PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی اعتیاد آور World of Warcraft

Quick
16-08-09, 17:37
سلام دوستان

کمتر کسی هست که اسم بازی کمتر کسی هست که اسم بازی World of Warcraft با یه اصطلاح WoW رو نشنیده باشه.

Only the registered members can see the link

این MMORPG که بزرگترین در سبک خودش هست حدود 11 میلیون بازی کن آنلاین داره.
برای بازی باید سریال نامبر خریداری کنید اما خیلیا هستن که سرور های به اطلاح Fun با Free ارائه میدن و میتونید ازش استفاده کنید.

اینجا قصد آموزش ساده انجام این بازی رو داریم روی سرور های مجانی.

اول شما باید سه نسخه ی بازی رو داشته باشید :

World of Warcraft

World of Warcraft : The Burning Crusade

World of Warcraft : Wrath of the Lich King

اینا رو میتونید از بیرون بخرید لینک دانلود نمیذارم چون جمعا حدود 12 گیگ میشن که فک نکنم کسی بخواد سختیش رو به جون بخره وقتی میشه با 4 هزار تومن یا کمتر همشو داشت . . .

بازی ها رو به ترتیب نصب میکنید.
بعد باید دنبال یه سرور بگردید که این سایت ها بر طبق رای بازیکنان سرور ها رو رتبه بندی کردن :

وقتی یکی از سرور ها رو انتخاب کردید اولین چیزی که دنبالش میرین توی سایت اختصاصی سرور صفحه ای با عنوان Create Account , Play Now و همچین چیزایی هست ( در این مرحله باید در سرور عضو بشید حتما)

وقتی عضویت تکمیل شد باید دنبال یه نوشته با عنوان Realmlist بگردین که یه همچین شکلی داره :

set realmlist xxxxxxxxxxxxxxx

شما باید این نوشته رو جایگذین کنید توی فولدر Data ==> enGB / enUS و درون فایل realmlist (باید با Notepad بازش کنید)

حالا وقتشه که پچ سرور رو شناسایی کنید فعلا اکثر سرور های 3.0.9 هستن گر چه سرور بزرگ با پچ 3.1.3 هم داره زیاد میشه در هر صورت آخرین پچ 3.2.0 و 3.2.2 که آزمایشیه هستن.

بعد که پچ سرور رو شناسایی کردین به این آدرس میرین :

در ضمن ابتدا بازی رو باز کنید ( Wow.exe ) و پچ کنونی بازی رو شناسایی کنید ( سمت چپ پایین نوسته شده )

بعد به ترتیب باید پچ ها رو دانلود کنید تا برسید به پچ سروری که میخواین برین توش مثلا اگه پچ سرور 3.1.3 باشه از 3.0.1 شروع میکنید همه رو از پایین به بالا دانلود میکنید و به ترتیب نصب میکنین تا برسن به 3.1.3 که آخرین پچیه که نصب میکنین.

وقتی کار پچ ها هم تموم شد به ترتیب همه رو نصب میکنین حواستون باشه جای کافی رو درایوتون باشه و اینکه نسخه ها رو جابجا نصب نکنین.

خوب حالا که پچتون به نسخه ی مورد نظر رسیده بازی رو از طریق wow.exe اجرا کنید بعد یوزر و پسووردی رو که توی سایت سرور ساخته بودین استفاده کنید تا وارد بشین.

وقتی وارد شدین باید Realm بازی رو انتخاب کنید که بستگی به مزاج خودتون داره که توی کدوم برید چون شرایطشون با هم فرق دارن مثلا یکی شماره ابتدا میبره روی Level 80 که میشه آخر به اصطلاح Level-UP کردن یعنی شما یه راست از آخرین Level میاین و به این شکل . . .

الان سروری که پچش 3.1.3 هست و جمعیت خوبی هم داره سرور Neverendless هست سرور Scape Gaming هم خوب بود ولی اخیرا مشکل پیدا کرده.

هر مشکلی بود اینجا اطلاع بدین.

منبع : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)

Quick
16-08-09, 18:03
سه سایت بزرگ هستن که به شما هر اطلاعاتی درباره ی هرچیزی توی بازی و هر چیزی درباره ی خود بازی میدن :

Quick
16-08-09, 18:25
بهترین Add-on هایی که برای این بازی هست :

Quest Helper و Cartographer هستن :

دانلود کنید و در فولدر Interface > Add-ons کپی کنید.
بعد که وارد بازی شدین و Log in کردین در گوشه سمت چپ در صفحه ی Character Select اون گوشه Addons رو بزنید و فعالشون کنید.

اینایی که اینجا گذاشتم واسه 3.1.3 هستن متاسفانه واسه 3.0.9 چیزی که تمیز کار کنه پیدا نکردم اگرم بخواین از ساید سازنده یعنی Curse دالنود کنید واسه پچ 3.2.0 هستش. . .

لینک دانلود Cartographer:

لینک دانلود Quest Helper:

N0m@d
16-08-09, 18:35
من از یکی از خوره های این بازی شنیدم برای بازی کردن روی سرور های درست و حسابی باید پچ های سنگین 4-5 گیگابایتی بریزم روش:1. (28):

خودم الان دنبال یکی هستم که بتونه اصل بازی و آخرین آپدیت هاشو برام بفرسته:whistle:

این بازی هرچی باشه از کانتراستریک سرتاپا چیت بهتره:yes:

Quick
16-08-09, 18:40
نه بزرگترین پچی که الان هست 800 مگ هست 3.1.0 . . .
شما لازم نیست پچ های نسخه های قبل بازی رو داشته باشی فقط جدید ترین نسخه یعنی WoW:WOTLK رو میریزی پچاشو کافیه این کسی که گفته از اونجایی که از اولین نسخه بازی میکرده همیشه پچ دانلود کرده واسه همین جمعا خیلی زیاد شده ولی در واقع لازم نیست بترسی اونقدرام زیاد نیست اگه ADSL داری یه 24 ساعت بزاری همه دانلود میشن . . .

N0m@d
16-08-09, 18:47
ایول بابا من 800 مگ رو 4 ساعته دانلود می کنم

اون سروری که دوستم هست پچ 3.1.3 داره...فقط از کجا باید دانلودش کرد؟

Stream
16-08-09, 19:06
سلام
قدیما از خوره های WoW بودیم... یادش بخیر (دوران جاهلیت :دی)

بازی نکنین... عواقبش با خودتونه :lol:
معتاد شدین بهش کسی مسئولیت قبول نمی کنه. :1. (38):

N0m@d
16-08-09, 19:16
سلام
قدیما از خوره های WoW بودیم... یادش بخیر (دوران جاهلیت :دی)

بازی نکنین... عواقبش با خودتونه :lol:
معتاد شدین بهش کسی مسئولیت قبول نمی کنه. :1. (38):

اتفاقا من میخوام برم تو کارش که معتاد بشم چون اینطوری به صرفه تره:1. (38):

وقتی همش اونو بازی کنم دیگه سراغ بازی های گرافیک خفن مثل Crysis و FEAR نمیرم در نتیجه انقدر پول واسه ارتقاء خرج نمیشه:yes:

Quick
16-08-09, 21:05
اتفاقا من میخوام برم تو کارش که معتاد بشم چون اینطوری به صرفه تره:1. (38):

وقتی همش اونو بازی کنم دیگه سراغ بازی های گرافیک خفن مثل Crysis و FEAR نمیرم در نتیجه انقدر پول واسه ارتقاء خرج نمیشه:yes:

ببین دوست من هنوز نمیدونی داری چی میگی بهت فرصت میدم خودت روبرو بشی باهاش :1. (38)::1. (38): آدرس دالنود پچ ها رو گذاشتم اگه پست رو بخونی میشکلی نخواهی داشت.

pooyi_khafan
16-08-09, 22:26
به به !!!
من یه مدتی معتاد شد بودم با کمک شرکت هایی از قبیل EA و Activision ترک کردم :1. (38):

G E N E R A L ™
17-08-09, 13:42
برادران کسی میتونه از داخل بازی یه عکس بگیره ببینیم چطوریه بازی؟

pooyi_khafan
17-08-09, 15:44
تو گوگل سرچ کنی برات فراوون عکس میاره (Only the registered members can see the link)

ashilll
23-09-09, 15:34
من باز هم صدتا مشکل دارم
1.پست اول رو که کلآ نگرفتم؟
2.چرا می گید ترک این بازی سخته؟
3.خب بازیه دیگه دو سه روز آدم بازی نکنه بیخیالش میشه دیگه
4.این دوتا بازی که ورژن های مختلف بازی بودن روند Story مانند دارند یعنی عینwarcraft 3 frozen thron که آرتاس میره تاج وتخت یخ زده رو بدست بیاره اینا هم عین اون هستند
5.تو شهر ما که همین وارکرافت 3 به زور به دست میاد چه جوری باید سه تا ورژن واو روبدست آورد
6. من اون قسمت realmlist رو کلا نفهمیدم باید چه کار کرد
7.یعنی چی باید پچ رو شناسایی کرد
8.قسمت شناسایی پچ رو هم کلآ نفهمیدم
9.حتمآ باید سه تا ورژن بازی رو هم نصب کنیم
10.هدف این بازی چیه
11.من کلآ گیج شدم یه بار که بازی رو خریدم نمی دونم چیکار کردم وارد بازی شدم ارگ شامان روانتخاب کردم وبازی کردم نمیدونم چه جور جایی بود چرا این طور شد
12.وقتی سی دی بازی رو گزاشتم تو سی دی رام یه هلپی داشت فارسی بودتوش آموزش بازی کردن بازی رو میداد ولی نه این طوری که شما گفته بودید تو اون از طریق نرم افزاری آموزش داده بود که اسمش WDDG بود و از طریق اون می شدحتی اکانت ساخت وهم میشد Map اکستراکت کرد ودر ضمن مر حله مرحله بود میشه با همین نرم افزار ازشر همه ی این حرف های شما راحت شد

mns_yazd
16-10-09, 01:22
سلام
حالا كه دوست داريد معتاد بشيد منم كمكتون می كنم :1~@$S:
ولی فردا نگيد تركم بده ها !
ما فقط بلديم معتاد كنيم :1. (38):

سايت محبوب ترين سرور بازی های آنلاين در ايران كه زير نظر پيشگامان كار می كنه Only the registered members can see the link هست.
اگر دوست داريد ميزان محبوبيت را ببينيد به تعداد بازيكنان آنلاين نگاهی كنيد Only the registered members can see the link

بازم اخطار میدم رهایی از اعتياد World of Warcraft به اين سادگی ها نيست !

MmahdiB
16-10-09, 12:14
اَاَاَاَاَاَه ه ه ه ه :beurk: :beurk: :beurk: :beurk:
:lol:
به نظر من ماورای مسخره بود
:1. (26):
از مزیت هاش گرافیک مسخره و گرافیک مسخره وگرافیک مسخره بود.

Quick
16-10-09, 14:02
:lol:
به نظر من ماورای مسخره بود
:1. (26):
از مزیت هاش گرافیک مسخره و گرافیک مسخره وگرافیک مسخره بود.

واسه همینه که 13 میلیون یوزر (Only the registered members can see the link creased_Competition.php) داره . . .
واسه همینه که CIA's World Factbook میگه که اگه WoW یه کشور بود از بین 239 کشور جهان در رده ی 75 قرار میگیره . . . (Only the registered members can see the link)
واسه همینه که تکی 62% بازیکن های سبک MMORPG (Only the registered members can see the link) رو به خودش اختصاص داده . . .
واسه همینه که توی هیچ سایتی نمره زیر 9.0 (Only the registered members can see the link) نگرفته . . .
از مزیت هاش هم اینه که معتاد میکنه کسی نبوده که پاش بشینه و بدون تحت تاثیر قرار گرفتن پا شه از پاش (البته به جز شما) . . .

بازم بگم؟

:11():

ashilll
16-10-09, 17:14
من جواب میخوام:1. (28):

blacktiger_puma
21-10-09, 19:30
من باز هم صدتا مشکل دارم
1.پست اول رو که کلآ نگرفتم؟
2.چرا می گید ترک این بازی سخته؟
3.خب بازیه دیگه دو سه روز آدم بازی نکنه بیخیالش میشه دیگه
4.این دوتا بازی که ورژن های مختلف بازی بودن روند Story مانند دارند یعنی عینwarcraft 3 frozen thron که آرتاس میره تاج وتخت یخ زده رو بدست بیاره اینا هم عین اون هستند
5.تو شهر ما که همین وارکرافت 3 به زور به دست میاد چه جوری باید سه تا ورژن واو روبدست آورد
6. من اون قسمت realmlist رو کلا نفهمیدم باید چه کار کرد
7.یعنی چی باید پچ رو شناسایی کرد
8.قسمت شناسایی پچ رو هم کلآ نفهمیدم
9.حتمآ باید سه تا ورژن بازی رو هم نصب کنیم
10.هدف این بازی چیه
11.من کلآ گیج شدم یه بار که بازی رو خریدم نمی دونم چیکار کردم وارد بازی شدم ارگ شامان روانتخاب کردم وبازی کردم نمیدونم چه جور جایی بود چرا این طور شد
12.وقتی سی دی بازی رو گزاشتم تو سی دی رام یه هلپی داشت فارسی بودتوش آموزش بازی کردن بازی رو میداد ولی نه این طوری که شما گفته بودید تو اون از طریق نرم افزاری آموزش داده بود که اسمش WDDG بود و از طریق اون می شدحتی اکانت ساخت وهم میشد Map اکستراکت کرد ودر ضمن مر حله مرحله بود میشه با همین نرم افزار ازشر همه ی این حرف های شما راحت شد

با سلام به همه والا من قدیما این جور جاها زیاد میومدم تا اینکه موتاده wow شدم
الان هم اگه بشه جواب این اقا رو بدم و خلاص

wow تو خارج مثله رستم و بکس خودمونه :lol:

اول 2 رو جواب میدم!!! چون یه مدت که بازی کنی دیگه معتادی !!! و وقتی off ، server شه مثه من باید مثه معتاد ا نه انگار به هشون مواد نرسیده باید دنباله Server fun بگردی اینه که میگن اعتیاد داره چون هی می خوای بازی کنی حالا هر جا و هر Server ی
3 این 3روز بازی نکنی دیوونه میشی
4اره حدودن همینه که گفتی و این آخریه lich kiing میره یه دایناسور داره بیدار می کنه و .....
5 اگه می خوای واقان بازی کنی و اوجا نیست Only the registered members can see the link میری برات میفرستن
6 اون قسمت مخصوص addres e server هاست و مواقعی که می خوای بری یه server دیگه اونو عوض می کنی
7 و8 ینی اینکه اگه می خوای بری یه Serverی باید حتما همون پچ همون باشه نه بیشتر نه کمتر
9 اره یا از یکی نصب شده شو copy کنی بیاری
10 هدف boss میرنی item میگیری شاخ میشی همه رو میزنی :lol:

11 اون موقع یه class از hord ها رو ساختی که org بوده و shaman خوب دیگه همین ::1. (26):

12 اون یه server ی مجازی بوده که خودتی و خدات lol و نترس با اون معتاد نمی شیا
همین دیگه اوووووووووووووووه خسته شدم
خلاصه یه server هم میگم برو حال کن Only the registered members can see the link خارجی و خوب
Only the registered members can see the link و Only the registered members can see the link هم ایرانی
ایشالا حل شد ؟ :1. (2)::1. (27):

:gasp:
:whistle:

ashilll
26-10-09, 14:04
اون وقت یه سرور با سرور های دیگه چه فرقی داره
در مورد11 باید بگم که من چی کار کرده بودم که این طوری شد
در مورد 12 میشه آموزشش رو بذارید
واسه ی این که یه اکانت بسازیم باید پول بدیم ودرضمن این پول رو باید چه جوری بدیم
در مورد 4 میشه با این که اکانت نداشته باشیم اون رو بازی کنیم

kazkaz
25-11-09, 20:37
:1. (5):dar Hale Hazzer Behtarin Servere BlizzLike Irani ! in Server Ba behtarin Poshtibani va behtarin Gm ha Edare Mishe ! Baraye Register Mitonid be Website Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Morajee Konid ! Vaghte Khoshi Ro baraton Arezo Mikonam ! :11(): Enjoy Your Play

kazkaz
26-11-09, 12:00
Man Az in server raziam ! mitonam begam behtarin servere blizzlike ke ta hala to iran erae shode

Quick
26-11-09, 21:39
Man Az in server raziam ! mitonam begam behtarin servere blizzlike ke ta hala to iran erae shode
مدیریت: من از این سرور راضیم متونم بگم بهترین سرور blizzlike هست که تا حالا توی ایران ارائه شده .

:1. (5):dar Hale Hazzer Behtarin Servere BlizzLike Irani ! in Server Ba behtarin Poshtibani va behtarin Gm ha Edare Mishe ! Baraye Register Mitonid be Website Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Morajee Konid ! Vaghte Khoshi Ro baraton Arezo Mikonam !
مدیریت : در حال حاضر بهترین سرور ایرانی BlizzLikeهه این سرور با بهترین پستیبانی و بهترین Gmها اداره میشه برای رچیستر میتونید به وبسایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) مرا جعه کنید وقت خوشی رو براتون آرزو میکنم
:11(): Enjoy Your Play

دوست عزیز خوش اومدید به PCN و ممنون لطفا از این به بعد فارسی تاپپ کنید و ممون به خاطر اطلاعات . . .

bloodthirsty
10-01-10, 12:38
ریختن اون همه پچ به بازی کردنش می ارزه:1. (5):

Quick
10-01-10, 13:38
ریختن اون همه پچ به بازی کردنش می ارزه:1. (5):

الان چه سروری هستی؟

bloodthirsty
10-01-10, 19:59
من الان در این سرور هستم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
اگه پچ تبدیل engl 1.5.0 to usgl 2.3.0 رو داری لینکش رو بده تا دانلود کنم با هم هماهنگ شیم

Quick
10-01-10, 23:39
بابا یعنی WOW:WOTLK نیستی؟

پچ:

bloodthirsty
11-01-10, 18:06
آره ولی فعلا هیرو نساختم
پچم 1.5.0 هستش(enGB) می خواهم بکنمش 3.0.9 اگه لینکی دارین که بتونم اینو توش دانلود کنم ممنون میشم
(در آدرس بالا که دادی این پچ نبود)

Quick
15-01-10, 22:14
آره ولی فعلا هیرو نساختم
پچم 1.5.0 هستش(enGB) می خواهم بکنمش 3.0.9 اگه لینکی دارین که بتونم اینو توش دانلود کنم ممنون میشم
(در آدرس بالا که دادی این پچ نبود)

دونه دونه باید دانلود کنی عزیز :دی

amir.45
15-01-10, 23:26
اقا خدا خیرتون بده یه راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!
من 200ساله میخوام انلاین warth of teh lich king رو بازی کنم ولی نتونستم!!!!!!!!!!
اصلا واسه این بازی adsl گرفتم!!!!!!!!!!

Quick
16-01-10, 09:27
اقا خدا خیرتون بده یه راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!
من 200ساله میخوام انلاین warth of teh lich king رو بازی کنم ولی نتونستم!!!!!!!!!!
اصلا واسه این بازی adsl گرفتم!!!!!!!!!!

اول مشکلتون رو بگید لطفا ، ممنون :11():

amir.45
16-01-10, 09:39
مشکل اینکه هیچ patch ای رو نریختم!!!
و کلا نمیدونم برای انلاین برازی کردین این بازی باید چیکار کنم!!!!!!!!!!
باید خود بازی هم نصب باشه؟؟؟(warth of the lich king):1. (29):

Quick
16-01-10, 09:43
مشکل اینکه هیچ patch ای رو نریختم!!!
و کلا نمیدونم برای انلاین برازی کردین این بازی باید چیکار کنم!!!!!!!!!!
باید خود بازی هم نصب باشه؟؟؟(warth of the lich king):1. (29):

اگه میخواین از تمام امکانات بازی بهره ببرین باید :

World of Warcraft
World of Warcraft : Burning Crusade
World of Warcraft : Wrath of the Lich King

رو داشته باشین ، بعد به آدرسی که توی پست اول هست برین و دونه دونه پچ های Wrath of Lich King رو دانلود کنید :11():

blacksina
16-01-10, 13:04
سلام دوستان

آخرای صفحه Only the registered members can see the link یه نسخه full و slime برای دانلود گذاشته که تا جایی که من میدونم آخرین ورژن بازی با آخرین پچ نصب شده هست

دوستان میتونن توضیحی در مورد این بدن؟ نسخه full با smile چه فرقی داره؟ با این میشه توی سرور های free هم بازی کرد؟ بعد این روش همه پچ ها نصب شده دیگه؟ پچهای قدیمی که دوباره لازم نیست ریخته بشه؟ (فقط باید اگه پچ جدید اومد بریزیم دیگه؟!)

بعد یه سوال دیگه داشتم این که در مورد این بازی از کجا آدم میتونه اطلاعات کسب کنه؟ مثلا هر نژاد چه خوبی هایی دارن و این چیزا؟

ممنون از راهنمایی شما :give_rose:

Quick
16-01-10, 20:23
سلام دوستان

آخرای صفحه Only the registered members can see the link یه نسخه full و slime برای دانلود گذاشته که تا جایی که من میدونم آخرین ورژن بازی با آخرین پچ نصب شده هست

دوستان میتونن توضیحی در مورد این بدن؟ نسخه full با smile چه فرقی داره؟ با این میشه توی سرور های free هم بازی کرد؟ بعد این روش همه پچ ها نصب شده دیگه؟ پچهای قدیمی که دوباره لازم نیست ریخته بشه؟ (فقط باید اگه پچ جدید اومد بریزیم دیگه؟!)

بعد یه سوال دیگه داشتم این که در مورد این بازی از کجا آدم میتونه اطلاعات کسب کنه؟ مثلا هر نژاد چه خوبی هایی دارن و این چیزا؟

ممنون از راهنمایی شما :give_rose:

از این سایت ها:

HoJJaT_007
28-01-10, 18:08
به به آقایون Wow باز اینجا هم هستند

سرور Free خواستید فقط Molten Wow

دو تا ریلم داره شبا 100 نفر باید تو صف واستید خیلی شلوغه :دی

------

اینم از هیرو من

The Shcairne (Only the registered members can see the link)

البته t9.5 هم دارم که الان تو کار pvp هستم تا pve

bloodthirsty
29-01-10, 10:47
پچ فال رو بریزید از هز پچی باشید به اون پچ میرید غیر این صورت پچ باید این شکلی باشه(3.0.0 به 3.3.0 )

ashilll
25-03-10, 11:31
میشه یکی کمکم کنه. من الآن فقط اون بازی اولی رو دارم. اونوقت فقط من می تونم پچ های سطح پایین رو دانلود کنم؟ پچ فال دیگه چیه؟ می شه یکی لینک پچ رو بذاره؟

bloodthirsty
28-03-10, 16:23
میشه یکی کمکم کنه. من الآن فقط اون بازی اولی رو دارم. اونوقت فقط من می تونم پچ های سطح پایین رو دانلود کنم؟ پچ فال دیگه چیه؟ می شه یکی لینک پچ رو بذاره؟

دوست عزیز
شما باید ورد اف وارکرقت رو داشته باشیدیکی از 3 نوع و بعد در یک سرور پولی یا مجانی ثبت نام کنید و بعد پچ خود را به پچ مورد نظر سرور برسانید و کدی را در ورد خود بریزید و با اینترنت بازی کنید

ashilll
31-03-10, 16:26
منظور من این بود که برای این که یک پچ 3 بریزم باید حتمآ burning crusade و wrath of the lich king رو داشته باشم؟ حالا اگه من اون دوتا بازی رو نصب کنم پچم امکان داره بیشتر بشه؟

bloodthirsty
31-03-10, 19:45
منظور من این بود که برای این که یک پچ 3 بریزم باید حتمآ burning crusade و wrath of the lich king رو داشته باشم؟ حالا اگه من اون دوتا بازی رو نصب کنم پچم امکان داره بیشتر بشه؟

فکر کنم دقیق نخونده باشی
1- باید یکی از اون ها رو حداقل داشته باشی
2- پچ باید همانند سرور باشه ( که می تونی به یه کافی نتی بگی برات دان کنه)حجم پچ فال تا 900 مگا بایت میره

ashilll
31-03-10, 21:55
من پچ 1.8 رو دانلود کردم ولی پسوند سه حرفیش dmg هستش. تکلیف من چیه؟ راستی من تو دو سه تا سایت خوندم که یه چیزی توی پوشه ی اصلی بازی هست که پچ ها رو دونه دونه دانلود می کنه ولی اون تو مال من نیست, میشه یکی لینک دانلودشو بذاره؟ اسمش luncher هست

bloodthirsty
01-04-10, 19:46
من پچ 1.8 رو دانلود کردم ولی پسوند سه حرفیش dmg هستش. تکلیف من چیه؟ راستی من تو دو سه تا سایت خوندم که یه چیزی توی پوشه ی اصلی بازی هست که پچ ها رو دونه دونه دانلود می کنه ولی اون تو مال من نیست, میشه یکی لینک دانلودشو بذاره؟ اسمش luncher هست

این لانچر که میگی تا اون جایی که من خبر دارم میشه از سرور ها بگیری که خود به خود پچ ورد شما رو به پچ مورد نظر سرور می رسونه.
پچ 1.8 خیلی قدیمی هست و الان فکر نکنم سروری با این پچ کار کنه.

bloodthirsty
02-04-10, 17:59
اگه می شه اموزش ساخت سرور آنلاین رو بزارین .
plz

ashilll
03-05-10, 19:53
من این واو رو از سی دی فروش گرفتم هر سه ورژن + پچ 3.2.2 هست بازی به صورت کپی شده هست یعنی یه قسمتش تو دی وی دی 1 اون یکیش تو دی وی دی 2 و تا دی وی دی 4. وقتی بازش میکنم می نویسه failed to open interface.mpq مشکلش چیه؟ باید چی کار کنم؟ در ضمن یه دونه repair داشت تنها مشکلش این بود که واسه ی این پچ نبود

mdgames
21-08-10, 01:55
آقا سلام من پچ 2.4.3 دارم میخام پچمو 4 کنم(cataclysm)با پچ دانلودر شاید 5 ساعت بکشه نمیشه فایل های پچ 2.4.3 به 3.0.2 ENGB رو بدون پچ دانلودر گرفت اگه میشه از کجا لطفاً کمک:yes::1. (27)::1. (26)::1. (35)::1. (23)::1. (29)::1. (2)::merci::ange:من خودم پیدا کردم از رپید شیر هست و پارت هاش زیاده اگه شد تک پارت یا 2 تا 3 ،4 پارت باشه ممنون d: