PDA

مشاهده نسخه کامل : کلوپ Samsung i8910/Omnia HD

™Ali
30-07-09, 12:12
تو این تاپیک میخوایم یکم درباره این گوشی خارق العاده بحث کنیم :1. (21):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

امکانات این گوشی :

1. صفحه نمایش 3.7 اینچ از نوع AMOLED با وضوح QHD و رزولوشن 640×360 پیکسل و ساپورت 16 میلیون رنگ و قابلیت تشخیص دست خط و تاچ اسکرین
2. دوربین دیجیتال 8.0 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکس و فلاش LLED و قابلیت تشخیص چهره ، لبخند ، چشمک ، اتوپانوروما و Geo-tagging و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح HD یا رزلوشون 720×1280 پیکسل در 24 فریم در ثانیه و دوربین دوم از نوع CIF برای مکالمه تصویری
3. سیستم عامل سیمبیان 9.4 سری 60 نسخه 5.0
4. قابلیت پخش DivX / XviD / H.263 / H.264 به صورت پیش فرض
5. در 2 نسخه 8 و 16 گیگابایت
6. قابلیت ارتقاء حافظه تا 32 گیگابایت توسط کارتهای microSDHC
7. Wi-Fi با ساپورت DLNA
8. GPS با ساپورت A-GPS
9. پورت HDMI برای اتصال به LCD های HDTV
10. درگاه هدفون 3.5 میلیمتری
11. تکنولوژی صدای DNSe 2.0 در انحصار سامسونگ
12 اینترفیس 3D تاچ ویز
13. Xtragps with Navigation
14. سنسور Proximacy برای خاموش شدن صفحه نمایش به صورت خودکار
15. سنسور Light Sensor
16. سنسور Compass
17. سنسور Accelerometer
18. بازیهای 3D Games
19. 3G با خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA تا 7.2 مگابایت در ثانیه و خطوط HSUPA تا 5.2 مگابایت در ثانیه
20. باتری 1500 میلی آمپر با تاک تایم 13 ساعت 30 دقیقه و آماده به کار 600 ساعت ( 25 روز )
21. در اندازه 12.9×58×123 میلیمتر
22. اسپیکر استریو
23. CPU با توان 600 مگاهرتز از نوع OMAP3430 - 600 MHz ARM Cortex A8 + PowerVR SGX 530 GPU + 430MHz C64x DSP + ISP
24. استفاده از چیپ ست گرافیکی 2D و 3D
25. 256 مگابایت RAM
26. مجهز به FM transmitter
microUSB.27 نسخه 2.0 و بلوتوث نسخه 2.1 با ساپورتA2DP
28. صفحه نمایش ضدخش و ضد اثر انگشت
29. TV-Out
30. بازیهای Asphalt 4HD با قابلیت motion-based
31. Turn-to-mute
32. صدای Virtual 5.1 channel Dolby surround

=======================

باتری :

باتری گوشی با گنجایش 1500 میلی آمپر و تاک تایم 13.5 ساعت و آماده به کار 600 ساعت .

قابلیت پخش ویدیو D1 به طور یکنواخت تا 6.8 ساعت و ویدیو HD تا 4.3 ساعت .

قابلیت ضبط ویدیو D1 به طور یکنواخت تا 4.1 ساعت و ویدیو HD تا 3.0 ساعت .

مروگر اینترنت :

استفاده از مرورگر وب سایت گوشیهای سری 60 و مرورگر محبوب Safari برای اولین بار در گوشیهای سری 60 .

اولین گوشی دنیا با قابلیت ضبط ویدیو HD .

اولین گوشی دنیا با صفحه نمایش 3.7 اینجی از نوع AMOLED .

™Ali
30-07-09, 12:12
2 ویدیوی جدید و دیدنی از Omnia HD .

Only the registered members can see the link

™Ali
30-07-09, 12:15
چند تا عکس از این گوشی :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

™Ali
30-07-09, 12:18
یک ویدئو خیلی خوب از YouTube :

Watch Video (Only the registered members can see the link)

™Ali
30-07-09, 12:22
ویدئوهای بیش تر از این گوشی

1. نشان دادن افکتهای 3D نسخه جدید TouchWiz :

Only the registered members can see the link 10 دقیقه بررسی کامل از HD :

==============================

دو تا عکس :

™Ali
30-07-09, 12:27
چند تا عکس از GSMArena از این گوشی:

باتری فوق العاده قدرتمند این گوشی:

نمونه عکس گرفته شده با این گوشی:

=========================

این هم از اولین ویدیو که با این گوشی گرفته شده ( HD )

MR.Fantastic
30-07-09, 12:58
تو ایران قیمتش چنده؟

D J V A H I D
30-07-09, 13:35
تو ایران قیمتش چنده؟

حول و حوش 840 هست !!! که من پول نداشتم رفتم یه دونه samsung s8300 خریدم !!! :yes:

CROSSHAIR
30-07-09, 16:55
حول و حوش 840 هست !!! که من پول نداشتم رفتم یه دونه samsung s8300 خریدم !!! :yes:

وحید جان با گارانتی یا بدون گارانتی؟
گارانتی دار چقدر گرونتره؟
وایا نسخه 16 یا 8
دوم ایا نسخه 3d داره که علی عزیز اشاره کرده؟

D J V A H I D
30-07-09, 17:08
وایا نسخه 16 یا 8

سلام بر برادر بهرنگ بزرگOnly the registered members can see the link والله من فقط حدود قیمتش رو میدونم ... دیگه به دلیل اینکه بودجم نرسید زیاد در موردش تحقیق نکردم Only the registered members can see the link دیگه رفتیم یکی دیگه خریدیم !!! Only the registered members can see the link

™Ali
30-07-09, 18:21
وایا نسخه 16 یا 8

سلام بهرنگ گل!

این گوشی با 16 گیگ حافظه داخلی + گارانتی حدود 850 هزار تومن تو ایران به فروش میره :wink:

===================

پست اول ویرایش شد و مشخصات رسمی این گوشی درج گردید :1. (21):

™Ali
30-07-09, 18:22
گالری عکس این گوشی | قسمت اول

™Ali
30-07-09, 18:23
گالری عکس این گوشی | قسمت دوم

™Ali
30-07-09, 18:24
گالری عکس این گوشی | قسمت سوم

™Ali
30-07-09, 18:26
گالری عکس این گوشی | قسمت چهارم

™Ali
30-07-09, 18:26
گالری عکس این گوشی | قسمت پنجم

Moein
22-08-09, 14:50
کسی که این گوشی رو داره میشه مشکلات و معایبش رو بگه ؟!؟ ایا خرید این گوشی به صرفه هست یا با این قیمت گوشی بهتری پیدا میشه

قیمت امروز 31.05.88 omnia HD 8 GB با گارانتی 680

NVIDIA>ATI
22-08-09, 15:15
نه اصلا به صرفه نیست.در مورد گوشی n86 تحقیق کن ببین بدردت می خوره.من که دارم خدا وکیلی گوشیه عالیه.

™Ali
22-08-09, 16:06
کسی که این گوشی رو داره میشه مشکلات و معایبش رو بگه ؟!؟ ایا خرید این گوشی به صرفه هست یا با این قیمت گوشی بهتری پیدا میشه

قیمت امروز 31.05.88 omnia HD 8 GB با گارانتی 680

معین جان این i8910 یک گوشی All in One هست که به نظرم تنها عیب اون Multi Touch نبودن و OS اون هست!
البه OS رو به این خاطر میگم که من Win Mobile رو ترجیح میدم !
به نظرم کامل ترین گوشی بازار هست. فیلمبرداری HD رو هم فراموش نکن ! Only the registered members can see the link

حالا یا i8910 رو بگیر یا I8000 که واقعا تحسین بر انگیزه ! (البته i8910 یه سر و گردن از I8000 بالاتره!)

نه اصلا به صرفه نیست.در مورد گوشی n86 تحقیق کن ببین بدردت می خوره.من که دارم خدا وکیلی گوشیه عالیه.

جالبه شما N86 که از یک طرح قدیمی (N85) پیروی می کنه و فقط یک دوربین 8MP اضافه داره رو با i8910 دارید مقایسه می کنید Only the registered members can see the link

NVIDIA>ATI
22-08-09, 19:26
آغه این گوشی به این بزرگی رو کی تو جیبش میذاره Only the registered members can see the link

™Ali
22-08-09, 19:32
آغه این گوشی به این بزرگی رو کی تو جیبش میذاره Only the registered members can see the link

گذاشتن یک گوشی لمسی تو جیب پیشنهاد نمیشه !

ولی اونایی که HTC Touch HD رو تو جیب میذارن با این گوشی هم مشکلی ندارند Only the registered members can see the link

™Ali
08-09-09, 18:12
بررسی تخصصی این گوشی در فروم (گروه ترجمه موبایلستان ) (Only the registered members can see the link)

و اما:

بررسی تخصصی این گوشی موجود در سایت GSM.ir (Only the registered members can see the link)

:give_rose:

goldberg2000
23-07-10, 01:05
سلام دوستان عزیز یه درخواست راهنمایی ازتون دارم

یکی از دوستام این گوشیرو داره یعنی i8910 یه 9 ماهی هم از گارانتیش مونده و گوشی اینهو نوو هستش
400 تومن میده به نظرتون بخرمش
بعد میخوام بدونم این سیستم عاملی که روی این گوشی هست آیا پشیبانی میشه و میشه روش حساب کرد یا نه

من چون اصلا تا حالا گوشی سامسونگ نداشتم واقعیتش نمیدونم آیا خوب هستن یا نه
یه n97 داشتم گوشی خوبی بود دادم رفت به نظرتون میتونه جای اونو بگیره و من کمی ازش نبینم
من بیشتر به صدای هندزفیری حساسم آیا صدای هندزفیریش مثل n97 هست

و عمر باتریش برام مهمه چقدر شارژ نگه میداره

آیا بدنش مثل n97 مرغوب هستش؟؟؟؟؟/

ممنون میشم راهنمایی کنید

™Ali
23-07-10, 13:49
سلام

یکی از دوستام این گوشیرو داره یعنی i8910 یه 9 ماهی هم از گارانتیش مونده و گوشی اینهو نوو هستش
400 تومن میده به نظرتون بخرمش

شما قیمت نو این گوشی رو میدونید چقدره ؟!
از سایت های مختلف می تونید قیمت بگیرید ولی فک کنم الان حدود 440 هزار تومن قیمت نوش باشه. حالا این که بخواید بگیرید بیش تر به خودتون بستگی داره !

بعد میخوام بدونم این سیستم عاملی که روی این گوشی هست آیا پشیبانی میشه و میشه روش حساب کرد یا نه

بله سیستم عامل خوبی داره. Symbian S60 v5 هست و جدیدترین ورژن سیمبین عرضه شده به حساب میاد. بازی و نرم افزار هم زیاد واسش پیدا میشه. این همون سیستم عاملی هست که گوشی Nokia 5800XM هم داره ولی سامسونگ روی Omnia HD اینترفیس TouchWiz هم نصب کرده و در کل بهتره !

من چون اصلا تا حالا گوشی سامسونگ نداشتم واقعیتش نمیدونم آیا خوب هستن یا نه
یه n97 داشتم گوشی خوبی بود دادم رفت به نظرتون میتونه جای اونو بگیره و من کمی ازش نبینم
من بیشتر به صدای هندزفیری حساسم آیا صدای هندزفیریش مثل n97 هست

و عمر باتریش برام مهمه چقدر شارژ نگه میداره

آیا بدنش مثل n97 مرغوب هستش؟؟؟؟؟/

ممنون میشم راهنمایی کنید
N97 که صفحه کلید فیزیکی (QWERTY) داره ولی این گوشیث Full Touch هست.
جواب تمام این سوالا رو می تونی تو همین بررسی های تخصصی که تو صفحات قبلی گذاشته شده ببینی. از کیفیت صدا گرفته تا بدنه و باتری و صفحه نمایش و ... .

موفق باشی.:11():