PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در خواندن CD

Saeed-Milan
13-08-09, 22:00
دوستان اگر در یک درایو DVD سامسونگ20X سی دی بگذارید و اون رو نخونه و بزنه که ظرفیت خالی است و همون سی دی رو روی درایو سوزوکی 20X قرار بدی و بخونه ممکنه که مشکل از چی باشه من چندین بار برام این مشکل پیش اومده با فرمتهای مختلف حتی فیلم و یا برنامه یا سی دی سوتی؟؟؟!!!

D J V A H I D
13-08-09, 22:12
احتمالا باید فیرم ورش رو آپ کنید !!! :1. (27):

Saeed-Milan
13-08-09, 22:18
بابا بیا زیر دیپلم یه توضیح میدی عزیز؟!

Saeed-Milan
14-08-09, 00:26
دوستان ممکنه یه توضیح در مورد فریم ور بدید و نحوه آپدیت کردن اون رو توضیح بددید ممنون میشم:love:

MR.Fantastic
14-08-09, 01:09
دوستان ممکنه یه توضیح در مورد فریم ور بدید و نحوه آپدیت کردن اون رو توضیح بددید ممنون میشم:love:

فکر کنم شبیه آپدیت کردن بایوس مادربرده:1. (27):(مخم پوکید از بس فکر کردم:1041:)
شاید بتونین تو سایت تولید کنندش پیدا کنید(من چون اطلاعات بیشتری ندارم و خودمم امتحان نکردم دیگه چیزی ندارم بگم:1~@$S (8):)
اگه شما اسم دقیق دایورتونو سرچ کنید فکر کنم فریم ورش تو گوگل پیدا بشه:1~@$S (6):

AMIR TIGER
14-08-09, 03:22
دوست عزیز امکان داره مشکل از دی وی دی رام شما باشه که لنزش خراب شده کلا دی وی دی رام و سی دی رام سامسونگ مشکل دارند و من دوستم در دی وی دی رامش که سامسونگ هست خودبخود باز میشه و تا زمانی که restart نکنه بسته نمیشه ولی برعکس سوزوکی کیفیتش عالیه من الان 5 ساله دی وی دی رایتر سوزوکی دارم و کوچکترین مشکلی نداشتم .

شاید مشکل از خود سی دی باشه که کثیف شده شما اول سی دی رو خوب با اسپره تمیز کن بعد ببین نتیجه چی میشه چون خوندن سی دی و دی وی دی ربطی به فرمتش نداره چون فرمت رو نرم افزار باز میکنه نه درایور

Saeed-Milan
14-08-09, 10:19
دوست عزیز امکان داره مشکل از دی وی دی رام شما باشه که لنزش خراب شده کلا دی وی دی رام و سی دی رام سامسونگ مشکل دارند و من دوستم در دی وی دی رامش که سامسونگ هست خودبخود باز میشه و تا زمانی که restart نکنه بسته نمیشه ولی برعکس سوزوکی کیفیتش عالیه من الان 5 ساله دی وی دی رایتر سوزوکی دارم و کوچکترین مشکلی نداشتم .

شاید مشکل از خود سی دی باشه که کثیف شده شما اول سی دی رو خوب با اسپره تمیز کن بعد ببین نتیجه چی میشه چون خوندن سی دی و دی وی دی ربطی به فرمتش نداره چون فرمت رو نرم افزار باز میکنه نه درایور

ممنون دوست من خوش اومدی به این فروم :give_rose:
عزیز من مطمئن هستم که مشکل از درایو نیست چون از روز اول خرید این مشکل رو داشت سی دی هو تمیزه من با سی دی های دیگه این مشکل رو داشتم ولی در جوابmoazeni71 دوست خوبم اگه با آپ بایوس درست میشه تا انجام بدم فقط دوستان اگه ممکنه یه توضیحی بدن در مورد آپ کردن بایوس نرم افزار خاصی احتیاج داره درصد خطر داره یا نه مثل مادربورد ممنون میشم:merci:

MR.Fantastic
14-08-09, 17:30
ممنون دوست من خوش اومدی به این فروم :give_rose:
عزیز من مطمئن هستم که مشکل از درایو نیست چون از روز اول خرید این مشکل رو داشت سی دی هو تمیزه من با سی دی های دیگه این مشکل رو داشتم ولی در جوابmoazeni71 دوست خوبم اگه با آپ بایوس درست میشه تا انجام بدم فقط دوستان اگه ممکنه یه توضیحی بدن در مورد آپ کردن بایوس نرم افزار خاصی احتیاج داره درصد خطر داره یا نه مثل مادربورد ممنون میشم:merci:

شما اسم درایوتونو واسه پیدا کردن firmware توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه:yes:توی سایت تولید کنندشم باید پیدا بشه:1. (10):