PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در Internet Download Manager

Game
08-08-09, 00:33
سلام یه مدتی بود در ویندوز اکس پی این مشکلو داشتم که برنامه رو میزاشتم ساعت 2AM کانکت بشه ولی بدون اینکه کانکت بشه برای خودش شروع به دانلود میکرد و هه ی لینک ها رو ارور میداد:1. (27):
حالا هم که ویندوز 7 دارم همین مشکلو دارم حتی توی فاایر وال خود ویندوز هم برنامه رو تعریف کردم که بزاره وصل بشه به اینترنت ولی درست نمی شه :1. (27)::1. (2):

از اساتید محترم تقا ضا ی کمک می کنم:merci::great:

Quick
08-08-09, 03:17
سلام
آقا منظورتو از این که میزاشتم کانکت بشه نفهمیدم یعنی ساعت 2 میرفتی یه چیزی دانلود کنی بعد میدیدی لینک اررور میده؟

Overclocker
08-08-09, 08:32
دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم !

یعنی وقتی ساعت 2 میشد کانکتشن رو کانکت میکرد و شروع به دانلود ولی الان بدون کانکت کردن شروع به دانلود مبکنه که فایده ای نداره !!

Game
08-08-09, 11:28
دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم !

یعنی وقتی ساعت 2 میشد کانکتشن رو کانکت میکرد و شروع به دانلود ولی الان بدون کانکت کردن شروع به دانلود مبکنه که فایده ای نداره !!
اره مشکلم همینه که گفتی

PC رو روشن میزارم تا ساعت 2 که خودش کانمت بشه به اینترنت و شروع به دانلود کنه ولی بدون اینکه کانکت بشه شروع به دانلود می کنه و تمام لینکا رو ارور می ده:1. (27):

Ardalan
08-08-09, 11:39
سلام
از منو Option سر برگ Dial Up رو انتخاب کنید گزینه Use windows Dialup networking رو بزنید و کانکشنی که میخواهید کانکت شود رو انتخاب کنید .

Game
08-08-09, 12:14
سلام
از منو Option سر برگ Dial Up رو انتخاب کنید گزینه Use windows Dialup networking رو بزنید و کانکشنی که میخواهید کانکت شود رو انتخاب کنید .

همه ی این کارا رو هم کردم نمیشه بابا من 5 ساله ASL دارم این مشکل جدیدآ برام اومده:1. (28):

Overclocker
08-08-09, 12:19
فکر کنم این مشکل به خاطر داشتن چند Connectsion هست !!

همه رو دیلیت کنید احتمال قوی درست میشه واسه من اینجوری درست شد !

Game
08-08-09, 19:15
فکر کنم این مشکل به خاطر داشتن چند Connectsion هست !!

همه رو دیلیت کنید احتمال قوی درست میشه واسه من اینجوری درست شد !
1 دونه کانکشن دارن:wink:

Moein
09-08-09, 00:24
1 دونه کانکشن دارن:wink:

برای حل این مشکل من یک راه رو پیدا کردم

1.ساعت کانکت رو به 2:05 تغییر بده
2.هر وقت خواستی بخواب از توی ویندوز بگزار با کانکشن شبانه کانکت بشه Retry رو بگزار روی 1 ثانیه و REdial time رو بگزار روی نهایت

وقتی این کار رو بکنی سر ساعت وصل میشه و سر ساعت که مقرر کردی شروع به دانلود می کنه

چون ساعت pc شما با ساعت pc server خدمات اینتر نت شما یکسان نیست این مورد پیش میاد البته این حدث من هست

Overclocker
09-08-09, 15:38
باید بری توی Internet Option بعد تب Connections بعد Connections مورد نظر رو Default اش کنی ( یعنی اصلی شناخته بشه . ) بعد Always Dial My Connection رو انتخاب کن همه چیز درست میشه .

Game
09-08-09, 20:57
باید بری توی Internet Option بعد تب Connections بعد Connections مورد نظر رو Default اش کنی ( یعنی اصلی شناخته بشه . ) بعد Always Dial My Connection رو انتخاب کن همه چیز درست میشه .
ایول دستت در نکنه مشکل همین بود:دی:lol::merci::merci::merci::merci::merci :

Overclocker
09-08-09, 23:58
میدونی چیه ؟ من هر وقت مشکل داشتم و درخواست کمک کردم به نتیجه نرسیدم ( 90% مواقع ) ولی به محض اینکه خودم فکر کردم حلش کردم !

مثلا این رو همین امروز فهمیدم ( تو که گفتی تحریک شدم تشو در بیارم ! ) :1. (38): چون یک فکر کوچیک و 5 دقیقه وقت گزاشتم !