PDA

مشاهده نسخه کامل : مموری ریدر

behrouz8
14-08-09, 12:32
با سلام.من یه دونه مموری ریدر alfex از اونایی که داخل کیس نصب میشه خریدم.مشکلی که دارم اینه که مادربورد من برای usb جلوی کیس چهار تا ساپورت میکنه . این مموری ریدر چون چند تا جا برای مموری داره 4 تا درایو میاره و usb جلوی کیس من از کار میفته(چون مادربورد 4 تا usb ساپورت میکنه) در صورتی که من فقط با یک جای مموریش کار دارم.حالا سوال من اینه که جطوری سه تا درایو ها (اون درایو هایی که مموری ریدر میاره) را از کار بندازم(پاک کنم) تا دو تا پورت usb جلوی کیسم فعال بشه ؟ممنون

D J V A H I D
14-08-09, 12:48
حالا من کاری به نحوه خواندن و نخواندنش ندارم ... ولی لازمه که بدونید رم ریدرهای آلفکس از بدترین و بی کیفیت ترین انواع رم ریدر هست که گارانتی هم نداره و کلا جنس بیخودی هست ... من واسه هر کی خریدم مشکل پیدا کرده باهاش ...!!! ولی یه مارک خوب پیدا کردم که خیلی عالیه ... به نام VAIO :yes:

behrouz8
14-08-09, 13:02
با تشکر از اقا وحید. این که گفتید وقتی به سیستم وصل بیشه چند تا درایو باز میکنه؟مرسی

hapalii
14-08-09, 18:21
این مشکلی که شما می گید ارتباطی به تعداد پورت های USB نداره من رم ریدر وقتی وصل می کنم البته از نو بیرونیش 7 تا درایو جدید باز می کنه اما هیچ پورتی از کار نمی افته شما وقتی یک رم ریدر داخلی هم وصل می کنید اون رو فقط به یه پورت وصل می کنید و معمولا هم فقط یک درایو می سازه انواع داخلیش نه 4 تا من که وقتی سیستم نصب می کنم مدل tack می 'گیرم و فقط هم یک پارتیشن می سازه (بر خلاف نوع اکسترنال که به تعداد درگاه ها پارتیشن می سازه و درایور هم داره برای نصب)