PDA

مشاهده نسخه کامل : داشتن مشکل با فایرفاکس ... ( درخواست راهنمایی)

D J V A H I D
11-08-09, 09:40
اگه به فرض به مدت نیم ساعت با فایرفاکس کار کنم ... CPU یوزج به 100 میرسه و کامل هنگ میکنه ... از پروسس هم که نگاه میکنیم ... تا همه رو فایرفاکس اشغال کرده !!! مشکل چیه ؟! باید ویندوز عوض کنم یا قابل برطرفه ؟! :give_rose:

Rohham
11-08-09, 10:24
اگه به فرض به مدت نیم ساعت با فایرفاکس کار کنم ... CPU یوزج به 100 میرسه و کامل هنگ میکنه ... از پروسس هم که نگاه میکنیم ... تا همه رو فایرفاکس اشغال کرده !!! مشکل چیه ؟! باید ویندوز عوض کنم یا قابل برطرفه ؟! :give_rose:

شاید جوابی که من می دم کارگشا نباشه اما من خیلی وقته از فایرفاکس استفاده می کنم تا حالا همچین مشکلی نداشته فکر نکنم مشکا از خودش باشه البته ناگفته نماند که هم رم زیادی می گیره هم سی پی یو رو خوب استفاده می کنه در حال مینیموم !!!12 % از سی پی یو و از رم هم حدود 80 مگابایت رو مصرف می کنه اما با این مشکل من تا حالا روبه رو نشدم بعید می دونم مشکل از خود نرم افزار باشه...فکر نکنم زیاد به درد خورده باشه پاسخم...:whistle:

MoBiN.R
11-08-09, 10:28
این مشکل رو من هم دارم .. متاسفانه فکر کنم خیلی ها دارن فقط کافیه عبارت FireFox CPU Usage رو توی گوگل سرچ کنید میبینید که مشکل خیلی ها هست ... خود یاست موزیلا که مراحلی رو برای حل این مشکل گذاشته اما نمیدونم کار میکنه یا نه :

Only the registered members can see the link

™Ali
11-08-09, 12:06
اينجا هم صحبت از همين مشكل بود:

درخواست کمک برای مشکل عجیب با تمام مرورگرها ! (Only the registered members can see the link)