PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه اورکلاک : SuperPI 32M Low Clock Challenge

Shahryar
28-07-09, 13:23
با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن :11():

انجمن انگلیسی زبان OverClockAholics Forum دوباره اقدام به برگزاری مسابقه ای با نام SuperPI 32M Low Clock Challange کرده که افراد میتونند در دو بخش Corei7 و Core 2 شرکت کنند .

این مسابقه خیلی شرایطش واضح نیست اما شرایط مشخصش :

1- برای دور اول مسابقه باید فرکانس پردازنده شما حداکثر 3.2 گیگاهرتز باشه .
2- باید حداقل 100 پست مفید توی انجمن هاشون داشته باشید :1. (27):
3- مشخصات سیستم و نحوه شرکت کردن هم باید این ها را ارائه بدید :

Super_PI_Mod_1.6 w/Validator 32M

techpowerup validator showing valid run

CPU-Z 1.51 w/processor tab.......

Mainboard tab

Mem tab

SPD tab

Text document w/"Name, date, time, score, "Overclocakholics SPI_32M Challenge"

Submissions must have a cpu-z validation link, validating clock speed, date, time of bench and username

تاپیک مسابقه (Only the registered members can see the link)

جایزه آخر که بعد از سه مرحله مسابقه اهدا میشه هم BFG GTX 285 هست .

به امید موفقیت اورکلاکر های ایرانی به خصوص بچه های عزیز شهر سخت افزار :11():

ViViD
28-07-09, 13:34
با تشکر

اول از همه که سایت که ف ی ل ت ر هست مشکل داره سره پست زدن

ولی این که 100 پست مفید رو دیگه خیلی نوبره والا !!!!

این دفعه هم تلاش میکنیم تا کی وقت داریم برای مسابقه شهریار جان تاریخ دقیقش رو میتونید اعلام کنید؟

این از اولین تلاش که چندان دلچسب نبود .
البته این فقط جنبه تست داشت و بعضی از شرایط در تست برقرار نبود

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Shahryar
28-07-09, 22:07
وحید جان هدف تمرین برای بدست آوردن و راندمان توی تست SuperPI32M هست . در مورد قانون که والا من که گفتم بهشون یکی دیگه هم گفته ولی قبول نکردند دیگه .

14.33.438

مشخصات سیستم :

Only the registered members can see the link

اسکرین شات + Validation تست در سایت TechPowerUp

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Moein
28-07-09, 22:14
از اونجایی که 100 پست شدن راحت نیست id من و شهریار هم در مسابقات یکسان هست ایشون در قسمت core2 شرکت می کنند و من در تست i7 اولین تست به شرح زیر می باشد

Moein
28-07-09, 23:30
این هم لینک دانلود ورژن 1.6 super pi

دانلود (Only the registered members can see the link)

Extreme
28-07-09, 23:44
این تست اول بود و بدون هیچ گونه Tweak انجام شد حتی Explorer هم Kill نکردم :11(): فقط اشتباهی با ورژن 1.5 گرفتم وقتی تست تموم شد اومدم تو تاپیک دیدم معین 1.6 رو گزاشته یادم افتاد . :1. (38):

Game
28-07-09, 23:56
اینم تست من

ViViD
29-07-09, 00:18
اگر همین مسابقات نه فقط صرف جایزه فقط جهت همکاری و بالا بردن تجربه دوستان در سایت هم بکار میرفت خوب بود حالا اونجا این همه سختی داریم برای رساندن پستهامون به 100 اینجا که دست خودمون هست از این مسابقات بگذاریم جایزه هم نگذاریم بشینیم به همدیگه کمک کنیم
دوستان واقعاً عالی عمل میکنند دست گلتون درد نکنه

Moein
29-07-09, 00:53
اگر همین مسابقات نه فقط صرف جایزه فقط جهت همکاری و بالا بردن تجربه دوستان در سایت هم بکار میرفت خوب بود حالا اونجا این همه سختی داریم برای رساندن پستهامون به 100 اینجا که دست خودمون هست از این مسابقات بگذاریم جایزه هم نگذاریم بشینیم به همدیگه کمک کنیم
دوستان واقعاً عالی عمل میکنند دست گلتون درد نکنه

وحید جان مهم دوستی از دست رفته هست که سر یک سری مسائل نابود شد!و باید این دوستی به جای خودش برگرده

خوب یک سری مسائل رو که دوستان کاملا می تونند ازش استفاده کنند و مفید بوده رو بگن خوبه من در مر حله اول متوجه بالا بودن fsb و کمتر کردن ضریب شدم!

در مرحله دوم فرکانس رم هست هر کاری که می کنم نمی تونم 2160 cl9 تست 32 پاس کنم باش!!!

Moein
29-07-09, 01:01
این تست اول بود و بدون هیچ گونه Tweak انجام شد حتی Explorer هم Kill نکردم :11(): فقط اشتباهی با ورژن 1.5 گرفتم وقتی تست تموم شد اومدم تو تاپیک دیدم معین 1.6 رو گزاشته یادم افتاد . :1. (38):

نیما عزیز فرکانس سی پی یو از 3200 نباید بالا تر باشه این ها خیلی رو این موضوع گیر هستند سعی کن فرکانس رو پایین تر از 3200 قرار بدی

Moein
29-07-09, 02:33

Game
29-07-09, 09:37
اینم تست دومم فقط 1 ثانیه فرق کرد D:

Shahryar
29-07-09, 13:56
باتشکر از دوستان به خاطر تلاش هاشون ...

دوستانی که توی بخش Corei7 شرکت میکنند باید نرم افزار CPU Tweak هم باز باشه . ( نرم افزار CPU-Tweaker ) پیوست شد !

Moein
29-07-09, 14:57
شهریار جان سایت مشکل داره و باز نمی شه

Shahryar
29-07-09, 22:28
دوستان Round اول مسابقه تا 48 ساعت آینده تموم میشه ! ( طبق قوانین مسابقه زمان اتمام مسابقه 48 ساعت قبلش اعلام میشه که الان اعلام کردند ) .

فقط نکته ای که وجود داره اینه که اگه از Tweak ها شناخته شده توسط تیم مدیریت اونجا استفاده نکنید تقلب کار محسوب میشید !!! در کل بیشتر قضیه را تمرین برای خودمون در تست SuperPI32M بدونید ...

Moein
29-07-09, 22:45

Extreme
30-07-09, 15:14
در این تست از چند تا Tweak استفاده کردم که شرح میدم :
استفاده از یک ویندوز سالم با 2 پارتیشن C و D .
ست کردن Page File به صورت 512-512 روی درایو D .
دفرگ کردن درایو C و D .
ست کردن Max Mem روی 600MB .
در تست های بعدی از Copy Waza و Tweak های رجیستری استفاده میکنم . :11():

Shahryar
31-07-09, 13:37
این هم یک تست که دیروز انجام شد . تنها Tweak های استفاده شده Coppy و Maxmem هست . اما تایمینگ های ست شده :

tRD:8
tRFC : 30
tRP و tRCD را هم میتونید عکس ببینید که خیلی موثره .

همین طوری که گفتم هدف شرکت در این مسابقه این انجمن نیست در نتیجه برای همین Water mark تیم را زدم جای OverClockAholics Forum ... :give_rose: