PDA

مشاهده نسخه کامل : درست کردن AIR Cooling (کمک میخوام....)

ALic4
31-07-09, 21:41
سلام من میخوام برای CPU AMD (phenom x3 8750 خودم یه AIR Cooling خفن درست کنم طرح شو آماده کردم...:1. (38):
تراش کارم ردیفه همه چی هست.... فقط 1 مورد مونده نمیدونم از کجا مس تهیه کنم برای زیر سینک و پره ها

خواهش میکنم اگه کسی میدونه از کجای تهران میشه مس تهیه کنم ممنون میشم آدرس شو بهم بده .... درست که کردم هم

عکساشومیزارم هم طریقه ساختشو خیلی اسونه 1 چیز تو مایه های فنه COOL MASTERE :great: :gasp:

SOHR@B
31-07-09, 22:15
پا منار
هر چی بخواهین هست

Moein
03-10-09, 23:43
سلام من میخوام برای CPU AMD (phenom x3 8750 خودم یه AIR Cooling خفن درست کنم طرح شو آماده کردم...:1. (38):
تراش کارم ردیفه همه چی هست.... فقط 1 مورد مونده نمیدونم از کجا مس تهیه کنم برای زیر سینک و پره ها

خواهش میکنم اگه کسی میدونه از کجای تهران میشه مس تهیه کنم ممنون میشم آدرس شو بهم بده .... درست که کردم هم

عکساشومیزارم هم طریقه ساختشو خیلی اسونه 1 چیز تو مایه های فنه COOL MASTERE :great: :gasp:

من دارم تاپیک های قدیمی انجمن رو زیرو رو می کنم :دی

دوست من یک سری تاپیک ها هستند که به صورت جامع هستند و یک سری تاپیک ها هم هستند که به صورت تکی هستند به زودی این تاپیک ها قوت خاصی به خودشون می گیرند که یکی از اهداف هم همین هست که ساخت یک سی پی یو کولر خوب با هزینه کم باشه و کارایی بالا منتظر ایجاد این تاپیک ها باشید

موفق باشید
معین:give_rose: