PDA

مشاهده نسخه کامل : شما بین این چند تا مانیتور کدوم یکی رو برای خودتون می خرید؟؟؟لطفاً دلیل ذکر کنید که گیج نشم

Rohham
19-07-09, 13:57
شما بین این چند تا مانیتور کدوم یکی رو برای خودتون می خرید؟؟؟لطفاً دلیل ذکر کنید که گیج نشم
مانیتور به منظور استفاده ی مداوم و طولانی مدت و 24 ساعته پاش نشستن و مطالعه!و فیلم دیدن استفاده می شه...بازی هم اصلاً مهم نیست...بیشتر بحث مطالعه و این که چشم نابود نشه
AOC - 21.6" - V22 + SPEAKER (Only the registered members can see the link)

LG - 22" - W2284f (Only the registered members can see the link)

LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link)

LG - 20" - W2053S (Only the registered members can see the link)

SAMSUNG - 20" - T200 (Only the registered members can see the link)

N0m@d
19-07-09, 14:00
خب معلومه LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link)

به این دلیل

FLATRON f-Engine, DFC, 2ms, Tilt, Full HD, FUN Key (ez Zooming, 4:3 in Wide, Photo Effect, Sound), Headphone (Volume adjust for only HDMI input)

Rohham
19-07-09, 14:04
خب معلومه LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link)

به این دلیل

FLATRON f-Engine, DFC, 2ms, Tilt, Full HD, FUN Key (ez Zooming, 4:3 in Wide, Photo Effect, Sound), Headphone (Volume adjust for only HDMI input)

ممنون از پاسخ گویی سریعتون...اما به نظر شما از لحاظ همین امکانات که در نظر بگیریم مانیتور AOC از این مدل ال جی بهتر نیست؟؟؟چرا کسی به این مدل AOC اطمینان نمی کنه؟؟؟
بازم تشکر بابت پایخ گویی سریعتون

Overclocker
19-07-09, 14:14
ممنون از پاسخ گویی سریعتون...اما به نظر شما از لحاظ همین امکانات که در نظر بگیریم مانیتور AOC از این مدل ال جی بهتر نیست؟؟؟چرا کسی به این مدل AOC اطمینان نمی کنه؟؟؟دوست عزیز از این بهتر که خودم در ویترین بهترین مانیتور AOC رو در مقابل معمولی ترین مدل همون سایز از سامسونگ ( هر دو مثلا 19یا 20 اینچ ) دیدم ولی کیفیت تصویر AOC فوقولاده بد بود نسبت به سامسونگ !

به نظر من اگر Port HDMI مهم نباشه براتون بهتره T220 سامسونگ بخرید چون یکی از دوستانم گفت که من هر دوشون رو در کنار هم دیدم که LG کیفیتش پایین تر بود مقداری ..... !

( خودم هنوز کنار هم ندیدم ولی تکی هر دوشون رو دیدم که به نظر من با اون تصاویری که توی ذهنم مجسم میکنم کیفیت تصویر LG میشد بگی بهتره ! )

NVIDIA>ATI
19-07-09, 14:19
LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link)

Rohham
19-07-09, 14:36
شدیداً تشکر...از همتون
خودمم دلم با همین ال جی است...اما انقدر تو گوشم خوندن سامسونگ و اینا دو به شک بودم...
مخصوصاً این HDMI برام خیلی مهم...به هر حال یه ذره آینده نگری بد نیست
ممنون

Overclocker
19-07-09, 14:43
خوب انتخاب خوبیه LG البته نه مارک LG منظور این مدل :1. (38):

قیمت آخرین باری که من خریدم 245 بود !

...::: Ali :::...
19-07-09, 16:57
من خودم بين برند ها ي مانيتور ، سامسونگ رو انتخاب ميكنم ، طراحي ظاهريش كه خيلي خوبه ، كيفيت رنگش هم به نظر من خيلي عاليه ، توي بازار وقتي كه نمايندگي الجي و سامسونگ رو ميزاري كنار هم و مانيتورهاي توي ويترين رو مقايسه ميكني ، سامسونگها خيلي نظر آدم رو جلب ميكنه ..

خودم هم مانيتورم T220 P هست، واقا راضي هستم ازش ، خيلي كيفتش عاليه .. ظاهرش هم بسيار خوبه ..

اما از توي اين مدلهايي كه معرفي كرديد ، به نظر من LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link) ، چون Full HD‌هست و بقيشون فول نيستند .....

اما اگر ميشد Samsung Syncmaster T220P‌ رو هم به ليستتون اضاف كنيد ، به نظر من اون بهتر بود ، فول اچ دي هم هست ..

Rohham
19-07-09, 17:22
من خودم بين برند ها ي مانيتور ، سامسونگ رو انتخاب ميكنم ، طراحي ظاهريش كه خيلي خوبه ، كيفيت رنگش هم به نظر من خيلي عاليه ، توي بازار وقتي كه نمايندگي الجي و سامسونگ رو ميزاري كنار هم و مانيتورهاي توي ويترين رو مقايسه ميكني ، سامسونگها خيلي نظر آدم رو جلب ميكنه ..

خودم هم مانيتورم T220 P هست، واقا راضي هستم ازش ، خيلي كيفتش عاليه .. ظاهرش هم بسيار خوبه ..

اما از توي اين مدلهايي كه معرفي كرديد ، به نظر من LG - 21.5" - W2261V (Only the registered members can see the link) ، چون Full HD‌هست و بقيشون فول نيستند .....

اما اگر ميشد Samsung Syncmaster T220P‌ رو هم به ليستتون اضاف كنيد ، به نظر من اون بهتر بود ، فول اچ دي هم هست ..

به دو دلیل نتونستم این کارو کنم!یک این که قیمتش نسبتاً بالاست و دوم این که همون بحث HD نبودن ...چون این جوری که از ظواهر بر میاد کم کم تمام شرکتها و نرم افزارهای صوتی و تصویری و گرافیکی دارن به سمت استفاده از تکنولوژی HD و استفاده از HDMI می رن...اون وقت شاید آدم انقدر پول مانیتور خوبی مثل T220 رو هم بده پشیمون بشه که مانیتور به این خوبی چرا HD نداره پس؟

Vahid_ath
20-07-09, 11:40
t220
Full hd‏
هستش
ولی الان تو بازار نیست من دیروز بازار رضا بودم فقط یه مغازه داشت میداد 355 خیلی رفته بالا 280 بود
2261‏ هم 240 بود

Rohham
20-07-09, 12:45
t220
Full hd‏
هستش
ولی الان تو بازار نیست من دیروز بازار رضا بودم فقط یه مغازه داشت میداد 355 خیلی رفته بالا 280 بود
2261‏ هم 240 بود
ولی پورت HDMI نداره تا اون جایی که من دیدم...!
از یه سایتی خبر داشتم که ظاهراً قرار بوده مانیتورهای سامسونگ وارد بشه اما نشده و بخاطر همین قیمت این برند رو به افزایش گذاشته...به هر حال باید یواش یواش منتظر این جوری افزایش قیمتا تو مملکت ویرانمون!!!باشیم

...::: Ali :::...
20-07-09, 19:59
به دو دلیل نتونستم این کارو کنم!یک این که قیمتش نسبتاً بالاست و دوم این که همون بحث HD نبودن ...چون این جوری که از ظواهر بر میاد کم کم تمام شرکتها و نرم افزارهای صوتی و تصویری و گرافیکی دارن به سمت استفاده از تکنولوژی HD و استفاده از HDMI می رن...اون وقت شاید آدم انقدر پول مانیتور خوبی مثل T220 رو هم بده پشیمون بشه که مانیتور به این خوبی چرا HD نداره پس؟

دوست عزيز اچ دي هست ،‌فول اچ دي 120*1920 /

ورودي DVI داره ، دي وي آي هم همون تصوير ديجيتاله ،‌اچ دي ام آي صدا و تصوير ديجيتاله ، يعني هر دو رو با هم انتقال ميده ، اما دي وي آي فقط تصوير ديجيتاله ،‌مانيتور هم كه اسپيكر نداره ، پس صداي ديجيتالش به درد ما نميخوره ، صداي ديجيتال رو ميتونيم از SPDIF‌ استفاده كنيم.
به اين خاطر ميگم چون خيلي كارت گرافيكايي هم كه خروجي اچ دي ام آي ندارند و فقط دي وي آي دارند ، يه تبديل دي وي آي به اچ دي ام آي دارند براي تلوزيون يا مانيتورهايي كه اچ دي ام آي دارند و ميخوان از اون استفاده كنند.

من هم به همين خاطر شك داشتم اما وقتيديدم كيفيت تصوير دي وي آي و اچ دي ام آي فرقي نداره ديگه منصرف شدم ..

اما قيمتش درسته يه كم بالاتر از بقيه هست .. من حدود 1 ماه و خورده اي پيش خريدم 267 تومن .

Rohham
20-07-09, 20:14
دوست عزيز اچ دي هست ،‌فول اچ دي 120*1920 /

ورودي DVI داره ، دي وي آي هم همون تصوير ديجيتاله ،‌اچ دي ام آي صدا و تصوير ديجيتاله ، يعني هر دو رو با هم انتقال ميده ، اما دي وي آي فقط تصوير ديجيتاله ،‌مانيتور هم كه اسپيكر نداره ، پس صداي ديجيتالش به درد ما نميخوره ، صداي ديجيتال رو ميتونيم از SPDIF‌ استفاده كنيم.
به اين خاطر ميگم چون خيلي كارت گرافيكايي هم كه خروجي اچ دي ام آي ندارند و فقط دي وي آي دارند ، يه تبديل دي وي آي به اچ دي ام آي دارند براي تلوزيون يا مانيتورهايي كه اچ دي ام آي دارند و ميخوان از اون استفاده كنند.

من هم به همين خاطر شك داشتم اما وقتيديدم كيفيت تصوير دي وي آي و اچ دي ام آي فرقي نداره ديگه منصرف شدم ..

اما قيمتش درسته يه كم بالاتر از بقيه هست .. من حدود 1 ماه و خورده اي پيش خريدم 267 تومن .

مرسی از توضیحاتت
شما خیلی خوب خریدی پس...چون الآن ظاهراً این جوری که من شنیدم هیچ جایی زیر 280 90 پیدا نمی شه...
راست می گی در مورد اچ دی ام ای من به این توجه نکرده بودم که خوب مانیتور اسپیکر نداره...

javad26
20-07-09, 20:42
من هم t220p رو 309 خریدم تصویرشم از بقیه مدل های مطرح تو این قیمت بهتره سایزش یه مقدار از 2261 بزرگتره از لحاظ عرضی
ممنون

Rohham
21-07-09, 00:59
چند تا Review که دیدم اسمی از مدل T220p وجود نداشت...نکنه این مدل هم فقط مخصوص ایران زده شده؟؟؟
T220 خالی هست به همراه T200HDو T220MD
این T220p که تو ایران هست خیلی مانیتور خوبی به نظر میاد اما نبود دیگه تو ریویوها:1. (27):

Stream
21-07-09, 01:37
چند تا Review که دیدم اسمی از مدل T220p وجود نداشت...نکنه این مدل هم فقط مخصوص ایران زده شده؟؟؟
T220 خالی هست به همراه T200HDو T220MD
این T220p که تو ایران هست خیلی مانیتور خوبی به نظر میاد اما نبود دیگه تو ریویوها:1. (27):
مانیتور مخصوص شرق آسیاست و ریویو انگلیسی خوبی ازش پیدا نمیشه.

مانیتورهایی که فقط در ایران وجود دارند اسمشون به کل عوض میشه، مثلا T190 که تبدیل میشه به T1900.