PDA

مشاهده نسخه کامل : کمبود سرعت گرافیک در 7

zeda
18-07-09, 21:06
با سلام.
سرعت گرافیک من در ویستا خوب است ولی در 7 زیاد خوب نیست پنجره ها موقع باز و بسته شدن یه مقدار گیر میکنن سرعت بازی هم نسبت به ویستا افتضاحه. من درایور 186.18 هم برای ویندوز 7 نصب کردم ولی بهتر نشد که بدتر شد. تازه اگه خروجی تلویزیون هم بگیرم که دیگه هیچی.xfx 9600 gso
core 2 duo e7300
تو ویستا پایین ترین score ماله سی پی یو ولی تو 7 ماله کارت گرافیکه
یه مشکل دیگه هم داشتم تو system properties مینویسه
ram : 4gb ( 3.25 gb usable ) l
با تشکر

Computex
19-07-09, 16:43
دوست عزیز با سلام.

شما درایور جدید کارتتون رو از کجا دانلود کردین یا گرفتین؟!

...::: Ali :::...
19-07-09, 16:53
در مورد رم همين رو مينويسه ، مال منم 4 هست مينويسه 3.25 وي ويستا همون 4 مينويسه ..

در مورد گرافيك ، شما تنظيمات گرافيكي رو بزاريديو يه چيز سبكتر ، مثلا از حالت Aero برداريد و باز هم تست كنيد ، ببينيد تغيير ميكنه يانه ..

Computex
19-07-09, 17:25
در مورد رم همين رو مينويسه ، مال منم 4 هست مينويسه 3.25 وي ويستا همون 4 مينويسه ..

در ویندوزهای 32 بیتی رم بیشتر از 4 گیگ استفاده نمیشود. در ویستا 32 بیت هم هرچند که میزان رم رو 4 گیگ عنوان میکنه ولی اگر Task Manager رو باز کنید میبینید که از همون 3.25 گیگ بیشتر نمیتونه استفاده کنه. البته این هم یکی از تغییرات انجام گرفته در SP1 ویستا بود. چون قبل از اون میزان رم قابل استفاده رو مینوشت ولی در SP1 میزان رم Detect شده رو مینویسه

در مورد گرافيك ، شما تنظيمات گرافيكي رو بزاريديو يه چيز سبكتر ، مثلا از حالت Aero برداريد و باز هم تست كنيد ، ببينيد تغيير ميكنه يانه ..

البته کارت ایشون نسبتا خوبه و نباید چنین اتفاقی بیوفته! من بیشتر به درایور ایشون مشکوک هستم! درایور کارتهای XFX بر روی وب سایت رسمی آن xfxforce.com (Only the registered members can see the link)قرار میگیره و بهتره که از اینجا و برای ویندوز Seven دانلود کنند.

Don_Corleone
19-07-09, 22:27
به نظر من هم بهتره با درایور دیگه ای تست کنین. گفتین با عوض کردن درایور وضع بدتر شد پس مشکل هر چی هست از درایوره.