PDA

مشاهده نسخه کامل : به دادم برسید مونتیورم داغون شد

A-750
08-08-09, 16:49
سلام
من مونیتورم Sony LCD -- SDM-HS75D هست
امروز یه مشکلی پیش اومد که باعث شد مونیتوز به جلو برگرده و بیفته رو کیبرد
بعد شدیدا بوی برق سوخته اومد و بعد اون دیگه مونیتورم روشن نشد:1. (28)::1. (28)::1. (28):
نگید سیما رو چک کن و اینجور چیزا چون مبتدذی نیستم
حالا بعدش اومدم پست مونیتور رو باز کنم دیدم فقط 2 تا پیچ پایینش داره ودیگه پیچی ندیدم
حال و حوصله برده به تعمیرات رو ندارم
میخوام بدونم دوستان نظری دارن؟
اگر لازمه از پست مونیتورم عکس بدم
لطفا از کمکی دریغ نکنید
ممنون

D J V A H I D
08-08-09, 17:45
شما مانیتورت رو به اسکرین خورده زمین نابود شده ... بوی سوختگی داده ... حالا میگید حوصله ندارم ببرم تعمیرات ... ؟! فکر میکنید کاری از دست کسی ساخته هست اینجا ؟! :1. (27):

Danial_Hiv
08-08-09, 17:54
شما مانیتورت رو به اسکرین خورده زمین نابود شده ... بوی سوختگی داده ... حالا میگید حوصله ندارم ببرم تعمیرات ... ؟! فکر میکنید کاری از دست کسی ساخته هست اینجا ؟! :1. (27):

من هم در همین فکر بودم. :lol:

N0m@d
08-08-09, 17:56
میخوام بدونم دوستان نظری دارن؟
ممنون

نظر من اینه که شما راهی جز تعمیرگاه نداری

با حرف و راهنمایی نمیشه این مسائل رو حل کرد

reza76622201
09-08-09, 07:55
دوست عزيز. منتظر معجزه از بچه هاي اين سايت و يا هر فرد متخصص ديگه در جاي ديگه نباشيد. اگر خودتون متخصص تعمير مانيتور ال سي دي هستيد که خودتون اقدام کنيد. والا به حرف هيچکس اقدام نکنيد که ممکنه با يه خطا در حين تعمير توسط فرد بي تجربه(در زيمنه تعمير مانيتور) مثل شما خراب تر از قبل بشه. پس ريسک نکنيد و به نمايندگيهاي ايران رهجو مراجعه کنيد.

Danial_Hiv
09-08-09, 14:33
دوست عزيز. منتظر معجزه از بچه هاي اين سايت و يا هر فرد متخصص ديگه در جاي ديگه نباشيد. اگر خودتون متخصص تعمير مانيتور ال سي دي هستيد که خودتون اقدام کنيد. والا به حرف هيچکس اقدام نکنيد که ممکنه با يه خطا در حين تعمير توسط فرد بي تجربه(در زيمنه تعمير مانيتور) مثل شما خراب تر از قبل بشه. پس ريسک نکنيد و به نمايندگيهاي ايران رهجو مراجعه کنيد.
شاید هم برق بگیره دوستمون رو :yes:

reza0477
12-02-11, 02:06
salam age lampesh shekaste man daram

nima_hl
12-02-11, 03:25
salam age lampesh shekaste man daram

ممنون از شما که قصد کمک دارید ولی لطفا قبل از زدن پست به تاریخ پستهای قبلی یک نگاهی بندارید

در ضمن اگر لطف کنید و در یک فروم پارسی زبان فینگلیش ننویسید ممنون میشم :wink: