PDA

مشاهده نسخه کامل : مهم:چگونگی اشتراک اینترنت کامپیوتر با موبایل به وسیله بلوتوث

xxhosseinxx
01-08-09, 01:01
با سلام خدمت دوستان چطوری میشه این کارو انجام داد؟البته شدن که میشه ولی تنظیماتش رو نمی دونم.یکجا خوندم با نرم افزاری به نام gunbox چنین کاری میشود دانلود هم کردم ولی تاریخ گذشته بود و تاریخ گوشی رو هم هر چی عقب بردم نشد و در اینترنت هم چیزی نیافتم.از دوستان تقاضای کمک دارم:11():

™Ali
01-08-09, 01:18
خطا مربوط به بعد از نصب میشه یا قبل؟ گوشیتون رو هک کردید؟

راه دیگه استفاده از Hiisi Suite v1.6.3 برنامه هست. بعدا شاید آموزشش رو بدم! :1. (21):

xxhosseinxx
01-08-09, 01:38
خطا مربوط به بعد از نصب میشه یا قبل؟ گوشیتون رو هک کردید؟

راه دیگه استفاده از Hiisi Suite v1.6.3 برنامه هست. بعدا شاید آموزشش رو بدم! :1. (21):

خطا در حین نصب رخ می دهد.خیر گوشی من هک نشده فکر میکنم که به هک ربطی نداشته باشه.اگه امکان داره هر چه سریعتر نرم افزار معرفی شده توسط خودتون را آموزش بدهید همراه با لینک دانلود و یا همین نرم افزاره که من گفتم را ساین شده بگذارید.با تشکر

™Ali
01-08-09, 01:47
چرا به هک ربط داره! فایلی که دارید توسط InstallServer.exe چک میشه و این خطا رو میده! گوشی رو هک کنید دیگه چنین مشکلی پیش نمیاد!

الان ساعت 2:15 شب هست کی وقت داره آموزش بذاره :1. (26):

MR.Fantastic
01-08-09, 01:51
اشتراک اینترنت با بلوتوث کار خیلی پردردسریه بخصوص با gunbox و اکثرا تنظیماتش مشکل داره و بهم میریزه:1041:
من تا حالا تو هیچ سایتی ندیدم بیشتر از 30-40% از کاربران بتونن با بلوتوث موبایل اینترنت به اشتراک بزارند:1. (12): بقیه فقط وقتشون هدر میره:1. (26):
شما هم اگه گوشیت وایرلس داره بلوتوثو بیخیال شو برو تو کار وایرلس:wink:

MR.Fantastic
01-08-09, 01:53
واسه هک برو اینجا پست 3
Only the registered members can see the link