PDA

مشاهده نسخه کامل : active ویندوز ویستا

blacksina
06-08-09, 10:40
درود

من دنبال یه راهی میگردم که ویندوز ویستا sp2 رو هک کنم بدون استفاده از تایمر ریست trial یعنی میخوام active کنم.

یه برنامه گیر اوردم که product key رو بهم میگه اگه با اون active کنم چون آنلاین باید active بشه بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

اگه میاد راه دیگه ای برای active کردن ویستا هست؟؟

™Ali
06-08-09, 12:37
روش استفاده از کرک:
فایل کرک را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. بر روی آن راست کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید. Allow را انتخاب کنید. Yes را بزنید. در بالا بر روی Activate کلیک کنید. بر روی OK کلیک کنید. دوباره OK کنید. سیستم را Restart کنید.

کرک تنها - 100 درصد تست شده (Only the registered members can see the link)

کرک 2 - در صورت کار نکردن کرک اول (Only the registered members can see the link)

blacksina
06-08-09, 13:02
روش استفاده از کرک:
فایل کرک را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. بر روی آن راست کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید. Allow را انتخاب کنید. Yes را بزنید. در بالا بر روی Activate کلیک کنید. بر روی OK کلیک کنید. دوباره OK کنید. سیستم را Restart کنید.

کرک تنها - 100 درصد تست شده (Only the registered members can see the link)

کرک 2 - در صورت کار نکردن کرک اول (Only the registered members can see the link)

این کرک ویندوز رو قانونی و اکتیو میکنه یا فقط تایمر trial رو روی 30 روز نگه میداره؟

™Ali
06-08-09, 13:05
این کرک ویندوز رو قانونی و اکتیو میکنه یا فقط تایمر trial رو روی 30 روز نگه میداره؟

For Activation :1. (21):

arash79
06-08-09, 13:25
Pass:Only the registered members can see the link

blacksina
06-08-09, 14:28
با تشکر از شما

سوال آخر

من اگه با استفاده از این ویندوز رو اکتیو کنم و بعد بخوام ویندوز رو آپدیت کنم ماکروسافت که متوجه غیر اصل بودن Activation من نمیشه؟

™Ali
06-08-09, 19:38
با تشکر از شما

سوال آخر

من اگه با استفاده از این ویندوز رو اکتیو کنم و بعد بخوام ویندوز رو آپدیت کنم ماکروسافت که متوجه غیر اصل بودن Activation من نمیشه؟

اینو میتونی امتحان کنی. ولی من واسه SP1 کرک که داشتم، آپدیت می کردم، مشکلی هم نداشتم :1. (21):