PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکلی درe 107

salam110
12-03-07, 16:56
سلام
سایت ما:
Only the registered members can see the link
دو اشکال دارد:
1- اروری دارد که بالای صفحه اول سایت مشاهده می شود ولی در محیط مدیریت نه. ارور:
Log directory is not writable - please CHMOD plugins/log/logs to 777
2- میخواهم این قسمت سایت را که در پایین صفحه هست پاک کنم.
Powered By Persian e107 © 2006-2007 WebShahr.com
در ضمن اگر بخواهم سیستم انجمن سایت را عوض کنم آنگاه چه کنم؟ یعنی اعضای سایت همون اعضای انجمن هستند یا باید دوباره ثبت نام کنند.

salam110
13-03-07, 20:47
در ضمن براي تغيير فايل در پوشه www بعضي عكس ها را دوباره آپلود كردم و لي دوباره همان عكسهاي قديمي لود مي شوند ولي ديدم در پوشه www درست لود شده است. آيا بايد عكس‌ها را در جاي ديگري لود كنم.

Shahryar
05-04-07, 15:00
سلام دوست عزیز خوب هستین ؟

ضمن تبریک سال نو و عضویت در انجمن باید عرض شرمندگی کنم از این که بیشتر از 48 ساعت شد جواب دادن ...

دوست عزیز ببینید سیستم قبلی سایت شهر سخت افزار نیز E107 بود که فارسی سازی شده توسط گروه وب شهر ( حامد عزیز ) بود . ببینید برای رفتن این Log directory is not writable - please CHMOD plugins/log/logs to 777 قسمت شما به Cpanel خود برین و در قسمت فایل Manager در اونجایی که نصبش کردید به پوشه Plugins/log/logs برین و این پوشه ها یعنی پلاگین ، لاگ ، لاگس را روی اسمشون ( در صورت داشتن Cpanel X ) کلیک کنید و سپس به قسمت Change Permissions بروید و در اون قسمت تمامی چک باکس ها را تیک بزنید و ذخیره کنید .

این ارور پاک خواهد شد !

در مورد اینکه چگونه کپی رایت را بردارین با اینکه من کاملا مخالف هستم و میگم . به کنترل پانل ادمین برین و در پیکربندی فکر کنم بود در اون قسمت میتونید در جنرال ستینگ ( تنظیمات عمومی ) و یا در مواردی ( باتوجه به نسخه ) در قسمت های دیگه ای از پیکربندی میتونید این قسمت را پیدا کنید و ادیت کنید و سپس ذخیره کنید :1. (3):

موفق باشید
شهریار:1. (29):

Shahryar
05-04-07, 15:02
در ضمن براي تغيير فايل در پوشه www بعضي عكس ها را دوباره آپلود كردم و لي دوباره همان عكسهاي قديمي لود مي شوند ولي ديدم در پوشه www درست لود شده است. آيا بايد عكس‌ها را در جاي ديگري لود كنم.

در مورد این قسمت باید بگم که فکر نمیکنم مشکل از سیستم باشه اگه شما درست در آپلود کردن گزینه Over Write را فعال کرده باشید ! فقط مشکل در این صورت که شما این شرط را رعایت کرده باشید میتونه Cache مرورگر و سیستم شماست که به نظر من شما از فایرفاکس استفاده کنید و برای درست شدن نشان دادن این تصویر یکبار دیگه روی اون تصویر کلیک راست کنید و View Image را بزنید ...

باتشکرشهریار:1. (11):

salam110
15-04-07, 21:39
man saitamo updat kardam
e 107 0.7.7 To 0.7.8
vali allan sait bala nemiad

Shahryar
15-04-07, 21:55
man saitamo updat kardam
e 107 0.7.7 To 0.7.8
vali allan sait bala nemiad

دوست عزیزم سلام ؟

میشه توضیح بدین چه جوری آپگرید کردین چون ممکنه شما چند تا فایلی را که نباید دوباره آپلود میکردین را آپلود کردین !

اگه میشه توضیح بدین...

موفق باشید
شهریار:1. (26):

salam110
17-04-07, 20:55
کدوما را نباید آپلود کرد؟
من پوشه را اکسترکت کردم و هر چه داشت را داخل پوشه www ریختم ولی سایت بالا نیومد.
بعد دوباره آپلود کردم، درست شد!!!