PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر تا 750 تومان

DEXTER
14-08-09, 23:19
سلام دوستان من یک پرینتر می خوام بوجه ای هم که دارم 750000 تومان هستش
یه بنده خدایی اپسون R1900 رو معرفی کرد که امکان چاپ روی سی دی یا دی وی دی رو هم داره نظر شما چیه؟

hapalii
15-08-09, 01:33
شما اول بگید کارتون چی تعداد چاپ و هزینه چاپ براتون مهم یا کیفیت چاپ مهم تره این پرینتری که به شما معرفی کردن برای عکاسای حرفه ای خوبه و کارای صنعتی برای کسی که یه عکس A3 با این پرینتر چاپ کنه و همون عکس 20 - 30 هزار تومان بفروشه ضمنا چاپ روی CD هم یه مزیت جانبی قطعا کسی R1900 نمی خره برای این که روی CD یا DVD چاپ کنه جالبه که قیمت مدلی که بهتون پیشنهاد کردن همون 750 هزار تومان هم هست تقریبا به هر حال فکر می کنم باید اول بگین برای چه جور کارائی لازم دارید تا معلوم شه جوهر افشان برای شما خوبه یا لیزری.

DEXTER
16-08-09, 00:05
من واسه خودم نمی خوام یکی از دوستان تایپ و تکثیر و همچنین یه آتلیه عکس داره بوجه هم که واسه خرید گذاشته اینقدره
100% اول کیفیت چاپ مهمه بعد هزینه هر چند هر چی کمتر دربیاد بهتره
تو رده لیزری چی پیشنهاد میکنید؟که همرده این دستگاه یا بهتر باشه
کلا با این مبلغ و این کار لیزری بهتره یا جوهر افشان؟
ممنون

DEXTER
16-08-09, 00:05
من واسه خودم نمی خوام یکی از دوستان تایپ و تکثیر و همچنین یه آتلیه عکس داره بوجه هم که واسه خرید گذاشته اینقدره
100% اول کیفیت چاپ مهمه بعد هزینه هر چند هر چی کمتر دربیاد بهتره
تو رده لیزری چی پیشنهاد میکنید؟که همرده این دستگاه یا بهتر باشه
کلا با این مبلغ و این کار لیزری بهتره یا جوهر افشان؟
ممنون

hapalii
16-08-09, 11:00
شما دو تا کار متفاوت مدنظر تون هست و هیچ پرینتری نیست که از پس هر دو این کار ها بر بیاد هیچ پرینتر لیزری رنگی به درد چاپ عکس آن هم در حد کیفیت مورد نیاز آتلیه عکاسی وجود نداره ( البته دستگاه های چاپ لیزری هست که قیمت چند ده میلیونی داره ) و هیچ پرینتر جوهر افشانی که مناسب کار عکاسی به صرفه برای کار تایپ و تکثیر نیست تنها راهی که به نظر من وجود داره خرید دو پرینتر برای هر یک از این کار هاست .
یک پرینتر لیزری سیاه سفید مثل 1018 HP که قیمتش نباید بیشتر از 120 هزار تومان باشه برای کار تایپ و یک پرینتر جوهر افشان مثل پرینتر EPSON - Stylus Photo 1410 برای کارهای مربوط به عکاسی با قیمت حدود 500 هزار تومان تهیه کنند البته اگر چاپ بدونه حاشیه در سایز A3 یا چاپ روی CD براشون زیاد مهم نباشه می تونن پرینتری به مراتب ارزون تر و با همین کیفیت چاپ تهیه کنند.

DEXTER
17-08-09, 00:26
نه من فقط شغل این بنده خدا رو گفتم تا الان شاید نزدیک به 10 تا پرینتر خراب کرده همه hp بودن و البته از این 3کاره ها
این بنده خدا فقط واسه عکاسی می خواد و بس و گر نه هم پرینتر سیاه و سفید الان داره و هم رنگی ولی یه مارک عالی و بدون دردسر می خواد واسه همین می خواد یه مدل عالی و باکیفیت بگیره

hapalii
17-08-09, 16:12
این دوست شما که این همه پرینتر خراب کرده باید از همه ما دیگه وارد تر شده باشه اما با این چیزی که شما می گید اولا که هیچ پرینتر لیزری رنگی به دردش نمی خوره می مونه 2 نو دیگه یکی پرینترهای تصعید رنگ که هم کیفیت عالی دارند هم خیلی به صرفه هستند اما محدودت که دارند اندازه چاپ عکس که معمولا به درد چاپ عکس های معمولی در ابعاد حد اکثر 9 * 18 می خورند اگر حداکثر چاپی که دارن تو این رنج مثل عکس چاپی قدیم این پرینتر ها قطعا بهترین انتخاب از نظر کیفیت و صرفه اقتصادی برای چاپ البته باید دید راحت توی بازار پیدا میشن یا نه چون کاغذ مخصوص دارند که قبلا توی کارخانه سازنده نسبت به عکس حساس شده در مورد پرینت تر های دیگه هم لینک زیر که به نظر من معتبر ترین سایت مربوط به مسائل عکاسی توی ایران حتمی کمکتون میکنه می تونین مدل های موجود توی بازار ایران رو انتخاب کنید ( البته چون کار دوست تون بیشتر مصرفی من اپسون پیشنهاد می کنم هر چند به نظرم canon برند بهتری اما گارنتی ماد ایران قوی تری برای همین از وجود مواد مصرفیش توی بازار می تونین مطمئن تر باشین در ضمن معمولا کارتریج های اپسون ارزان تره )

Only the registered members can see the linkاین یکی لینک هم مرجع خوبی برای مقایسه کردن پرینتر هاست چون دقیقا معلوم نیست چاپ تو چه ابعادی و برای دوست شما ارجح تر از دو تا لینک بالا و پایین خودشون می تونن کمک بگیرند.

Only the registered members can see the link