PDA

مشاهده نسخه کامل : شب نشینی تــابــســتــانـه 88

M A H R A D
26-07-09, 15:57
با سلام خدمت همه دوستان عزیز پی سی نتورک. :love:

همونطور که مطلع هستید تیم مدیریت هر چند مدت یکبار مراسمی رو تحت عنوان « شب نشینی » برگزار میکنه که

همیشه مورد استقبال قرار گرفته. این بار قصد داریم شب نشینی تابستانه 88 رو برگزار کنیم.

بنابراین از کلیه دوستان میخوایم که در این مراسم باشکوه شرکت کنند! :wink:

مطمئناً ساعات فراموش نشدنی رو تجربه خواهید کرد. :cool:

تاریخ شب نشینی: پنجشنبه ، 8 مرداد 88

ساعت: از 10:30 شب تا هر وقت که خوش بگذره!

به صرف :

کلوپ بازی Arcade

چت باکس

حضور بچه های قدیمی PCN و شهر سخت افزار

منتظر حضور گرم شما هستیم! :11():

سپاس :1. (21):

مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت

D J V A H I D
26-07-09, 16:06
منم با کمال میل از این شب نشینی استقبال میکنم ... واقعا سری های پیش خوش گذشت و حالی بردیم و نیز حالی گرفتیم :1. (38): ... از همه دوستان تقاضا میکنیم که شرکت کنند ... واقعا عالیه !!! خیلی خوش میگذره ... :party:

Ramin_Zero1818
26-07-09, 17:20
ايول بابا...
ما هم هستيم...
تو اين هوا مي چسبه...

Ramin_Zero1818
26-07-09, 17:28
ايول...
اگه عمري بود ما هم هستيم...
تو اين هوا مي چسبه...

Ramin_Zero1818
26-07-09, 17:49
آقا ايول خيلي مي چسبه...

Bahador
26-07-09, 17:50
آقا آدرس دقیق نمیدین؟ :1. (38):
حتما با بچه های گل PCN خیلی خوش میگذره.

Fusion
26-07-09, 17:56
سلام به به ! :party:

منم میام :1. (5):
ولی ...
به شرطی که در چاپ چوب بحث:1~@$S (8): درباره شرکت اینتل :1. (38): باشه در چت باکس و هیچ حرف و فن بازی از طرف AMD :127fs3556139:دوستان نباشه اصلا بهتر راشون ندیم :1. (38):

یک شرط دیگه ارمان و عماد راشون ندیم:1. (20): چون شدید فن انودیا :1. (18):که .... :1. (38):
:1~@$S (2):
درکل شوخی بود ..... :give_rose:

این پست بیشتر شبیه اسپم:na:

K1LOU
26-07-09, 17:57
به اميد روزي كه ما هم خونمون اينترنت داشته باشيم و بتونيم در جمع دوستان باشيم . منظورم روستا هاست .
و خدا اينترنت را آفريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

.D3VIL.
26-07-09, 20:07
دوستان این شب نشینی ها چطوریه؟!
ما که دفعه اولمون هستش یه توضیحی برای ما بدن دوستان عزیز.
ممنون.

Shahryar
26-07-09, 20:25
دوستان این شب نشینی ها چطوریه؟!
ما که دفعه اولمون هستش یه توضیحی برای ما بدن دوستان عزیز.
ممنون.

انجمن های پی سی نتورک و شهر سخت افزار انجمن های تخصصی هستند که فعالیت اصلیشون ارائه مطلب ، بحث و ... پیرامون موضوعات سخت افزار و ... هست . اما ...

اما توی شب های شب نشینی بچه ها با جو صمیمی و دوستانه ساعاتی دور هم خوش میگذرونند . برنامه های جالبی هم هست دیگه مثل کلوب بازی ، برنامه 89 ، برنامه آشپزی و ... .

در کل آرمان جان هدف کنار گذاشتن جو تخصصیمون هست و داشتن اوقاتی به یاد ماندنی در کنار هم هست .

( معمولاً هر کسی بیاد ناراضی نمیره ! )

N0m@d
26-07-09, 20:27
آقا منم هستم فقط با سیستم بازی که اشنا هستم ولی یه سوال!...مگه ما الان چت باکس داریم؟:1. (40):

Jagvar
26-07-09, 20:36
سلام به دوستان عزیز
آقا اسم آشبزی اومد ما هم هستیما.
البته استاد اشبزی بنده که سید امیر باشن رو می زاریم برا داوری :whistle:

aMiR HosSeiN
26-07-09, 20:47
به به
دوستان قدیمی
آقا ما هم هستیم

ارادتمند

Galaxy
26-07-09, 20:56
منم اگه یکی بیدارم کنه میام . هر سری خوابم میبره بعدم میاند تعریف میکنند خیلی عالی بود :دی

Mehdi_Full
26-07-09, 20:57
خب تو شب نشینی فکر میکنم یک بازی شطرنج سنتی بین بنده و شهریار مثل همیشه برگزار بشه :yes:

البته بعد از گپ های دوستانه :1. (26):

سپاس :11():

Ardalan
26-07-09, 21:00
ا ؟
چه زود گذشت
دفه قبلی رو خوب یادمه
ایدفه هم هستیم با کمال میل :great:

ALIRE7A
26-07-09, 21:18
متاسفانه من که نمیتونم چون امتحانات ترم شروع شده 3 تا 15 مرداد ( ای لعنت به این انتخابات که امتحانات عقب افتاد )

برای خودم متاسفم انشا الله دفعه بعد .......

N0m@d
26-07-09, 21:30
ا ؟
چه زود گذشت
دفه قبلی رو خوب یادمه
ایدفه هم هستیم با کمال میل :great:

ببینم یعنی الان دقیقا یکسال از شب نشینی قبلی میگذره:gasp:

ای بابا چقدر پیر شدیم ما:1. (28):

منم خوب یادمه بازی یتی و ترمینال رو من توش رکورد زدم(البته بالای 20:1. (38):)

Ardalan
26-07-09, 21:58
ببینم یعنی الان دقیقا یکسال از شب نشینی قبلی میگذره:gasp:

ای بابا چقدر پیر شدیم ما:1. (28):

منم خوب یادمه بازی یتی و ترمینال رو من توش رکورد زدم(البته بالای 20:1. (38):)
رکورد دار که منو و مهدی بودیم :lol::1. (38):

D J V A H I D
26-07-09, 22:21
آقا منم هستم فقط با سیستم بازی که اشنا هستم ولی یه سوال!...مگه ما الان چت باکس داریم؟:1. (40):

وقتش که رسید ... چت باکس رو هم اضافه میکنن ...!!!! :love:

ViViD
26-07-09, 23:34
سلام
آقا یک توضیح واسه ما که شب نشینی تا حالا نبودیم بدید خوشحال میشویم ما رو نیز در جمعتون داشته باشید

من جریان این بازیها رو نفهمیدم یعنی همین الان هم بازی داریم داخل انجمن؟ اگر باشه یکی لینک بده من امشب رکوردها رو بزنم همرو :دی

.D3VIL.
27-07-09, 00:35
شهریار جان برگزاریش چجوری و کجا برگزار میشه ؟.:party:
مثلا داخل یک تاپیک مخصوص/ کنفرانس یاهو.................این مهم هستش :lol:

ممنونم/موفق باشید. :11(): :merci:

Emperatour
27-07-09, 01:55
اقا نامردیه. من خواب موندم. شهریار پی ام داد. مشغول کاری شدم. یادم رفت به کل !!!

Shahryar
27-07-09, 09:39
اقا نامردیه. من خواب موندم. شهریار پی ام داد. مشغول کاری شدم. یادم رفت به کل !!!

سعید جان شب نشینی 5 شنبه این هفته ساعت 10:30 شب هست !

G E N E R A L ™
27-07-09, 09:53
سلام

میگم نمیشه حالا ما روز نشینی داشته باشیم :دی

آخه من شبا نمیتونم بیام میرم جایی :دی

amirpcp30
27-07-09, 11:49
کاش میشد منم بیام مثل شب نشینی قبلی:whistle:
من روز پنج شنبه پرواز دارم میرم مشهد اونجا دیگه معلوم نیست که نتی دستم بیاد یا نه:1. (28):

amirpcp30
27-07-09, 11:52
من روز پنج شنبه پرواز دارم میرم مشهد اونجا معلوم نیست نتی دستم بیاد یا نه:1. (28):

Mahdi_Moosavi
27-07-09, 12:58
رکورد دار که منو و مهدی بودیم :lol::1. (38):

من هر چی می کشم از دست این اردلان می کشم ! Only the registered members can see the link

بعد از کشیدن مشقت های فراوان رکورد این پنگوئن رو زدم ! اومد در عرض 2 دقیقه رکورد رو شکست ! Only the registered members can see the link من هنوز که هنوزه اون فاجعه رو باور نکردم ! Only the registered members can see the link

:1. (21):

سلام
آقا یک توضیح واسه ما که شب نشینی تا حالا نبودیم بدید خوشحال میشویم ما رو نیز در جمعتون داشته باشید

من جریان این بازیها رو نفهمیدم یعنی همین الان هم بازی داریم داخل انجمن؟ اگر باشه یکی لینک بده من امشب رکوردها رو بزنم همرو :دی

شهریار جان برگزاریش چجوری و کجا برگزار میشه ؟.:party:
مثلا داخل یک تاپیک مخصوص/ کنفرانس یاهو.................این مهم هستش :lol:

ممنونم/موفق باشید. :11(): :merci:

تمام امکاناتی که مهراد عزیز در پست اول نام برد ، در حال حاضر در انجمن وجود داره . ولی به دلایلی دسترسیش برای همه کاربران بسته هست . این امکانات فقط در شب نشینی ها هر فصل قابل دسترسی میشه .

من که تو 3 شب نشینی قبلی بودم . انشاالله اگر مشکلی پیش نیاد تو این شب نشینی هم در جمع کاربران نازنین و دوست داشتنی شهرسخت افزار خواهم بود . :11():

ببین مشکلات زن و زندگی و ..... چه به سر حاج سعید ما آورده ! Only the registered members can see the link

اگر تونستی حسین رو خبر دار کن حتما . دلم براش تنگ شده .

بهش بگو حتما یه 7 - 8 تا دوبیتی درجه 1 در وصف شهریار بارانی آماده کنه که خیلی وقته اساسی نخندیدیم ! :lol:

ViViD
27-07-09, 15:22
اردلان در جریان هست
خودتون رو برای مسابقات آماده کنید من از هرگونه مسابقه ای حمایت شدید الوصف میکنم و باگ های مسابقات را نیز بلدیم قابل توجه رکوردداران عجیب غریب ........

.D3VIL.
27-07-09, 16:46
آقا ما هم فهمیدیم.:great:
آقا مهدی دستتون درد نکنه.
ولی در کل فهمیدیم چطوریه
:lol:
چون جایه دیگه دیدم :1. (38):

5 شنبه میبینمتون.
فقط یک چیزی میگم که میوه و شیرینی کسی نمیاره؟! :1. (27): :love:
:11(): ممنونم.

D J V A H I D
27-07-09, 17:02
اینم عکسی از دوران جوانی و جاهلیت ... یه زمانی واسه خودمون رکورددار بودیم ... هنوزم البته حریف میطلبیم ... تو شب نشینی قبلی برقمون رفت ... نشد که رکورد رو تثبیت کنیم ... ایشالله این سری میتر****م ... :slap::126fs3186991:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

reza76622201
28-07-09, 09:29
من روز پنج شنبه پرواز دارم میرم مشهد اونجا دیگه معلوم نیست که نتی دستم بیاد یا نه:1. (28):

عزيز مواظب باش با توپولف نري. واگرنه ممکنه خداي ناکرده به دليل امنبت اين هواپيماها ديگه هيچ وقت هيچ انجمني رو نبيني.
:give_rose:

Agne
28-07-09, 15:35
با سلام خدمت همه دوستان عزیز پی سی نتورک. :love:

همونطور که مطلع هستید تیم مدیریت هر چند مدت یکبار مراسمی رو تحت عنوان « شب نشینی » برگزار میکنه که

همیشه مورد استقبال قرار گرفته. این بار قصد داریم شب نشینی تابستانه 88 رو برگزار کنیم.

بنابراین از کلیه دوستان میخوایم که در این مراسم باشکوه شرکت کنند! :wink:

مطمئناً ساعات فراموش نشدنی رو تجربه خواهید کرد. :cool:

تاریخ شب نشینی: پنجشنبه ، 8 مرداد 88

ساعت: از 10:30 شب تا هر وقت که خوش بگذره!

به صرف :

کلوپ بازی Arcade

چت باکس

حضور بچه های قدیمی PCN و شهر سخت افزار

منتظر حضور گرم شما هستیم! :11():

سپاس :1. (21):

مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت

مهراد خوبه!
مخصوصا بعد از روزایه سخت و پر تنش کنکور
راستی بچه ها شب دهم تیر هم میان؟

ViViD
29-07-09, 00:23
این سری بازی اگر کسی ترفندهای غیر قانونی نزنه ایشالله کسی بالا نمیره یعنی بالاتر از من نمیره :دی از الان کل کل کنم :دی

Ardalan
29-07-09, 01:09
این سری بازی اگر کسی ترفندهای غیر قانونی نزنه ایشالله کسی بالا نمیره یعنی بالاتر از من نمیره :دی از الان کل کل کنم :دی
واقعا که وحید خان :cry:
با این حرفت حیثیت چندین ساله منو زیر سوال بردی :1. (38):

ViViD
29-07-09, 10:59
واقعا که وحید خان :cry:
با این حرفت حیثیت چندین ساله منو زیر سوال بردی :1. (38):

اردلان عزیزم دوست قدیمی خودت که در جریان هستی دیگه :whistle: یک سری باگها بازیها داره که خودشون یک دفعه امتیاز میدن به آدم گفتم اگر کسی ترفند بزنه ما هم بیکار نشینیم دیگه :whistle:
شما استادی یادم هست که رکوردداری بودی یک زمانی:love::1. (21): ولی الان دیگه دوره جوانهاست مثل من!!!!:1. (27)::1. (38):

D J V A H I D
29-07-09, 11:13

این بازیها فلشه !!! فکر نکنم بشه از چیت یا ترینری استفاده کرد !!! مگه اینکه بعضیا دست کنند تو سیستم Arcade ...
ن.ق شیرازی :
نـــیــگــــــــا مـامـان مـی مـن نـگـفـتـم دســـت نـــــکـن تـو ایـــــنـا !!!!

™Ali
29-07-09, 11:22
دوستان منتظر همتون هستم!

من کل کل میذارم ببینم کی تا ساعت 4 شب آنلاین باقی می مونه :1. (38):

Bahador
29-07-09, 14:37
دوستان منتظر همتون هستم!

فقط 4؟:whistle: من که پایه هستم در حد مرگ.

D J V A H I D
29-07-09, 14:48
دوستان منتظر همتون هستم!

من که امسال اینترنت درست و حسابی ندارم ... ADSl که قطعه فعلا ... با دایل آپ میام به اندازه ای که دور هم باشیم ... این سری بیخیالش میشم ... البته همچین معلوم هم نیستا ... شاید یهو زد به سرمون و اومدیم وسط ...!!! :lol:

ViViD
29-07-09, 15:06
4 که دیگه زیادی زوده سره شب ماست دیگه الان که ساعت 6 بیدار میشیم زود 2 میخوابیم دیگه 5 شنبه که فرداش تعطیلات هست دیگه آفتاب که زد میریم لالا ( با توجه به اینکه منزل هم تنها هستیم :دی )

Ardalan
29-07-09, 15:54
راست میگه
من که میگم 4 تازه شروع کنید :1. (38):

Extreme
29-07-09, 18:26
ه ه من یادمه شب نشینی قبلی ئیگه آفتاب زده بود من رفتم ! دیگه هیچکی نبود فکر کنم اگه درست یادم باشه برادر 2SIB مونده بود فقط :1. (27): (دایال آپ هم شب نشینی قبلی هم این یکی) :1. (38):

Shahryar
29-07-09, 20:02
ه ه من یادمه شب نشینی قبلی ئیگه آفتاب زده بود من رفتم ! دیگه هیچکی نبود فکر کنم اگه درست یادم باشه برادر 2SIB مونده بود فقط :1. (27): (دایال آپ هم شب نشینی قبلی هم این یکی) :1. (38):

طبق آمار آخرین افرادی که شب نشینی گذشته بودند بنده و Pooya007 بودند که بر میگرده به ساعت 7:15 صبح :1. (38):

ایشالله این سری رکورد را بچه ها میشکونند .

™Ali
29-07-09, 20:37
اون شب نشینی من تا ساعت 3.5 بودم! ولی خیلی از برو بچ! همگی ساعت 3 رفتند! :)

تازه اکثرا رفته بودند به صرف Arcade یا تو یاهو مسنجر آنلاین بودند !

این شب نشینی رو فکر نکنم تا ساعت 12 بیش تر بتونم باشم! کلا به دلیل مشکلاتی فاز نمیده شرکت کنم Only the registered members can see the link

ViViD
29-07-09, 21:25
حالا ببینیم و تعریف کنیم اگر ADSL ما قطع نشود و جلوی شب زنده داران کم نیاریم میریم واسه رکورد زنی فقط من تخمه آجیل این چیزا فردا بعدازظهر بخرم که سرگرم بشوم :دی

Extreme
29-07-09, 21:50
اعلام آمادگی میکنم برای طراحی بنر های شب نشینی ! :11():

Agne
30-07-09, 00:48
به این میگن شب نشینی تابستانی
هیچکس نیست
خب خوبی agne?
امروز کرج خیلی گرم بود
شاید من دیر اومدم!!! :lol:

Shahryar
30-07-09, 08:24
به این میگن شب نشینی تابستانی
هیچکس نیست
خب خوبی agne?
امروز کرج خیلی گرم بود
شاید من دیر اومدم!!! :lol:

شب نشینی امشب هست !

monarch
30-07-09, 08:28
سلام . من همین الان اومدم به این انجمن داشتم راجع به بازیه جنرال سرچ میکردم بعد دیدم اینجام :1. (38):اینم آخرین موضوع انجمن بود . حالا باید چیکار کنم :1. (27):

monarch
30-07-09, 08:33
سلام . من همین الان اومدم به این انجمن . اصلا نمیدونم چیکار کنم .همین طوری داشتم سرچ میکردم رسیدم اینجا . هیچ کی اینجا نیست ؟:1. (28):

Agne
30-07-09, 18:25
سلام . من همین الان اومدم به این انجمن . اصلا نمیدونم چیکار کنم .همین طوری داشتم سرچ میکردم رسیدم اینجا . هیچ کی اینجا نیست ؟:1. (28):

منم دقت نکرده بودم
شب نشینی امشبه!
:wink:

Shahryar
30-07-09, 21:30
ساعت 10 شب هست و شب نشینی 30 دقیقه دیگه رسماً شروع میشه .

توجه داشته باشید که ممکنه چند دقیقه قبل از شب نشینی انجمن برای آماده سازی بسته بشه پس نگران نباشید و بدونید که راس ساعت 10:30 شب نشینی بزرگ تابستان 88 پی سی نتورک آغاز میشه !

Shahryar
30-07-09, 22:13
شب نشینی رسماً شروع شد !

به امید اینکه ساعاتی خوش در کنار همدیگه داشته باشیم تا در آینده خاطره بشه برامون ... :1. (21):

D J V A H I D
31-07-09, 08:39
شب نشینی رسماً شروع شد !

به امید اینکه ساعاتی خوش در کنار همدیگه داشته باشیم تا در آینده خاطره بشه برامون ... :1. (21):

متاسفانه ما افتخارشو نداشتیم که کنار دوستانمون باشیم ... نداشتن ADSL و ترافیک شب جمعه دایل آپی ها از جمله مواردی بود که نتونستم خدمت برسم ... ولی خیلی دلم سوخت !!! :1. (28): به هر حال امیدوارم لحظات خوشی رو در کنار هم سپری کرده باشید !!! به امید شب نشینی بعدی که فکر میکنم توی پاییز برگذار بشه !!! خوش باشید !!!:give_rose:

Saeed-Milan
31-07-09, 10:18
واقعا کار جالبی بود خوشمان آمد راستی چند شب این برنامه هست

Saeed-Milan
31-07-09, 10:20
واقعا جالب بود خوشمان آمد تا امشب

.D3VIL.
31-07-09, 11:14
آخرین نفر کی بود؟! :دی
من تا ساعت 7.40 بودم بقیه چطور؟ اون موقع هیچکی نبود!

Ramin_Zero1818
31-07-09, 12:23
بابا همين يه شب بود...
خيلي باحال بود...
بالاخره ركورد اين كلوپ بازي رو زدم...
كلي حال كرديم...
از مديران عزيز ممنون...
نخ سوزن شهريار...

™Ali
31-07-09, 12:48
سلام بر دوستان عزیز انجمن

منم توفیق اومد که تا ساعت 4:5 دقیقه با دوستان باشم و گپ بزنم از اون به بعد نمی دونم فشار کولر گازی بود که کامپیوتر ریسیت شد( Only the registered members can see the link)، پای خودم تو تاریکی زد به کیس، یا اورکلاکر خوبی نیستم! Only the registered members can see the link

خلاصه از رویداد ها این بود که حال بسیار از بچه ها رو گرفتیم و سوژه بحث کردیم و بعضی از دوستان هم امان ندادند شروع کردند به حال گیری از خود من ! ولی کلا امیدوارم کسی دیشب ناراحت نشده باشه چون فقط بحث ها شوخی بود و برای گذراندن اوقات فراغت و خوشگذرانی این طور اتفاقاتی روی داد! Only the registered members can see the link

بسیاری از دوستان قدیمی پی سی نتورک رو هم دیشب از نزدیک زیارت کردیم :1. (38):

از افرادی که بسیار فعال بودند و حضورشون موفق بود کاربر جدید ic3_drag0n (Only the registered members can see the link) و شبکه حسین 2Sib آنلاین بود که همش قطع و وصل میشد ! کلا کیفیت تصویر بالایی هم نداشت در حد تیم نوجوانان ملی Only the registered members can see the link

سوالاتی هم دیشب مطرح گردید که کسی نتونست جواب بده و جایزه شو از دست شهریار بگیره :

| اون چيه که از گل بهتره، از حوري قشنگ تره، از دنيا با ارزش تره، از فرشته پاک تره؟

جواب : چنین چیزی وجود نداره! خیلی از دوستان عقیده داشتند که جواب حسین 2Sib هست ولی متاسفانه ایشون فاکتور آخر رو نداشتند! (به دلیل دستگیری توسط پلیس PCN دیشب!) Only the registered members can see the link

سوال بعدی:

مي دونيد سريعترين راه به چنگ آوردن قلب یک فرد چيه ؟

جواب : استفاده از یک عدد کارد آشپزخانه که تازه تیز شده! Only the registered members can see the link

سوال بعدی:

2 طفلان مسلم چند نفر بودند ؟ نام پدرشان چه بود ؟

باید بگم که این سخت ترین سوال مسابقه بود و افراد زیادی روش فکر کردند ولی فقط شهریار تونست پاسخ خود را ارائه کنه و گفت سه نفر بودند! ولی طبق آخرین سرشماری که به عمل اومده تعداد اونا دو نفر و نام پدر مسلم بن عقیل بود! Only the registered members can see the link

این متن هم جهت حال گیری است و هیچ گونه ارزش قانونی دیگری ندارد! Only the registered members can see the link

با تشکر علی :1. (21):

Bahador
31-07-09, 13:30
واقعا خیلی خوش گذشت کنار بچه های گلی مثل مهراد - شهریار - حسین - علی - اشکان - کیارش و ....
متاسفانه شب قبلش تقریبا تا 3 بیدار بودم نتونستم بیشتر از 6:45 دوام بیارم.
زمانی که خواستم برم کیارش بود که با هم خداحافظی کردیم

خیلی عالی بود.
آیا به این زودیا باز هم داریم شب نشینی؟

Stream
31-07-09, 13:41
سلام

من هم که ابتدا قرار نبود بیام (به دلیل در دسترس نبودن...)
فقط فرصت شد برای عرض ادب خدمت دوستان برسم.

قصد داشتم چند تا رکورد Arcade رو بزنم، نتونستم :دی

N0m@d
31-07-09, 14:22
من اولین نفری بودم که حاضر شدم ولی از شانس بد چت باکسم مشکل داشت و نتونستم با بچه ها باشم:1. (28):

Saeed-Milan
31-07-09, 14:56
یعنی رفت تا سال دیگه آخه کسی گفت امشب هم هست یعنی سر کارمن گذاشته

™Ali
31-07-09, 18:29
دوستان از همین الان ته توی این پاکناز و تولی پرس و پاکشوما رو در بیارید تا شب نشینی بعدی بحثش پیش نیاد :1. (38):

80 درصد Shout های تالار گفتمان بحث پاکناز عزیز بود :1. (38):

Shahryar
31-07-09, 18:48
دوستان هر فصل یک شب نشینی هست ...