PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از وایرلس مودم

IranianKing
12-08-09, 17:49
سلام دوستان
من به یه مشکلی بر خوردم که هیچکی سر در نمیاره ( البته اطراف خودم :1. (38): )
من یه مودم وایرلس ایسوس مدل WL-AM604G دارم
اگه کسی از دوستان با طرز کارش اشناست یا داره با شکل بگه من چه جوری به این یوزر و پس شرکت رو بدم که وقتی روشن میکنم بدون نیاز به کامپیوتر بتونم از طریق وایرلس اون با موبایل یا لپ تاپ کانکت شم
به خاطر این هم میگم با شکل و مرحله مرحله که چون پشت تلفن واسم توضیح دادن نفهمیدم چی شده
:1. (38):
بازم ممنون اگه راهنمایی کنید

IranianKing
14-08-09, 15:32
کسی نیست جواب بده؟

IranianKing
19-08-09, 18:37
هیچ کس نمیدونه؟ :cry:

N@VID
19-08-09, 20:03
سلام دوستان
من به یه مشکلی بر خوردم که هیچکی سر در نمیاره ( البته اطراف خودم :1. (38): )
من یه مودم وایرلس ایسوس مدل WL-AM604G دارم
اگه کسی از دوستان با طرز کارش اشناست یا داره با شکل بگه من چه جوری به این یوزر و پس شرکت رو بدم که وقتی روشن میکنم بدون نیاز به کامپیوتر بتونم از طریق وایرلس اون با موبایل یا لپ تاپ کانکت شم
به خاطر این هم میگم با شکل و مرحله مرحله که چون پشت تلفن واسم توضیح دادن نفهمیدم چی شده
:1. (38):
بازم ممنون اگه راهنمایی کنید

سلام :

من همین امروز این مودم رو خریدم !
ولی فکر کنم شما مودم که روشن و به اسپیلیتر نصب باشه و باید کانکشنش رو بسازید که در این بتونید وصل شید ...
توی گوشی های وایرلس دار هم باید تنظیمات وایرلس برید و یوز و پسورد رو وارد کنید ...

IranianKing
20-08-09, 00:27
سلام :

من همین امروز این مودم رو خریدم !
ولی فکر کنم شما مودم که روشن و به اسپیلیتر نصب باشه و باید کانکشنش رو بسازید که در این بتونید وصل شید ...
توی گوشی های وایرلس دار هم باید تنظیمات وایرلس برید و یوز و پسورد رو وارد کنید ...

نه دوست من فکر کنم اشتباه متوجه شدید
من میخواهم adsl رو با وایرلس مودم share کنم
اینترنت وایرلس که نگرفتم :1. (38):

soroush_es
20-08-09, 01:08
نه دوست من فکر کنم اشتباه متوجه شدید
من میخواهم adsl رو با وایرلس مودم share کنم
اینترنت وایرلس که نگرفتم :1. (38):

شما آدرس DNS Server va Server IP Address رو پیدا کن و در قسمت TCP/IP در LAN Connection وارد کن
در RUN تایپ کن cmd و بعد در خط دستور تایپ کن ipconfig /all و در قسمت N adaopter
ip address و DNS server رو یادداشت کن و به ترتیب در قسمت

فکر کنم درست گفتم اگر دوستان میبینید اشتباه هست دوستمون رو راهنمایی بیشتر کنید لطفا gateway و DNS server مروط به TCP/IP در Lan connection وارد کن