PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی - پرینتر - فوری

J.Naderiii
31-07-09, 12:39
سلام
من جستجو کردم و بعضی ها گفته بودند که پس از شارژ کارتریج های پرینتر hp کیفیت اون کمرنگ میشه
میخواستم بدونم آیا این موضوع واقعیت داره؟
در ضمن من بین مدل های زیر نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم:
hp P1006
(آیا این مدل هم سیاه و سفیده؟نظرتون دربارش چیه؟)hp P1505 ==
samsung ML-1640
لطفا من رو راهنمایی کنید یه پرینتر لیزری تک کاره سیاه و سفید احتیاج دارم - میخوام سریع یه پرینتر تهیه کنم.
ممنون:11():

MR.Fantastic
31-07-09, 12:58
به نظر من واسه سیاه-سفید HP بهتر از بقیه پرینتر های تو بازاره!

D J V A H I D
31-07-09, 13:22
سلام
من جستجو کردم و بعضی ها گفته بودند که پس از شارژ کارتریج های پرینتر hp کیفیت اون کمرنگ میشه
hp P1006
samsung ML-1640
لطفا من رو راهنمایی کنید یه پرینتر لیزری تک کاره سیاه و سفید احتیاج دارم - میخوام سریع یه پرینتر تهیه کنم.
ممنون:11():

سلام ... آره درست گفتن ... کیفیت چاپ پرینتر های HP پس از شارژ مجدد به نسبت افت میکنه ... و در بعضی موارد هم که تونر تقلبی بهتون دادند از بد هم بدتر میشه ... :gasp:
در مورد سامسونگ مدل 1640 کیفیت بسیار عالیه ... و یه قسمت نیز داره به عنوان Tunersave ... که میتونی با کیفیت معمولی پرینت بگیری و کیفیت خوبی هم داشته باشه !!! این مدل از پرینتر سامسونگ یک نقطه ضعف داره و اون اینه که پس از اتمام تونر اولیه نمیتونید دوباره اون رو شارژ کنید ... و باید حتما یک هدتونر جداگانه به قیمت 50 تا 60 بگیرید(درحالی که قیمت خود پرینتر 80تومنه) استفاده کنید که اصلا توصیه نمیشه... حالا یه راه پیش پای شماست ... و اون اینه که پس از اتمام تونر اولیه ... چیپست دستگاه رو توسط نمایندگی سام سرویس توی منطقتون با قیمت تقریبی 40-50 تومن عوض کنید که از این به بعد قابلیت شارژ داشته باشه !!! دستگاه خودم نیز همینه !!! من همین کارش رو کردم و مزیت پرینترهای سامسونگ نسبت به اچ پی اینه که پس از هر بار شارژ تونر از کیفیت اون کاسته نمیشه در صورتی که در پرینترهای اچ پی اینطور نیست !!! :yes:
حالا پیشنهاد شخصی من به شما اینه که همون سامسونگ 1640 رو با کیفیت عالی و سرعت بالا و دارا بودن سیستم Tunersave بخرید و پس از اتمام ... همون کاری رو که گفتم انجام بدید ... :great:
اگه هم پول بیشتر دارید که یه مدل بالاتر از این به قیمت 150 هست که هم امکانات بیشتری داره و هم دیگه نیازی به تعویض چیپست اون نخواهید داشت !!! :1. (10):

J.Naderiii
31-07-09, 13:45
اگه هم پول بیشتر دارید که یه مدل بالاتر از این به قیمت 150 هست که هم امکانات بیشتری داره و هم دیگه نیازی به تعویض چیپست اون نخواهید داشتخیلی ممنون دوست عزیز میتونید این مدل رو هم معرفی کنید
- این که میگن سامسونگ اگر قطعش خراب بشه توی بازار سخت پیدا میشه راسته؟

D J V A H I D
31-07-09, 21:01
خیلی ممنون دوست عزیز میتونید این مدل رو هم معرفی کنید
- این که میگن سامسونگ اگر قطعش خراب بشه توی بازار سخت پیدا میشه راسته؟

بهتره میگن ... میگن رو کنار بذارید ... مردم همه چیز میگن !!! .. اجازه بدید فردا عصر مدل دقیقش رو بهت بگم !!! :great:

J.Naderiii
01-08-09, 00:28
در مورد مدل ml-2850d samsung نظرتون رو میشه بگید (نیازی به تعویض چیپست نداره؟)
آیا ارزشش رو داره؟ چون گرون تره ، فکر کنم 240,000 باشه.
ممنون :11():

J.Naderiii
03-08-09, 09:07
??????????????

ehsan_1987
24-09-09, 07:26
سلام
hp P1006
samsung ML-1640
ممنون:11():]

HP مثل نقل نبات شارژ و کاتریج اون ریخته!!بعدش کمرنگ شدنشم فقط به خاطر تونر تقلبی هست که بش زدند؟؟البته منظور از کار خونه چیه؟کار خونگی یعنی هر چیزی رو پرینت بگیریم از جوک گرفته تا برگه خالی....برا این کاره که فکر کنم خوبه؟