PDA

مشاهده نسخه کامل : جلوگيري از كپي كردن و رايت سي دي

Majid_Pc
22-07-09, 11:24
خواهشاً اگر برنامه ي جهت جلوگيري كپي و رايت سي دي برايم سراغ داريد معرفي بفرمائيد

با تشكر ا زشما

كوچك و خاكسار شما مجيد مقدم:merci:

Don_Corleone
22-07-09, 11:56
این طور که معلومه هر قفلی شکسته میشه چه برسه به قفلی که با یک نرم افزار ساده گذاشته بشه.
یه زمان یه نرم افزار به اسم TZ Copy protectıon اسمش رو دقیق مطمئن نیستم ولی یه قفل معمولی میذاشت که حداقل یه تازه کار نتونه فایل ها رو از رو دیسک کپی کنه.

™Ali
22-07-09, 12:22
هيچ قفلي واسه CD قابل اطمينان نيست. بعضي برنامه ها با ايجاد بد سكتور ميخوان جلوي كپي رو بگيرند ولي CloneCD اين چيزا حاليش نيست :wink:

SOHR@B
22-07-09, 13:34
علی جان یعنی هیچ راهی نیست
یا حداقل واسه ما تازه کارا برنامه خوبی سراغ نداری؟

Labyrinth
22-07-09, 13:48
من یک سی دی دارم خیلی قفلش باحال هست

اگر از روش رایت کنی وقتی اتورانش میاد بالا سیستم ریست میشه
البته این رو میشه کپی کرد ولی باید بیخیال اتوران و .. بشی

:give_rose:

Saeed-Milan
23-07-09, 00:20
سلام به همه دوستان نخسته:love:
عزیزان من در جریان مشکل این دوستمون هستم این آقا برنامه رو برای کار های حرفه ای نمی خواد همون آماتورش کافیه و گرنه تو ایران قفل معنی نداره اگر ممکنه نرم افزار و روش کارش رو توضیح بدید که می دونم سخت لازم داره ممنون:lol:

MR.Fantastic
23-07-09, 01:01
من یه پیشنهاد دارم:1. (27): فقط بهم نخندینا:cry:
میتونی کل فایل های سی دی رو به فرمت rar یا zip تبدیل کنی و روی فایل فشرده پسورد بزاری:whistle:اینجوری وقتی کسی بدونه که روی فایل فشرده پسورد گذاشتی کلا بیخیال رایت و کپی میشه:party:
واسه کاربران عادی راه خوبیه :1~@$S (5):و افراد عادی نمیتونن از این جور فایل ها استفاده کنند:1. (8):

™Ali
23-07-09, 19:15
من یه پیشنهاد دارم:1. (27): فقط بهم نخندینا:cry:
میتونی کل فایل های سی دی رو به فرمت rar یا zip تبدیل کنی و روی فایل فشرده پسورد بزاری:whistle:اینجوری وقتی کسی بدونه که روی فایل فشرده پسورد گذاشتی کلا بیخیال رایت و کپی میشه:party:
واسه کاربران عادی راه خوبیه :1~@$S (5):و افراد عادی نمیتونن از این جور فایل ها استفاده کنند:1. (8):

اگر قرار باشه که CD رو فقط خودت استفاده کنی مرض که نداری بدیش دیگران :1. (27):

ایشون میخواد CD رو انتشار بدن و کسی نتونه کپی کنه. وقتی هم انتشار بدی باید رمز فایل Rar رو بدی که دیگه یعنی هیچ !

Majid_Pc
23-07-09, 20:39
سلام
دوستان عزيز پيشنهاد ديگري براي ضد كپي كردن سي دي نداشتند
هر چه قدر هم ساده و آماتور باشه هم ممنون مي شوم
:merci:

™Ali
24-07-09, 17:57
سلام
دوستان عزيز پيشنهاد ديگري براي ضد كپي كردن سي دي نداشتند
هر چه قدر هم ساده و آماتور باشه هم ممنون مي شوم
:merci:

یه برنامه بهتون معرفی می کنم :

CD-Lock 7.03.2

CD-Lock برنامه ای جهت بالا بردن امنیت داده ها و اطلاعات ذخیره شده بر روی CD، Floppy، DVD، USB Flash و تقریباً هر منبع ذخیره ی قابل حامل دیگری است. این برنامه با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در زمینه ی رمز گذاری، فایلها را برای همیشه ایمن نگه خواهد داشت. اما این برنامه با برنامه های رمزگذاری دیگر یک فرق اساسی دارد. اینکه وقتی که یک فایل رمزگذاری شد، دیگر لازم نیست آن را وارد برنامه ی اصلی کرد و از آنجا مقدار زیادی زمان صرف خارج کردن فایل از حالت رمز رد، بلکه پس از رمزگذاری بر روی فایل، اگر خواستید فایل را باز نمایید، آن را به همان شیوکه یک فایل عادی را باز میکنید باز خواهید کرد! روی آن دو بار کلیک میکنید، “و فقط رمز عبور را میدهید”! حال فایل بدون معطلی برایتان اجرا میشود.
به عبارتی ساده تر، اگر یک CD را که توسط این برنامه رمز گذاری کرده اید، فایلها دارای رمز عبور خواهند بود اما استفاده از آنها دقیقاً مانند شیوه ی استفاده از فایلهای بدون رمز است! سریع و به صرفه!

برای استفاده از فایلهای رمزدار، کلمه ی رمز کافی است و به داشتن برنامه در کامپیوتر نیازی نیست. نکته ی جالب در مورد این برنامه این است که کاربر میتواند فایلی که رمزگذاری کرده است را به دوستش بدهد و دوستش بدون نیازی به داشتن این برنامه از فایل استفاده کند. تنها چیزی که دوستش به آن نیاز دارد، رمز عبور فایل است!
این برنامه بر روی تمامی ویندوزهای 2000/XP/98/ME سازگاری دارد و بخوبی اجرا میشود.

(Only the registered members can see the link)
دانلود از ParsaSpace (Only the registered members can see the link)

رمز: pcnetwork.ir

Saeed-Milan
25-07-09, 08:34
اینطوری که فایده ای نداره اگر میشد سکتور خالی ایجاد کرد خیلی خوب بود من یه نرم افزار پیدا کردم ولی پولی و البته ایرانی و البته گران کسی کرک شده شو داره:ange:
اینم ادرس سایت (Only the registered members can see the link)