه.

حالا من نمی دونم شما چرا جبهه گرفتید روی حرف من !

AMD>INTEL
17-08-09, 11:20
من هم تا حالا باهاش مشکلی نداشتم . البته هر شرکتی یک تعداد خرابی دارد و اینیک مسئله عادی هست .

N0m@d
17-08-09, 11:50
دوست عزیز
من منظور شما رو متوجه نمیشم . اشاره کردم که به طور کلی لایت آن برند معتبری هست و دلیل نمیشه که چون شما مشکل دارید ( اون هم روی OEM این محصول و نه خودش ) برندش بد باشه.

حالا من نمی دونم شما چرا جبهه گرفتید روی حرف من !

من جبهه نگرفتم پیام جان ولی شما یه جوری میگی انگار من اول که گفتم برند ضعیفی هست از خودم در آوردم

من وقتی خواستم بخرم یکی از آشناها که ODD زیاد تو دستش چرخیده بود گفت من با لایت آن کار کردم و بهتره نخری چون بضعی DVD هارو نمی خونه!

من گوش نکردم و همون هفته اولی که خریده بودم به همین مشکل بر خوردم و بعضی DVD هارو تحت هیچ شرایطی نمیخوند در صورتی که HP قدیمم رو نصب کردم مشکلی با DVD نداشت!:1. (28):

در حالی که همون فرد الان 2 ساله بدون هیچ مشکلی داره از PIONEER استفاده می کنه و هیچ کدوم از مشکلات گیر کردن آسانسور،صدای زیاد،نخوندن بعضی DVD ها و... نداره:cool:

Xtreme
17-08-09, 11:56
نه برادر ..
من کی گفتم از خودت درآوردی .. من گفتم بر خلاف نظر دوستان من با Lite-ON موافقم.
حالا خوب سوء تفاهمی بوده و رفع شده ..

alireza_asol
17-08-09, 15:42
pioneer بگیر. شک نکن. نسبت به بقیه یکم گرونتره ولی ارزششو داره.
البته نمیدونم قیمت این hp ها چنده

arash79
18-08-09, 00:46
من hp رو استفاده کردم اما این مدل رو نه..خداییش خیلی آزارم داد این مدل رو نمی دونم از همون رویه پیروی می کنه یا نه...سر و صداش زیاد با یعضی از دی وی دی ها و سی دی ها هم مشکل داشت...یعنی نمی خوند...
پیشنهاد من لایت آن ساتا 24x...به نظرم لایت آن بهتره...هر دوتاشم الآن دارم...اما لایت آنه هم صداش کمتره هم گوش شیطون کرخوب راه اومده تا الآن

به نظر من لایتون بگیرید .

الان لايتوني كه لايت‌اسكريب هم داشته باشه تو بازار هست؟

pioneer بگیر. شک نکن. نسبت به بقیه یکم گرونتره ولی ارزششو داره.
البته نمیدونم قیمت این hp ها چنده

hp الان 34 تومانه.

Rohham
18-08-09, 00:50
من خودم 20 اش رو 7 8 ماه پیش گرفتم لایت اسکریب هست...تا اون جایی که اطلاع دارم هم 22 و هم 24 اش لایت اکریب وجود داره...ء
در مورد نظر یکی از دوستان در مورد دی وی دی که اپچ پی خونده و لایت آن نخونده من هم با این مورد برخورد کردم هم عکسش...اما بازم تأکید دارم که لایت آن خیلی بهتر کار کرده...اچ پی از روز ازل منو آزار داد اما لایت آن اگر از بد شانسی من فردا خراب نشه تا الآن خیلی خوب بوده...ء:great:

arash79
18-08-09, 13:32
رهام جان لايتون 24x (لايت‌اسكريب) رو من تو سايت لايتون ‌هم نتونستم پيدا كنم. شما مطمئني تو بازار هست؟ احتمال نداره اوني كه تو بازار هست تقلبي باشه؟ چون تو سايتش فقط يه مدل 24x داره كه اونم لايت‌اسكريب نيست.

rezaaghili
18-08-09, 14:30
حتما hp بگیر
من خودم فروشنده هستم(مغازه دار) توی شهرستان و تفاوتشونه دیدم
اج پی علاوه بر کیفیتی که داره دی وی دی های ارزان قیمت رو هم خوب رایت میکنه ولی لایت ان مشکل داره
مدل های ide جدیدا کمیاب شدن قبلا مدهای 1035 و 1045 ide بودن که دومی لایت اسکریپت بود
م مدل های 1060 و 1070 sata بودن که دومی لایت اسکریپت بود
حالا اون مدل ها کمیاب شدن و دیگه تو بازار نیستن مگهع کسی از قبل داشته باشه بهت بده
مولی مدهای 1260 و 1270 اومدن که جدیدتر هستند هر دو ساتا هستند که دومی لایت اسکریپت داره قیمتهاشونم حول حوش 35-36 باید گیرت بیاد
امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه
اگه بخای بیشتر پول خرج کنی بنظر من پاینر نگیر حتما برو پلکستر بگیر خیلی بهتره ولی شصت و خورده ای قیمتشه

Rohham
18-08-09, 14:41
رهام جان لايتون 24x (لايت‌اسكريب) رو من تو سايت لايتون ‌هم نتونستم پيدا كنم. شما مطمئني تو بازار هست؟ احتمال نداره اوني كه تو بازار هست تقلبي باشه؟ چون تو سايتش فقط يه مدل 24x داره كه اونم لايت‌اسكريب نيست.

آخه سر 22 اش هم همین بحثا بود حتی اون بحث سر IDE و ساتا بود که سایت سازگار که واردکننده بود زده بود ساتا نیست اما تو بازار ساتا بود تا اون جایی که من یادمه حالا بحث لایت اسکریب هم فکر کنم همچین چیزی احتمالاً در موردش اتفاق بیفته...البته من علمی نسبت به این قضیه ندارم...اما به نظرم ایشون 22 اش رو هم بگیرن مشکلی پیش نیاد....لایت اسکریب ها لنزهای قوی تری دارند که اگر ایشون قصدش برند لایت آن باشه می تونه 22 اش رو بگیره حالا 24 نیست 22 که هست...ممنون از تذکری که دادین