PDA

مشاهده نسخه کامل : اولین سرور ایرانی World Of Warcraft Patch 3.0.9 راه اندازی شد

Bahador
21-07-09, 17:47
بمب سرور اولین سرور ایرانی به صورت 24 ساعته آنلاین راه اندازی شد.تمامی اعضای این تیم در حال حاضر ایرانی هستن.:1. (5):
آدرس اصلی این سرور Only the registered members can see the link هستش و از طریق آدرس Only the registered members can see the link میتونید به انجمن گفتگو برید و سوالات خودتون رو بیان کنید.

برای ساخت اکانت بازی از طریق آدرس Only the registered members can see the link اقدام کنید :great:

Bahador
22-07-09, 11:19
دوستان اگه کسی لینک دانلود بازی رو داره لطفا برای من بزاره

Kazem1
23-07-09, 19:50
Servere kheyli khobie ! man ke raziam :P bye all

Quick
05-08-09, 14:13
بهادر جان اگه میخوای حدود 17 گیگ رو دانلود کنی میتونی Installere خود WOW رو از سایت بلیزارد دانلود کنی و بزاری تا دانلود بشه هر 3 نسخه ی بازی هم هست توش . . .
پچ ها هم اتوماتیک دان میشن . . .

Quick
05-08-09, 14:13
در ضمن این بازی فوق اعتیاد آور رو پیشنهاد میکنم سراغش نرید اصلا توصیه نمیشه! :دی

mohi951753
14-08-09, 21:15
بابا راست مي گه كاش يكي به من گفته بود من سه روزه دارم بازي مي كنم معتادش شدم مجبور شدم براي اين كه قبض تلفونم خيلي نياد adsl بگيرم راستي اين سرور funserver هست يعني ز لول 80 شروع ميشه ؟چون من حوصله ندارم لول زياد كنم :wink:

ea381
17-09-09, 08:47
این سرور نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lord.of.the.boys
14-10-09, 17:46
بمب سرور اولین سرور ایرانی به صورت 24 ساعته آنلاین راه اندازی شد.تمامی اعضای این تیم در حال حاضر ایرانی هستن.:1. (5):
آدرس اصلی این سرور Only the registered members can see the link هستش و از طریق آدرس Only the registered members can see the link میتونید به انجمن گفتگو برید و سوالات خودتون رو بیان کنید.

برای ساخت اکانت بازی از طریق آدرس Only the registered members can see the link اقدام کنید :great:
اصلا معلوم نیست صاحب این سرور کیه :cry:
2 ماهه که من نتونستم وارده بازی بشم.
سایته سرورم که کلا خرابه اگه کسی خبری از bomb server داره یه ندا به منم بده:merci: id man lord_of_boys2006

bloodthirsty
08-12-09, 20:20
من!
کمک من نمی تونم بازی کنم کمک کنید(aaaaaadddddddslllllll)هم دارم:cry:

My Life For The Horde
02-01-10, 12:12
سلام به همه ی پست نویس های wow ایول بابا خوب مینویسید ! من تازه تو این سایت ثبت نام کردم و الآن یکی از wowotlk باز های قوی هستم . میخواستم یه معرفی هم از خودم بکنم که اسمم اریانه تو اراکم هستم. همکاری هم درباره ی این بازی بکنین و همچنین راهنمایی. :1. (10): :1. (5):

My Life For The Horde

bloodthirsty
09-01-10, 21:28
بابا من تا همین امروز نمی تونستم بازی کنم!:great:
ولی بعد از کلی جون کندن تونستم دیگه این سرور ها که می گین خز شده و هیچ کدوم خوب نیستن
من یه سرور خارجی مجانی میشناسم که هم لیچ کینگ داره هم بی سی داره هم معمولی:great:
بعدش برای شما لینک این استال wow می زارم که شما می تونی هر کدوم از wow بخواهید می تونید دانلود کنی
دانلود (Only the registered members can see the link)
اینم لینک سایت
wow (Only the registered members can see the link)
خواستین هماهنگ بشیم نامه بدین

Quick
09-01-10, 21:32
ممنون عزیز من این رو پیشنهاد میکنم! :

Only the registered members can see the link

4k جمعیت . . .
95% از همه چی هم سالمن . . .

HoJJaT_007
28-01-10, 18:13
ZOMGFGP

Dont Go NEVERENDLESS

Never

Guys به هیچ وجه توی نل بازی نکنید . من دو تا هیرو Full T9 دارم . از معایبش میگم

1- باگ - هک در حد تیم ملی
2- باس هاش اسکریپت شده نیست
3- TOTC اسپل نمیزنه و همه فارم میکنند این یعنی فاجعه
4- نصف جمعیت سرور اومدن Molten
5- سوپر فان ! همه ریت ها 20-50 هست
6- !
نمیدونم در مورد آخری چی بگم اما چند ماه پیش . وقتی که Blackswann جی ام کل نل میاد دو تا از بهترین ادمین ها رو بدون دلیل بن میکنه اینام میرن Molten Wow رو میسازن که الان آرموری داره و در سطح بیلیزارده.

1 هفته بعد دو تا جی ام بن شده میان سرور رو هک میکنند و هر کی هر چی آیتم در طی 5 روز گرفته بود بر باد میره . بعد هر کی هم تیکت بزنه به ادمین ها بن دائم میکردند . حالا میل خودتتونه

farshadvl
01-03-10, 16:28
سلام دوستان.یه سوال داشتم.من بازی world of warcraft lichking رو خریدم اما بعد از اینکه نصب میشه چندتا فایل با یه Installer میده که اون هم وسط کار eror میده خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.

Saeed-Milan
02-03-10, 09:33
سلام دوستان.یه سوال داشتم.من بازی world of warcraft lichking رو خریدم اما بعد از اینکه نصب میشه چندتا فایل با یه Installer میده که اون هم وسط کار eror میده خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.

شما یه عکس از Error بزار تا دوستان بهتر کمکت کنن:11():

ashilll
06-05-10, 13:35
من این واو رو از سی دی فروش گرفتم هر سه ورژن + پچ 3.2.2 هست بازی به صورت کپی شده هست یعنی یه قسمتش تو دی وی دی 1 اون یکیش تو دی وی دی 2 و تا دی وی دی 4. وقتی بازش میکنم می نویسه failed to open interface.mpq مشکلش چیه؟ باید چی کار کنم؟ :surprised:در ضمن یه دونه repair داشت تنها مشکلش اینه که واسه ی این پچ نبود:1. (27)::1. (28)::1. (2)::1. (36)::cry::1.::1. (32)::beurk::1. (12)::1. (34)::1. (8)::1~@$S (8)::127fs3556139::1~@$S (8)::2mo5pow::1041:راستی عجب شکلک های با حالی دارید!

ashidanger
31-07-10, 02:49
بابا چی ... میگین (قابل توجه همه)
ما .... مون تو blizzard پاره شد
آقا برین بازی کنین مطمئن باشین پشیمون نمیشین
من 2 ساله شب و روز بازی میکنم حالم میکنم ..........

mmarcuss
28-06-11, 19:48

برای ساخت اکانت بازی از طریق آدرس Only the registered members can see the link اقدام کنید :great: سلام خدمت همه ی برو بچه های wow باز .

آموزش راه اندازی سرور wow از مبتدی تا پیشرفته برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل فرمائید

09366442112 عبدالهی