PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ارتقا رم لپ تاب دل 1510

bynam
20-07-09, 01:47
با سلام من یک لپ تاب دل وسترو 1510 با سی پی یو کور تو دو 2 وکش 2 با 2 گیگ رم وگرافیگ جی فورس 8400 دارم یک سیستم هم در خانه دارم که رم ان 4 است و ویندوز 64 بیت رویش نصب است وخیلی روان وعالی کار میکند میخواهم روی لپ تابم هم 64 بیت نصب کنم حالا چند سوال دارم 1- ایا رم من برای این کار کم است یا با همین رم هم سرعت با لاتر از 32 بیت خواهد بود -2-اگر بخواهم رم ها را با 2 تا 2 گیگ عوض کنم باید چه باسی بردارم 667 که انگار الان روش است یا اینکه این لپ تاب باس 800 را هم ساپرت میکند وحدودا چقدر هزینه باید بدهم 3- در ویندوز ویستا با حالت گرافیکی ارو موردی ندارم اما در ویندوز سون که باید روانتر اجرا شود در زمان باز وبسته شدن پنجره ها کمی گیر دارد در حالی که در بازی های سنگین مثل کرایسیس هم ویندوز سون بهتر عمل میکند با توجه به این که درایور هر دو سیستم عامل به روز است به نظر شما مشکل از چیست 4- هارد فعلی من 160 وبسیار بی صدا وعالی است اگر بخواهم انرا با 320 عوض کنم چه مارکی با چه دور ومشخصاتی بردارم که بی صدا و خوب باشد و چقدر باید تفاوت بدهم

N@VID
20-07-09, 02:22
با سلام من یک لپ تاب دل وسترو 1510 با سی پی یو کور تو دو 2 وکش 2 با 2 گیگ رم وگرافیگ جی فورس 8400 دارم یک سیستم هم در خانه دارم که رم ان 4 است و ویندوز 64 بیت رویش نصب است وخیلی روان وعالی کار میکند میخواهم روی لپ تابم هم 64 بیت نصب کنم حالا چند سوال دارم 1- ایا رم من برای این کار کم است یا با همین رم هم سرعت با لاتر از 32 بیت خواهد بود -2-اگر بخواهم رم ها را با 2 تا 2 گیگ عوض کنم باید چه باسی بردارم 667 که انگار الان روش است یا اینکه این لپ تاب باس 800 را هم ساپرت میکند وحدودا چقدر هزینه باید بدهم 3- در ویندوز ویستا با حالت گرافیکی ارو موردی ندارم اما در ویندوز سون که باید روانتر اجرا شود در زمان باز وبسته شدن پنجره ها کمی گیر دارد در حالی که در بازی های سنگین مثل کرایسیس هم ویندوز سون بهتر عمل میکند با توجه به این که درایور هر دو سیستم عامل به روز است به نظر شما مشکل از چیست 4- هارد فعلی من 160 وبسیار بی صدا وعالی است اگر بخواهم انرا با 320 عوض کنم چه مارکی با چه دور ومشخصاتی بردارم که بی صدا و خوب باشد و چقدر باید تفاوت بدهم

سلام :

از اونجایی که باس CPU 800 هست ، حتما باس رم 800 رو ساپرت می کنه ...
اگر می تونید هزینه بیشتری کنید حتما باس 800 بندازید .
من سالهاست که فقط هارد مکستور می خرم و راضی بودم دروغ نگفته باشم حداقل 100 بار هارد مکستور خریدم
البته من همیشه از فن زیر هارد استفاده کردم چرا که نبود اون فن کم ارزش ! خیلی تو دمای هارد و کاراییش تاثیر مثبت داره ... بدون فن 42 درجه / با فن حدود 28 تا 32 درجه !
من 1310 دارم و کاملا از نظر قطعات مانند لپ تاپ شماست ...
خودمونیم سری وسترو واقعا عالیه ... این طور نیست ؟:wink:

bynam
20-07-09, 03:11
من هم از این لپ تاپ راضی بوده ام واز خرید ان هرگز پشیمان نشده ام خواهش میکنم همه دوستانی که در مورد سوالات من اطلاعات دارند به همه سوالات من پاسخ کامل بدهند باتشکر

bynam
22-07-09, 13:29
با سلام رمها راعوض کردم با2 تا2 گیگ باس 800 اما به نظرمیرسد که دارند با باس667 کار میکنند مشکل ازکجاست لطفا راهنمایی فرمایید

bynam
22-07-09, 23:44
دوستان منتظر راهنمایی شما هستم