PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای مشکل عجیب با تمام مرورگرها !

Computex
07-08-09, 01:04
با سلام و خسته نباشید به تمام دوستان ، واقعیتش من از 4 روز پیش مشکلی برام پیش اومده که تا بحال هر روشی رو که خودم امتحان کردم ، جوابگو نبوده :1. (28):.

مشکل از این قراره که وقتی من توی هر مرورگری ( IE 8.0 , Opera 9.64 , Firefox 3.5.1 Safari 4 ) بیشتر از چهار یا پنج تب باز میکنم ، به طرز عجیبی CPU رو درگیر میکنه که دیگه نمیشه با مرورگر کار کرد :1. (2): .

ویندوزم هم Vista 32bit هست.

عکس زیر IE8.0 هست که داره از 100 درصد CPU استفاده میکنه! که همانطور که ملاحظه میکنید حجم قابل توجهی از رم هم اشغال کرده: :gasp:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

عکس زیر هم همون IE 8.0 هست که میزان استفاده از CPU رو نشون میده:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

عکس زیر هم مربوط به مرورگر اپرا هست که داره 60 درصد از CPU رو میخوره! ( بیچاره اگه میتونست مثل IE 8.0 از 100 درصد CPU استفاده میکرد! :1. (38): )

عکس زیر هم باز توی همون مرورگر اپراست که میزان استفاده از CPU رو نشون میده:

از دوستان ممنون میشم جوابم رو بدید :give_rose: .

2K T O R
07-08-09, 11:50
آره من 2 روز این مشکل را پیدا کردم البته این را بگم که اول فقط opera داشتم و مشکلی نبود بعد که fire fox نصب کردم
یعنی 2 تاش با هم رو سیستم بودن مشکلا شروع شد طوری که یه دفعه صفحه بسته میشد هم OP هم FF

Shahryar
07-08-09, 12:27
با سلام و خسته نباشید به تمام دوستان ، واقعیتش من از 4 روز پیش مشکلی برام پیش اومده که تا بحال هر روشی رو که خودم امتحان کردم ، جوابگو نبوده :1. (28):.

مشکل از این قراره که وقتی من توی هر مرورگری ( IE 8.0 , Opera 9.64 , Firefox 3.5.1 Safari 4 ) بیشتر از چهار یا پنج تب باز میکنم ، به طرز عجیبی CPU رو درگیر میکنه که دیگه نمیشه با مرورگر کار کرد :1. (2): .

ویندوزم هم Vista 32bit هست.

عکس زیر IE8.0 هست که داره از 100 درصد CPU استفاده میکنه! که همانطور که ملاحظه میکنید حجم قابل توجهی از رم هم اشغال کرده: :gasp:

عکس زیر هم همون IE 8.0 هست که میزان استفاده از CPU رو نشون میده:

عکس زیر هم مربوط به مرورگر اپرا هست که داره 60 درصد از CPU رو میخوره! ( بیچاره اگه میتونست مثل IE 8.0 از 100 درصد CPU استفاده میکرد! :1. (38): )

عکس زیر هم باز توی همون مرورگر اپراست که میزان استفاده از CPU رو نشون میده:

از دوستان ممنون میشم جوابم رو بدید :give_rose: .

این مربوط به Shockwave میشه به احتمال زیاد . پیشنهاد میکنم که از آخرین ورژن Flash Player استفاده کنید این کار کمی اوضاع را بهتر میکنه + از Extension هایی مثل این :
Only the registered members can see the link

Don_Corleone
07-08-09, 14:00
عجیبه این مشکل رو من هم دارم. تب 5ام کار رو خراب میکنه. استفاده از پردازنده به 40 تا میرسه.
تازگی ها فقط فلش پلیر جدید رو نصب کردم. شاید از اونه. باید تست بشه.

2K T O R
07-08-09, 14:41
<o:p> </o:p>

من یه مشکل دیگه با FF دارم اینکه<o:p></o:p> تو pcnetwork ارسالهای جدید که اون بالا از پایین به بالا حرکت میکنه

تو FF یا هی گیر میکنه یا از نصفه ول میکنه از اول مییاد همش را نشون نمیده

<o:p></o:p>

<o:p> </o:p>

این مشکل را تو opera نداشتم<o:p></o:p>

Computex
07-08-09, 14:54
آره من 2 روز این مشکل را پیدا کردم البته این را بگم که اول فقط opera داشتم و مشکلی نبود بعد که fire fox نصب کردم
یعنی 2 تاش با هم رو سیستم بودن مشکلا شروع شد طوری که یه دفعه صفحه بسته میشد هم OP هم FF

احسنت دکتر جون! من هم دقیقا مثل شما از 4 روز پیش که Firefox 3.5.1 رو نصب کردم ، به مشکل برخوردم ، قبلش هم از همین Opera استفاده میکردم و Safari هم نصب بود اما هیچ مشکلی نداشتم. اما بعدش همه مرورگرها رو بجز IE 8.0 پاک کردم و فایلهای Internet Temprory همشون رو با برنامه پاک کردم و دوباره اقدام به نصب فقط Opera 9.64 کردم. اما همانطور که در تصاویر مشاهده می فرمایید حتی با پاک کردن Firefox هم مشکل همچنان پا بر جاست! حالا به توصیه آقا شهریار آخرین نسخه Flash Player و Shokware رو نصب کنیم ببینیم چی میشه.

MR.Fantastic
07-08-09, 15:21
یکبار history و cache و cookies رو پاک کنید!

mohammad1985
07-08-09, 16:58
برای من این مشکل فقط با همین سایت ایجاد میشه ! و البته الان هم با اون اسکرول بالای سایت مشکل دارم ! مرورگرم هم فایرفاس 3.5.1 هست . البته چندروز پیش فلش پلیر خود به خود از فایرفاکس حذف شده بود که دوباره نصب کردم اینطوری شده .

Computex
07-08-09, 17:14
دوستان عزیز با تشکر صمیمانه از همکاری شما :give_rose: ، علت مشکل رو پیدا کردم! طبق گفته آقا شهریار من هم Flash Player و Shokwave Player و Adobe air رو که روی سیستمم نصب بود پاک کرده و Restart کردم. الان که Flash player رو سیستمم نصب نیست ، با اپرا 40 دقیقه ای هست که دارم کار میکنم و دیگه اون اتفاق نیفتاده ( تعداد تب های باز هم زیاده ). حالا هم آخرین نسخه Flash Player و Shockwave رو از Adobe و همچنین نسخه 3.5.2 فایرفاکس رو دانلود کردم. باید نصب کنم ببینم چی میشه....

Olesius
08-08-09, 13:19
با سلام...

دوستان من هم این مشکل رو با فایرفاکس و Pcn دارم که Cpu Usage تا 50% هم بالا می ره...
Flash player رو پاک کردم از رو سیستم و مشکل رفع شد...

ولی با نصب آخرین نسخه این برنامه بازهم مشکل برمی گرده!
Flash Player 10.0.32.18 (Non-IE) (Only the registered members can see the link)

...؟؟

Computex
08-08-09, 15:12
با سلام...

دوستان من هم این مشکل رو با فایرفاکس و Pcn دارم که Cpu Usage تا 50% هم بالا می ره...
Flash player رو پاک کردم از رو سیستم و مشکل رفع شد...

ولی با نصب آخرین نسخه این برنامه بازهم مشکل برمی گرده!
Flash Player 10.0.32.18 (Non-IE) (Only the registered members can see the link)

...؟؟

دقیقا ! جالبتر اینکه تا قبل از اینکه فایرفاکس نصب کنم چنین مشکلی رو نداشتم ولی الان با اینکه فایرفاکس رو پاک کردم و جدیدترین نسخه Flash Player رو نصب کردم ، با Opera مشکل دارم. حالا نمیدونم این مشکل به خاطر Firefox بوده یا pcnetwork ....

جناب Olesius شما چند وقت هست که از فایرفاکس استفاده میکنید و از کی به این مشکل برخوردید؟ چون میخوام بدونم ایراد از فایرفاکس هست یا از pcnetwork؟

با تشکر.

AMD>INTEL
08-08-09, 15:55
رجیستری ویندوز رو با tuneup utilty 2009 اسکن کنید .

2K T O R
08-08-09, 22:20
اقا FF با دو تا TAB بازه این وضعیت CPU ماست :1. (12):

Only the registered members can see the link

آقا فکر کنم FF با PCNETWORK مشکل داره

بابا یه نفر به داد ما برسه:1041:

Olesius
08-08-09, 23:24
دقیقا ! جالبتر اینکه تا قبل از اینکه فایرفاکس نصب کنم چنین مشکلی رو نداشتم ولی الان با اینکه فایرفاکس رو پاک کردم و جدیدترین نسخه Flash Player رو نصب کردم ، با Opera مشکل دارم. حالا نمیدونم این مشکل به خاطر Firefox بوده یا pcnetwork ....

جناب Olesius شما چند وقت هست که از فایرفاکس استفاده میکنید و از کی به این مشکل برخوردید؟ چون میخوام بدونم ایراد از فایرفاکس هست یا از pcnetwork؟

با تشکر.
دوست عزیز من چند سالی هست که فایرفاکس استفاده می کنم...
این مشکل حدود 10 روزی هست که پیش اومده... و تنها با سایت PcN این اتفاق می افته...!!!!

Labyrinth
08-08-09, 23:59
برای من هم یک چند روزی هست اینجوری شده اوایل فکر میکردم سی پی یو نمیکشه ولی الان فهمیدم فقط اینجا اینجوری میشه البته امروز هر چند دقیقه یکبار سایت نصفه لود میشه و باید هی رفرش کنم تا درست بشه

Shahryar
09-08-09, 00:39
من قضیه را پیگیری کردم و نتیجه :

ببینید در کل استفاده از فلش باعث استفاده از فلش پلیر و Shockwave میشه که این قضیه همین طوری که اینجا هم میبینید مشکلاتی زیادی درست کرده :

Only the registered members can see the link 7A.node0?tstart=0

شاید بیش از 10 نفر این مشکل را توی خود انجمن های Adobe مطرح کردند . این مشکل اصلی .

اما مشکلی که اینجا ما بهش برخوردیم اضافه شدن بنر دریا کامپیوتر هست که در طراحی اون که توسط خودشون هم طراحی شده فریم ریت رعایت نشده و Framerate بالای اون باعث این قضیه شده .

ما از دریا کامپیوتر فردا میخوایم که مشکلشون را با بنرشون حل کنند تا طی چند روز آینده در غیر این صورت میشه از اسکریپت هایی مثل NoScript فایرفاکس استفاده کرد .

خلاصه مطلب : مشکل فلیر پلیر هست در کل که الان به دلیل بنر فلش دریا کامپیوتر که استاندارد نیست Framerate اش این مشکل ایجاد شده .

راه های زیادی برای حل این مشکل هست اما به هر حال مطمئن باشید پیگیر این قضیه هستیم تا به صورت کامل برای کاربران عزیز حل بشه . :1. (21):

Labyrinth
09-08-09, 00:41
درسته :great:

الان که با ADBlock بنر دریا رو بلاک کردم مسله حل شد

از شهریار هم متشکرم بابت پیگیری این موضوع

:give_rose:

mohammad1985
09-08-09, 02:56
مال من که فعلا دیگه مشکل نداره !

2K T O R
09-08-09, 12:44
shahryar جان ممنون.