PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی سایت های فروش سخت افزار

bill geits
18-07-09, 00:04
دوستان همون طور که می دونید خیلی از ماها خارج از تهران زندگی می کنیم و متاسفانه در شهرهای ما قطعات کامپیوتر ( سخت افزار ) و موبایل خیلی گرون تر از قیمت فروششون در تهران هستن. خیلی از گوشی ها و قطعات که اصلا گیر نمی یاد ! اینه که خیلی از ما به این فکر می افتیم که آیا راهی هست که بشه از تهران خرید کرد ؟ مسلما منظورم اومدن به تهران وخرید کردن نیست ! یه راه خرید از سایت های فروش اینترنتی است . این تایپک رو زدم که از همه ی دوستان چه تهرانی و چه غیر اون خواهش کنم سایت های فروش سخت افزاری رو که میشناسن به همه معرفی کنن ... تا امثال من از اونی که بهترین قیمت رو میده بخریم ... لطفا دوستان اطلاعاتی رو هم درباره اش بدن شامل این که : قیمتاش چطوره ؟ کی به کی اپدیت میشه ؟ آیا ازش خرید هم کردن ؟ روش فروشش چطوریه ؟ و ...
اول از خودم
1. Only the registered members can see the link
تقریبا همه ی قطعات بورس در بازار رو داره اما قیمتاش اختلاف محسوسی با قیمت های بازارهای تهران داره ! هرروز هم تقریبا آپدیت می کنه ... من تا حالا ازش خرید نکردم چون گرون فروشه !
2.= Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link
قطعات محدودی رو داره ... متاسفانه تازگی قیمت های قطعات اصلیش رو مثه سی پی یو رم و ... برای بازدید کننده های عادی نشون نمی ده چون بیشتر زده تو کار فروش به همکار ! اما فروش تکی هم چنان داره. برای خرید تکی و یا گرفتن قیمت قطعات اصلی مثه سی پی یو و غیره که تو سایتش نیست باید زنگ بزنید تلفنی بپرسید ... قابل اطمینانه من چند میلیون تا حالا ازش خرید کردم ... قیمتاش هم به نظر من خیلی خوبه
3. Only the registered members can see the link قیمتاش خوبه اما من تا حالا ازش خرید نکردم تنوع جنساشم از رایان صبا کمتره از جهان پردازش بیشتره ... اما قیمتش از رایان صبا که خیلی بهتره در مورد جهان پردازش قبلا که رقابت شدیدی داشتن الان چون جهان پردازش قیمت قطعات اصلیش رو نمی ده نمی تونه مقایسه کنم ولی فک کنم جهان پردازش بهتر باشه.
حالا لطفا دوستان هم سایت معرفی کنند.
توجه توجه : لطفا دوستانی که در این فروم هستن و تو کار فروش سخت افزارن لطف کنن اینجا خودشون رو معرفی کنن و شرایط فروش و کارشون رو توضیح بدن ... اگه نمونه قیمت هم بدن که عالی میشه
:merci:

bill geits
18-07-09, 00:06
این مطلب رو الان گذاشتم اما چند روز پیش نوشته شده بود
تو این مدت یه چند تا سایت دیگه هم پیدا کردم :
4. Only the registered members can see the link
تنوع محصولاتش کمه اما قیمتاش خوب بود ! بازم دوستان باید نظر بدن
ضمنا دوربین و لپ تاپ هم می فروشه
من ازش تا حالا خرید نکردم

bill geits
18-07-09, 00:07
5. Only the registered members can see the link
این سایت در مشهد هست شهر خودم
تنوع محصولات بسیار خوبه حتی بیشتر از رایان صبا
اما قیمتاش واقعا خجالت داره !
گرون می ده به نظرم

mehdi_halla
18-07-09, 00:40
Only the registered members can see the link سایت تحلیل و نشر که قیمتهش از بقیه سایته ایی که من دیدم مناسبتره.(وارد که شدین سمت راست "چاپ قیمت های امروز" رو بزنین.)

Only the registered members can see the link

N@VID
18-07-09, 00:47
سلام :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

:1. (38)::1. (38)::1. (38):

REZASH
18-07-09, 00:49
این جهان پردازش برای قیمت هاش پسورد گذاشته پسوردش چی هست

Vahid_ath
18-07-09, 00:56
به نظرم منصفترین و مطمئنترین
Lioncomputer.ir
مزخرفترین و نامردترین رایان صبا فقط به درد دیدن عکس قطعات میخوره

mehdi_halla
18-07-09, 08:58
به نظرم منصفترین و مطمئنترین
Lioncomputer.ir
مزخرفترین و نامردترین رایان صبا فقط به درد دیدن عکس قطعات میخوره
شما Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) رو هم یه نگاه بنداز شاید نظربون عوض شد.

bill geits
18-07-09, 10:11
این جهان پردازش برای قیمت هاش پسورد گذاشته پسوردش چی هست

درسته پسورد گذاشته
اگه شما عمده خرید دارید می تونید فرمی رو که تو سایتش گذاشته پر کنید تا بهتون پس بدن
اما اگه تکی باید زنگ بزنید
واقعا ناراحتم که رو قطعات اصلی پس گذاشته قیمت تک فروشیش خیلی خوب بود من از مشهد بارها واسه دوستان قطعات خریدم اما الان نمی تونم قیمتاش رو ببینم که مقایسه کنم
البته قیمت قطعات ریزش مثه موس و کیبورد نشون میده که قیمتاش خوبه
بازم دوستان باید بگن

bill geits
18-07-09, 10:12
راستی قرار بود یه توضیح بدین ها !
چی شد پس ؟

bill geits
18-07-09, 10:27
اصلا قیمت نداره
قطعاتش هم مال شونصد سال ! پیشه
url]Only the registered members can see the link[/url]

سایتش باز نمی شه

سایت Only the registered members can see the link هم که هیچ قطعه ای رو موجود نداره
[

bill geits
18-07-09, 10:46
خب من یه کار خفن کردم !
من می خوام سیستم ببندم و واسه همین رفتم قطعات دلخواهم رو تو این سایت ها قیمت کردم ... قیمتارو واستون می ذارم تا ببینیم که کدوم سایت قیمتاش بهتره
اینا قطعات هستن :
مانیتور سامسونگ t1900 با زمان پاسخ گویی 2 میلی ثانیه و کنتراست یک به 20 هزار
هارد 500 گیگابایت وسترن ساتا
سی پی یوی 7750 ای ام دی یا e5200 اینتل
رم یک گیگ پاتریوت باس 800
پاور gp535a

bill geits
18-07-09, 10:49
من از سایت Only the registered members can see the link شروع می کنم
مانیتور 203.5
سی پی یوی 7750 = 63
سی پی یوی اینتل = 80.5
هارد وسترن = 58
هارد مکستور = 56.5
رم = 12
پاور = 54.5

bill geits
18-07-09, 10:55
حالا Only the registered members can see the link
مانیتور رو نداشت
سی پی یو 7750 = 65
اینتل = 81.5
هارد مکستور = 55.3
رم = 13.3
پاور رو نداشت

bill geits
18-07-09, 11:04
مانیتور = 220
ای ام دی = 72
اینتل = 85
هارد سیگیت = 61
رم پاتریوت نداشت یک گیگ کینگ استون که برند ضعیف تریه = 18
پاور = 61

bill geits
18-07-09, 11:35
مانیتور نداشت
ای ام دی = 64.5
اینتل = 83.5
رم = 13.5
پاور رو نداشت
هارد مکستور = 58.5

bill geits
18-07-09, 11:36
واقعا ببینید ما شهرستانی ها چی می کشیم !
مانیتور = 238 !
ای ام دی = 81 !
دیگه بقیه رو نگا نکردم
واقعا خاک تو سرش

bill geits
18-07-09, 11:51
باید از دوستمون تشکر کنیم که سایت Only the registered members can see the link رو بهمون معرفی کرد. چون قیمتاش از همه بهتر بود.

تو اینایی که من چک کردم قیمت Only the registered members can see the link افتضاح بالا بود گاهی تا 10 هزار تومان در کالاهای زیر صد هزار تومن اختلاف داشت ! می تونید اصلا بهش سر نزنید برای چک کردن قیمت
در مورد Only the registered members can see the link هم باید بگم که اینم مشابه قبلی بود و قیمتاش اصلا مناسب نبودن

سایت lioncomputer.ir چیزی مابین گرون و خیلی خوب بود ! در واقع به نظرم قیمتاش متوسط بود.

اما سه سایت Only the registered members can see the link و Only the registered members can see the link و Only the registered members can see the link بهترین ها بودن که قیمتاشون خیلی نزدیک به هم بود ... البته با اختلاف کمی Only the registered members can see the link بهتر بود.

در مورد جهان پردازش موقعی که قصد خرید جدی داشتم یه زنگ هم به این شرکت می زنم و خبر قیمتاش رو بهتون میدم... تصور من در این چند سالی که از جهان پردازش خرید کردم اینه که قیمتاش در حد سه سایت فافا ، کم یاب و Only the registered members can see the link باشه ...

سایر سایت ها هم که یا باز نشد ! یا موجودی نداشتن یا قطعاتشون مال خیلی وقت پیش بود ( آپدیت نشده بودند)

منتظریم که دوستان بازم سایت معرفی کنن

ضمنا تو این فروم یعنی هیچ کس تو کار فروش سخت افزار نیست ؟ قیمتای 27 تیر بازار هم که بالا هست می تونن مقایسه کنن قیمتاشون رو با اونا ...

saeed_hosseiny
18-07-09, 17:29
درود
دوست من در مورد سایتهای دیگه نظری ندارم ولی در کل به روز کردن یک سایت با وجود نوسانات قیمت در بازار ایران خیلی خیلی سخته . ولی شما قسمت راهنمای خرید سایت ما رو مطالعه نکردید . چون در پایین صفحه این جمله نوشته شده : ما به این دلیل قیمتها رو میانه میگذاریم که بتونیم در نوسانات جوابگوی مشتریهای عزیز و همکاران شهرستان باشیم .
این هم لینکش Only the registered members can see the link

نکته مهم : اگر قیمت کالایی در سایت ما بالا بود نگران نباشید . میتوانید توسط ایمیل یا تلفنی ما را خبردار نمایید حتما کالا را به قیمت روز به شما تحویل خواهیم داد .

mehdi_halla
18-07-09, 21:40
باید از دوستمون تشکر کنیم که سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) رو بهمون معرفی کرد. چون قیمتاش از همه بهتر بود.

خواهش میکنم همشهری .وظیفه بود...
یه خوبی دیگه این سایت اینه که قیمتاش به روزه , یعنی ممکنه بعضی قطعات در یک روز دو بار هم آپدیت بشه.و پاسخگویی تلفنی شون هم خوبه .حتی روزای تعطیل(من خودم دیروز جمعه ازشون قیمت گرفتم).

Shahryar
18-07-09, 23:21
دوست عزیز Bill geits خرید سیستم مربوط به این تاپیک نمیشه در انجمن مشاوره باید تاپیک بزنید این تاپیک صرفاً برای معرفی وب سایت هایی هستند که در زمینه فروش آنلاین سخت افزار فعالیت دارند .

bill geits
19-07-09, 07:16
درود
دوست من در مورد سایتهای دیگه نظری ندارم ولی در کل به روز کردن یک سایت با وجود نوسانات قیمت در بازار ایران خیلی خیلی سخته . ولی شما قسمت راهنمای خرید سایت ما رو مطالعه نکردید . چون در پایین صفحه این جمله نوشته شده : ما به این دلیل قیمتها رو میانه میگذاریم که بتونیم در نوسانات جوابگوی مشتریهای عزیز و همکاران شهرستان باشیم .
این هم لینکش Only the registered members can see the link

نکته مهم : اگر قیمت کالایی در سایت ما بالا بود نگران نباشید . میتوانید توسط ایمیل یا تلفنی ما را خبردار نمایید حتما کالا را به قیمت روز به شما تحویل خواهیم داد .

عزیزم اگه سخته پس چطور فافا رایان صبا جهان پردازش و کلی سایت دیگه در روز دارن قیمتاشون رو آپیدیت می کنن ؟
شما حداقل می تونید قطعات بورس بازار رو تند تند آپدیت کنید. شما هرجا تو این فروم بگردید در سیستم ها با بودجه ی متوسط یکی از توصیه ها سی پی یوی 7750 است پس نظیر این قطعه ها برای کاربر و بازدید کننده مهم هستند.
فکر نمی کنم تا وقتی قصد جدی و فوری خرید داشته باشم حاضر باشم تماس بگیرم این واسه بقیه هم صدق می کنه به هرحال از حضورتون ممنون
لطفا مدیران زحمت انتقال تایپک رو بکشند

s2vt
19-07-09, 13:39
باید از دوستمون تشکر کنیم که سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) رو بهمون معرفی کرد. چون قیمتاش از همه بهتر بود.

...
دوست عزیز این سایت اصلا قیمت های کارت گرافیک روبروز نکرده یک کارت گرافیک pcie 7600gs 256mb رو قیمت زده 120 هزار این کارت الا خیلی قیمت داشته باشه 50 هزار هست

mehdi_halla
19-07-09, 23:20
دوست عزیز این سایت اصلا قیمت های کارت گرافیک روبروز نکرده یک کارت گرافیک pcie 7600gs 256mb رو قیمت زده 120 هزار این کارت الا خیلی قیمت داشته باشه 50 هزار هست

دوست عزیز
من که این کارتی رو که شما گفتی با قیمت 120 تومن ندیدم.
شاید منظورتون این بوده:
INNO3D GEFORCE 7600GST SLI 256MB 128BIT PCI EXP DDR3 TV/DVI
که اینم قیمتش حدود 100 یورو هستش که میشه همون حدود 120 تومن.

bill geits
20-07-09, 13:12
بچه ها این لینک رو ببینید :
به نظرتون قیمت فلش 16 گیگش یه کم عجیب نیست ؟

armankhs
26-07-09, 14:17
بچه ها این لینک رو ببینید :
به نظرتون قیمت فلش 16 گیگش یه کم عجیب نیست ؟

قیمت به این خوبی دیگه چی می خوای ؟

آدرس سایتش هم اینه

bill geits
30-07-09, 13:31
فقط 16 خیلی خوبه بقیه همون حدود بازاره ضمنا منم از همون سایتی که گفتید این لینک رو گذاشتم
راستش به اصل بودنش مشکوکم

saeed_hosseiny
10-08-09, 13:55
عزیزم اگه سخته پس چطور فافا رایان صبا جهان پردازش و کلی سایت دیگه در روز دارن قیمتاشون رو آپیدیت می کنن ؟
شما حداقل می تونید قطعات بورس بازار رو تند تند آپدیت کنید. شما هرجا تو این فروم بگردید در سیستم ها با بودجه ی متوسط یکی از توصیه ها سی پی یوی 7750 است پس نظیر این قطعه ها برای کاربر و بازدید کننده مهم هستند.
فکر نمی کنم تا وقتی قصد جدی و فوری خرید داشته باشم حاضر باشم تماس بگیرم این واسه بقیه هم صدق می کنه به هرحال از حضورتون ممنون
درود
بله عزیز حق با شماست . شما کاملا درست میفرمایید .
من از شما نخواستم به ما تماس بگیرید . یا خرید کنید . من فقط یه سری توضیحات دادم برای روشن شدن افکار دوستان

در ضمن اختیار هر کسی دست خودشه و هر کاری یه ایراداتی داره .

مثلا همین فلشهای 16 گیگ که شما فورا فریب قیمت رو خوردید من حاضرم 500 عدد با این قیمت از شما و از هر کس دیگه خرید کنم به شرطی که اورجینال باشه .

هنوز خیلی از دوستان نمیدونن که شرط اول اعتماد قیمت نیست . من خودم وارد کننده رم و فلش هستم و قیمت جهانیه این کالاها رو حفظم . و مطمئنم که قیمت این کالا این نیست . من حاضرم پیش تمام بچه های این سایت شرط ببندم .
شرط من هم کمتر از 100000 تومان نخواهد بود .

armankhs
10-08-09, 15:24
خواهش می کنم فقط در صورتی که از این یارو Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
خرید کردین نظر بدین چون من از این فروشگاه فلش مموری مغازه ام رو تهیه می کنم و تا حالا مشتری ناراضی نداشتم و حالا هم که از این فروشگاه خرید می کنم دیگه مطمین شدم که جنسش مشکلی نداره.
:1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (5)::1. (5)::1. (5)::merci:

rada1470@yahoo.com
10-08-09, 15:35

کیمیا آنلاین ، بهترین وب سایت فروش نوت بوک و قطعات کامپیوتر

saeed_hosseiny
10-08-09, 16:48

خواهش می کنم فقط در صورتی که از این یارو Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
خرید کردین نظر بدین چون من از این فروشگاه فلش مموری مغازه ام رو تهیه می کنم و تا حالا مشتری ناراضی نداشتم و حالا هم که از این فروشگاه خرید می کنم دیگه مطمین شدم که جنسش مشکلی نداره.
:1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (5)::1. (5)::1. (5)::merci:
دوست من شما برای اطمینان یک فلش 16 گیگ رو کامل پر کنید ببنید اطلاعات داخلش قرار میگیره و سرعت خوبی داره و میشه از اطلاعات استفاده کرد . چون خودتون میدونید هر کسی نمیاد از تمام فضای فلش 16 گیگ استفاده کنه و بخش عظیمش خالی میممونه

armankhs
11-08-09, 18:00
همچین چیزی درست نیست که دوستمون می گه
اگه نشه از تمام فضا استفاده کرد تعویض می شه

saeed_hosseiny
11-08-09, 19:26
همچین چیزی درست نیست که دوستمون می گه
اگه نشه از تمام فضا استفاده کرد تعویض می شه
دوست گلم یعنی منظورتون اینه که این فلش با این قیمت اورجیناله ؟ و میشه از تمام فضاش استفاده کرد ؟

Labyrinth
11-08-09, 20:09
تا اونجایی که من اطلاع دارم توی این تاپیک قرار بود سایت های فروش معرفی بشه نه چیز دیگه ای

از عزیزان خواهش میکنم به مسیر اصلی تاپیک برگردن

با سپاس

:give_rose:

wow
13-08-09, 08:58
درود.
دوستان زیاد هم گول قیمت های پایین تحویل نشر رو نخورید!
با این که ادعا می کنه قیمت هاش روزانه به روز میشه ، حداقل 2 الی 3 تومن از قیمت تو سایتش گرون تر میده. برای من که دقیقا این اتفاق افتاد!