PDA

مشاهده نسخه کامل : ویژگی Cool 'n' Quiet پردازنده های AMD در ویندوز ویستا کار نمیکند !

M A H R A D
12-03-07, 00:57
سلام.

هیچی نگم بهتره !

Windows Vista brags that it is one of the most efficient operating systems ever. AMD brags about how their Cool N Quiet technology helps save power. In the age of ROHS and Energy Star compliance, it sure seems like saving energy is a very important feature in computers. However, AMD has left out this little feature of just about every one of their recent processors in Windows Vista. There have been over 500 posts in a thread dedicated to begging AMD for Cool N Quiet support on Vista. We have yet to see anything from AMD on this issue. The Inquirer has been asking AMD for a comment for quite some time, but it seems that AMD is being cool and very quiet on this subject

Only the registered members can see the link

Shahryar
12-03-07, 14:15
مهراد جان سلام خوبی؟

اول عزیزم سعی کن فارسیشو خلاصه بگی و بعد که خلاصه اش کردی پستت را ادیت کن !

ببین عزیزم این خبر را من 100 درصد رد میکنم :83: نه اینکه فکر کنم من سایت خبر گذاری هستم . اما من خودم امتحان کردم و اینکه شما اینجا ها را ببینید :

متوجه میشید که ویستا برای استفاده از این تکنولوژی ای ام دی نیازی به درایور نداره ! بلکه شما میتونید با رفتن به ستاپ و فعال کردن آن و سپس رفتن به :

برین توی کنترل پانل ویندوز ویستا و سپس به Power Management Option و سپس در آنجا پاور خود را روی مینمال ( کمترین مقدار ) تنظیم کنید و سپس خواهید دید که فعال خواهد شد ....

قربانت شهریار:26:

Dark Devil
12-03-07, 14:19
شهریار جان اون که قابلیت سخت افزاریشه احتمالا منظور مهراد جان قابلیت کنترل اون توسط برنامه های مخصوص AMD در ویندوز ویستا بوده

M A H R A D
12-03-07, 14:19
چه بهتر !!!

شهریار جان همینو رسمی بنویس بذار توی سایت اصلی !

تیترش هم بذار :

شهر سخت افزار تکذیب میکند :ویژگی Cool'n'Quiet در ویستا کار میکند

چطوره ؟

Shahryar
12-03-07, 14:55
عالیه ...

چشم سعی خودم را میکنم برای امروز یا فردا ...

قربانت شهریار