PDA

مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد بازی های جاوا

bill geits
20-07-09, 12:44
سلام
همین طور که می دونید برای گوشی های نوکیا بازی هایی عرضه میشه تحت عنوان ان گیج
که کیفیت بسیار خوبی دارند ... می خواستم ببینیم برای گوشی های جاوا هم بازی هایی با کیفیتی مشابه ان گیج وجود دارد ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید

™Ali
20-07-09, 16:49
سلام
همین طور که می دونید برای گوشی های نوکیا بازی هایی عرضه میشه تحت عنوان ان گیج
که کیفیت بسیار خوبی دارند ... می خواستم ببینیم برای گوشی های جاوا هم بازی هایی با کیفیتی مشابه ان گیج وجود دارد ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید

بازی N-Gage به دلیل قوی بودن سخت افزار گوشی های N-Gage کیفیت خوبی دارند و کلاینت اونا هم واسه چند مدل از گوشی های نوکیا اومده!!

در صورتی که گوشی های جاوا سخت افزار ضعیفی دارند و بازی هایی با کیفیت N-Gage رو نمیشه انتظار داشت که اجرا کنند :1. (21):

bill geits
21-07-09, 10:23
دوست عزیز من گوشیم w580 هست و بازی هایی که روی گوشی خودم نصبه کیفیت خوبی داره و کلا ال سی دی گوشیم خیلی خوبه این بود که گفتم شاید بتونم منم بازی هایی مثه ان گیج رو تو گوشیم بازی کنم ... میشه بگی منظورت از سخت افزار گوشی چی هست ؟ پردازنده ؟ یا ...

™Ali
21-07-09, 11:05
دوست عزیز من گوشیم w580 هست و بازی هایی که روی گوشی خودم نصبه کیفیت خوبی داره و کلا ال سی دی گوشیم خیلی خوبه این بود که گفتم شاید بتونم منم بازی هایی مثه ان گیج رو تو گوشیم بازی کنم ... میشه بگی منظورت از سخت افزار گوشی چی هست ؟ پردازنده ؟ یا ...

سخت افزار شامل پردازنده و چیپ گرافیکی میشه که چیپ رو همه گوشی ها ندارند :1. (21):

bill geits
21-07-09, 11:20
الان گوشی من چیپ گرافیکی داره ؟ کلا مشکل سیستم جاواست یا سخت افزار یا هردو ؟
یعنی اگر گوشی با سیستم جاوا باشه که سخت افزار قوی داشته باشه چی ؟
می دونی حرف من چیه ... من میگم بحث سر سخت افزار نیست اصلا کسی برای فرمت جاوا بازی هایی در سطح ان گیج نمی نویسه

™Ali
21-07-09, 11:40
الان گوشی من چیپ گرافیکی داره ؟ کلا مشکل سیستم جاواست یا سخت افزار یا هردو ؟
یعنی اگر گوشی با سیستم جاوا باشه که سخت افزار قوی داشته باشه چی ؟
می دونی حرف من چیه ... من میگم بحث سر سخت افزار نیست اصلا کسی برای فرمت جاوا بازی هایی در سطح ان گیج نمی نویسه

چرا کسی برای گوشی های جاوا بازی هایی در حد N-Gage نمی نویسه؟
چون کلا سخت افزار ضعیفی دارند!

مثل این می مونه که بخوای Crysis رو روی کامپیوتر Pentium4 بای کنی !

پس مشکل از برنامه نویس ها نیست ! البته واسه گوشی های جاوا بازی های با کیفیتی چون Doom 3D (Only the registered members can see the link) ,Prince of Persia,Devil May Cry وجود داره ولی بازم به پای بازی های N-Gage نمی رسه! :1. (21):

bill geits
22-07-09, 12:28
ok فهمیدم پس مشکل سخت افزاره و نه سیستم جاوا
حالا اینا رو که گفتی میرم می نصبم ببینم چطوریه