PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا تصویر در کارت گرافیک GFORCE 7300 GS خط خطی میشود؟

00147
20-07-09, 00:15
سلام به همگی .
من کارت گرافیکم GFORCE 7300 GS A & G هست . مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی 2 تا پلیر همزمان با هم باز باشن پلیری که دوم باز شده باشه تصویرش خط خطی پخش میشه . خطهای سفید رنگ افقی روی تصویر میاد و تصویر به هم میریزه . فرقی هم نمیکنه که پلیر چی باشه . POWER DVD یا مدیا پایر یا هرچیز دیگه . جالبه این اتفاق فقط با پلیر دوم به بعد میفته . جدید ترین درایورو هم دانلود و نصب کردم درست نشد . به نظر شما این کارتهای گرافیک برای حل این مشکل تنظیمی قلقی چیزی ندارن؟ ممکنه ایراد از کارت باشه؟

00147
24-07-09, 15:05
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Gostaresh
24-07-09, 15:12
دوست عزیز شما لطف می کنید مشخصات سیستمون را کامل بگویید؟

00147
24-07-09, 16:00
سی پی یو : 3.2 دو مگ کش
رم یک گیگ
مادر برد ASUS P5PL2
کارت کرافیک GFORCE 7300 GS A & G
کارت صدا ON BOARD
ویندوز XP SP3

در ضمن بعید میدونم مشکلش از DIRECTX باشه چون موقع تست DIRECTX همه موارد OK هست

Jagvar
24-07-09, 16:10
دوست عزیز می تونم بپرسم در همه بازی ها این طوره یا بعضی بازی ها؟

Gostaresh
24-07-09, 17:20
سی پی یو : 3.2 دو مگ کش
رم یک گیگ
مادر برد ASUS P5PL2
کارت کرافیک GFORCE 7300 GS A & G
کارت صدا ON BOARD
ویندوز XP SP3

در ضمن بعید میدونم مشکلش از DIRECTX باشه چون موقع تست DIRECTX همه موارد OK هست

دوست عزیز شما احتمالا بخاطر اینکه سی پی یو کارتت خیلی ضعیفه و قدیمی است. مشکلی پی سی شما احتمالا نداره.طبیعی است که با سیستم شما جسارتا نتوانید دو تا پلیر را باز کنید.البته دوباره هم عرض می کنم احتمالا از قطعاتتون است ممکنه قسمتی از پی سی اتان مشکل داشته باشه.

00147
24-07-09, 19:41
دوست عزیز می تونم بپرسم در همه بازی ها این طوره یا بعضی بازی ها؟

من منظورم بازی نبود . فقط موقع پخش فایلهای ویدیویی اینطوری میشه با هر پلیری که باشه .

00147
24-07-09, 19:44
دوست عزیز شما احتمالا بخاطر اینکه سی پی یو کارتت خیلی ضعیفه و قدیمی است. مشکلی پی سی شما احتمالا نداره.طبیعی است که با سیستم شما جسارتا نتوانید دو تا پلیر را باز کنید.البته دوباره هم عرض می کنم احتمالا از قطعاتتون است ممکنه قسمتی از پی سی اتان مشکل داشته باشه.

یعنی این کارته بدرد نمیخوره ؟ چطور میشه مطمئن شد که مشکل از سی پی یو کارته؟ من 3 سال پیش یک سیستم زاغارت داشتم سی پی یوش amd athlon بود کارت گرافیکش هم tnt 32 و رمش هم 256 بود ولی 10 تا ویدیو پلیر باهاش باز میکردم اصلا اینجوری قرتی بازی در نمیاورد .

Gostaresh
24-07-09, 19:52
یعنی این کارته بدرد نمیخوره ؟ چطور میشه مطمئن شد که مشکل از سی پی یو کارته؟ من 3 سال پیش یک سیستم زاغارت داشتم سی پی یوش amd athlon بود کارت گرافیکش هم tnt 32 و رمش هم 256 بود ولی 10 تا ویدیو پلیر باهاش باز میکردم اصلا اینجوری قرتی بازی در نمیاورد .

دوست عزیز من عرض کردم احتمالا مشکل از سی پی یو یا کارت ضعیف تان است چون بالاخره جسارتا قدیمی است.من مشکلات از این قیبل را زیاد دیدم که بعضی ها که سیستمشون مثل شما ضعیف است.نمی توانستند از قابلیت MULTI TASKINGاستفاده کنند.یعنی نمی توانند چند تا برنامه را هم زمان استفاده کنند یا مثل شما دو تا پلیر باز کنند و یا یک فایل را کپی کنند و هم موزیک گوش بدند که سی پی یو نقش می تواند مهمه داشته باشد.این اتفاقات تقریبا طبیعیه.

Labyrinth
24-07-09, 19:54
بیشتر این دلیل به کدک های سیستم بر میگرده به نظرم شما یک بار ویندوز نصب کنید و سپس بسته ی K-Lite Mega Cod Pack 5.0 رو نصب کنید به امید خدا درست میشود

این مشکلات بیشتر نرم افزاری هست و گرنه من کسانی رو میشناسم که هنوز با پنتیوم 3 ویدیو نگاه میکنند

البته شما انتظار نداشته باشید بتونید فایلهای HD درست مشاهده کنید :wink:

موفق باشید

:give_rose:

Gostaresh
24-07-09, 20:13
بیشتر این دلیل به کدک های سیستم بر میگرده به نظرم شما یک بار ویندوز نصب کنید و سپس بسته ی K-Lite Mega Cod Pack 5.0 رو نصب کنید به امید خدا درست میشود

این مشکلات بیشتر نرم افزاری هست و گرنه من کسانی رو میشناسم که هنوز با پنتیوم 3 ویدیو نگاه میکنند

موفق باشید

دوست عزیز شما اشاره درستی داشتید.مخصوصا نرم افزاری را هم که معرفی کردین خوب است اما برادر غزیزمون مشکلش باز کردن دو پلیر هم زمان است و می خواهد مشکل پیش نیاید.وگرنه مشکلش باز کردن یک پلیر نیست.

00147
24-07-09, 21:59

موفق باشید

خیلی وقته k - lite روی سیستمم نصبه . اما من حدس میزنم مشکل از تنظیمات ک ارت گرافیکم باشه . این کارتهای GFORCE بعضیهاشون تنظیمات پیچیده ای دارن . اگه مشکلم حل نشد و خواستم یک کارت دیگه بخرم چه مدلیو که با مشخصات سیستمم سازگار باشه پیشنهاد میکنین؟ قیمتشم گرون نباشه.