PDA

مشاهده نسخه کامل : فایل نصب پرینتر کنون مدل MF4100

best_king86
24-07-09, 01:00
سلام
دوستان کسی فایل نصب این پرینتر رو داره برام بذاره .خیلی گیرم.هر چی تو نت گشتم پیدا نکردم.
ممنون
این سایت نمونه پرینترم هست
Only the registered members can see the link

vandelin
24-07-09, 01:48
سلام

بفرمایید

imageCLASS MF4100 Series Printer Driver Ver.1.70 for Windows 98/Me/2000/
XP (Only the registered members can see the link)

حجم 28 مگ

---------------------------------------

MF4100 Series Printer Driver Ver.2.00 for Windows Vista x64 (Only the registered members can see the link)

حجم 16 مگ

--------------------------------------

imageCLASS MF4100 Series Printer Driver Ver.2.00 for Windows Vista (Only the registered members can see the link)

حجم 14.5 مگ

best_king86
24-07-09, 14:56
دوست عزیز یک دنیا ممنون .پرینتر من دستگاه فاکس هم هست .فایل نصب فاکسش رو هم میتونید بگید از کجا بدست بیارم نصبش کنم.و میشه بگید چه جوری این سایت رو پیدا کردید .آخه من هرچی گوگل سرچ کردم از این سایتهای پولی بود.بازم تشکر ویژه .

vandelin
24-07-09, 17:54
سلام

منظورتون رو دقیق متوجه نمیشم , نرم افزار استفاده از فکسش رو میگید یا درایور ؟

این به نظر درایورش هست ولی مطمئن نیستم دانلود حجم حدود 13 مگ (Only the registered members can see the link)
همچنین این برنامه هم به نظر یکی از نرم افزار های کاربردیش جهت اسکن هست دانلود حجم حدود 5.5 مگ (Only the registered members can see the link)

البته تو دفترچه راهنماش من چیزی در مورد استفاده از فکس دستگاه توسط کامپیوتر ندیدم .

-----------------------
والا نمیدونم منم فقط سرچ کردم , البته اگه دقت کنید تو همون لینکی که گذاشتید , سمت چپ همین درایور رو لینک کرده که البته لینکش خرابه , ولی اسم فایل مشخص هست , اسمفایل رو سرچ کردم و تا حدودی این فایل قبلی به دست اومد .
----------------------
این فایل هم موجوده که 18 مگ هست و متاسفانه اطلاعاتی از مشخصات دقیق اینکه چی هست نداره , ولی ظاهرا برای فکس هست . دانلود (Only the registered members can see the link)
فکر کنم مربوط به دستگاه های فکس باشه .

mzngnd
12-11-09, 18:50
سلام لطفا برنامه نصب پرینتر کنون mp460