PDA

مشاهده نسخه کامل : اساتید راهنمایی کنید ممنون میشم؟!

mrdnrd68
20-07-09, 10:03
با سلام
برای کارت 4670 چه برندی را بهتر میدونید از نظر فرکانس رم پهنای باند؟!

Don_Corleone
20-07-09, 10:14
برند هایی مثل ASUS و MSI خوبن. شخصا دومی رو تست کردم.

hapalii
20-07-09, 20:35
برای چیپ های ATI همیشه Sapphire و HIS که برند های هستند که فقط روی ATI کار می کنن همیشه خوب بودند من خودمSapphire 4670 دارم و ازش هم راضی هستم HIS که تو ایران یکم سخت گیر می آید اما Sapphire رو با گارنتی یونیکام یا فون ایران که گارنتی های بدی نیستند میشه پیدا کرد. در ضمن فرکانس رم و پهنای باند همه برند ها معمولا یکی هست مگر مدل هایی غیر مرجع و مدل هایی که اورکلاک شدن که طبیعتا گرونتر هم هستند . دو تا برندی هم که بالا معرفی شدند بد نیستند Asus که همیشه خوب بوده اما خوب بخاطر اسمش گرونتر هستش که به نظرم وقتی برند های خوب دیگه هم هستند لازم نیست پول اضافی داد MSI هم جدیدا کارت های خوبی ازش دیدم قیمتش هم بد نیست اما به نظر من توی کارت گرافیک Sapphire به MSI ارجحیت داره
در آخر هم توصیه می کنم اگر Power شما برق 6 پین داشته باشه و لازم نباشه برای پاور هزینه کنین یه 4830 ارزش 30 - 35 تومان پول اضافی دادن رو داره آخرین قیمتی که داشتم 145 تومان بود با برند Sapphire.

Don_Corleone
20-07-09, 21:08
دوست عزیز اگر اجازه بدین یه نکته خدمتتون عرض کنم :
این لینک رو باز کنین :
Only the registered members can see the link
با کارت msı تونستم تعدادی رکوردهای کارت Radeon 4350 رو بش***م در حالی که همین کارت را برند powercolor که تو خط ATI هستش با افزایش فرکانس حافظه مشکل داشتیم و سرعت هسته چندان جالبی هم نمیتونست ارائه بده.
شاید تو یک جای دیگه برعکس باشه (که مطمئنا چنین موردی یافت میشه) ولی دلیلی که شما ذکر کردین به نظر من قانع کننده نیست.
msi و asus و به خصوص اولی گارانتی خوبی دارن. معمولا کیفیت ساخت این کارت ها خیلی بالاست البته به هیچ عنوان سایر برند ها رو رد نمیکنم.