PDA

مشاهده نسخه کامل : کلیه نرم افزار های سيمبيان و Uiq برای گوشی ها در این تاپیک

Emperatour
20-10-06, 14:10
کلیه برنامه ها برای سیستم عامل های سیمبیان در اين قسمت قرار ميگيرد

Emperatour
23-10-06, 15:59
نرم افزار Music DJ برای سری۶۰
این هم نرم افزار معروف Music DJ که در گوشیهای سونی اریکسون به صورت فابریک نصب است و کار ساخت آهنگ را به صورت نیمه حرفه ای انجام می دهد.البته بیشتر برای سرگرمی است ولی بسیار جذاب.البته این بار برای گوشیهای سری 60 است.این نرم افزار بر روی کلیه ی گوشیهای سری 60 به بالا قابل نصب است.امیدوارم استفاده لازم رو ببرید.

دانلود با حجم 483 کیلوبایت
Only the registered members can see the link(blackfox).sis

Emperatour
01-11-06, 21:48
Only the registered members can see the link
اگر در دفتر تلفن موبایلتان و یا همون Contacts تعداد زیادی شماره تلفن دارید و از دست دادن اونها برای شما بسیار گرون تموم می شه حتما این برنامه رو نصب کنید. شما به کمک این نرم افزار میتونید از تمام دفتر تلفن خودتون Backup بگیرید و اون رو در یک جای مطمئن نگهداری کنید. این نرم افزار به دلیل اینکه گوشی های سیمبین خیلی زیاد در معرض ویروس هستند و امکان بهم ریختن نرم افزار اونها بسيار زیاد هست برای تمام این نوع گوشیها ضروری می یاشد.اين نسخه از نرم افزار Smart Vcard بر روی گوشی های سری ۶۰ نوکیا مانند : ۷۶۱۰ - ۶۶۷۰ - ۶۶۸۰ - ۶۶۸۱ - N90 و ... کار می کند.
پس از وارد شدن به لينک دانلود صبر کنيد تا شمارش معکوس بالاي صفحه سمت راست به صفر برسد و سپس دانلود کنيد

Emperatour
07-11-06, 01:19
ساخت عكس مسيجي با نرم افزار PhotoSms در موبايل
سلام . .

دوستان گرامي . . يك نرم افزار جالب با نام PhotoSms براي ساخت عكس مسيجي با موبايل . . يعني ميتونيد عكس خودتون رو بصورت عكس مسيجي در بياريد و با Sms اون رو به ديگران بفرستيد . . .
فرمت عكس هاي ساخته شده با اين نرم افزار ota هستش . .
در ضمن روي همه ي گوشي هاي سري 60 جواب ميده . .اما اون گوشي هايي مثل 6630 كه نميشه عكس مسيجي فرستاد . . عكس به قسمت تكست مسيج نميره . . اما روي 6600 به راحتي اين كار امجام ميشه . .

Download & Saiz 48 KB

aMiR HosSeiN
11-03-07, 20:59
چرا کسی توی این تاپیک پست نمیده.
ما که گوشی هامون UIQ 3 هستند چی کار باید بکنیم؟؟؟

Mehdi_Full
11-03-07, 21:21
امیر جان چون معمولا کسایی که گوشی دارن کمتر از اسمارت فون استفاده میکنن
بخاطر همین تو این تاپیک زیاد بحث کننده نداریم
البته هنوز آمار سایت پایینه ها بزار بره بالای 10 هزار تا بعد بهتر میشه

aMiR HosSeiN
11-03-07, 23:29
راهی برای فارسی کردن m600 نیست؟

Mehdi_Full
11-03-07, 23:51
والا باسه ام 600 فکر کنم برنامه باشه تا فارسی بشه یعنی مشکل اس ام اس حل بشه
اگه پیدا کنم حتما میزارم

aMiR HosSeiN
17-03-07, 02:02
آقا مهدی نرم افزاری که دادی بهم وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده:
Security Information:
Component Faild security check cannot install

aMiR HosSeiN
21-03-07, 21:21
سر انجام تو نستم یه برنامه ردیف و به درد بخور گیر بیارم

دانلود (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:23
با این برنا مه می توانید تمامی وسایل صوتی و تصویری خود را کنترل کنید . این برنامه همراه با key است :
ریموت کنترل (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:27
این برنامه محیطی زیبا را برای کنترل موبالتان ایجاد می کند. با نصب اسکین های مختلف این برنامه می توانید حتی محیطی به مانند ویندوز ایجاد کنید. این را حتما دانلود کنید و گرنه ضرر می کنید :
Tracker (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:33
این هم اسکین ها ی Tracker :
Vaio (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:34
Skin Tracker (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:35

neo_apz
10-05-07, 16:36
skin XP 3000 (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:38
[os xp (Only the registered members can see the link)
out look pro (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:41
windows XP (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:42
skin longhorn (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:42
skin linux (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:45
این هم یک اکسپلورر عالی که من خودم هم استفاده می کنم :
Handy Explorer (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:47
این هم یک کنترل پنل و اکسپلورر و .....
sman (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 16:52
این یک برنامه ای است که با تولید صدایی پشه ها را می کشد!!!! جالبه ، نه ؟؟
پشه کش (Only the registered members can see the link)

neo_apz
10-05-07, 17:02
اگه میشه این قسمت فقط برای Uiq باشه !:1. (29): :11(): :1. (6):

Pooya007
25-05-07, 02:50
راهی برای فارسی کردن m600 نیست؟
منظورت از فارسی کردن دیدن مسیج های فارسیه؟

اگه مشکلت حل نشده بگو تا راه حلش رو بگم

jaSt 4 mi
18-06-07, 14:29
اگه میشه این قسمت فقط برای Uiq باشه !:1. (29): :11(): :1. (6):
پس چرا من این برنامه ها رو ریختم رو گوشیم کار نکرد ؟؟ ( پی990):1. (27):

Pooya007
18-06-07, 14:37
شما کدوم برنامه ها رو ریختین؟

مطمئنی مال S60 رو نریختی؟؟

به زودی با جدا کردن بخش UIQ3 و S60 و اضافه کردن برنامه های بیشتر و جدیدتر یه سروسامانی به اینجا میدم

neo_apz
25-06-07, 12:42
دوست عزیز این برنامه هایی که من گذاشتم همه مخصوص UIQ 2.1 است ولی P990 جز UIQ 3 است .
:1. (29):

jaSt 4 mi
27-07-07, 11:26
فک کنم بریم گوشیمونو بفروشیم بهتره چون مثله اینکه برای UIQ3 برنامه ی باحال پیدا نمیشه (مثلا REMOTE contorol)

X Ray
29-07-07, 11:58
فک کنم بریم گوشیمونو بفروشیم بهتره چون مثله اینکه برای UIQ3 برنامه ی باحال پیدا نمیشه (مثلا REMOTE contorol)
جوش نزن ! ریموت هم به زودی می یاد !! :1. (35):

mahanuser
06-09-07, 16:03
دوستان اگه می شه چند تا برنامه ی Uiq 3 هم بذارین
Mer30

jackal_milad
28-10-07, 19:05
!!!! حتمآ دانلود کنید !!!!

انتقال داده (عکس،برنامه،فایل،متن طولانی) از مانیتور کامپیوتر به موبایل
(بدون نیاز به کابل و بلوتوث)

امروز قصد دارم یک نرم افزار جالب موبایل خدمتتان معرفی کنم . شما به وسیله این نرم افزار می توانید به راحتی و در عرض چند ثانیه از مانیتور یا LCD کامپیوتر و یا لپ تاپ خود به موبایلتان انتقال دهید. کافی است موبایلتان یک عدد دوربین و پلتفرم آن سیمبیان باشد. شما بوسیله نرم افزار Screen FTP و سایت مربوطه آن می توانید هرگونه فایلی را از طریق مانیتور و دوربین به موبایلتان انتقال دهید.

طریقه کار برنامه: شما باید ابتدا این برنامه که حجم کمی هم دارد را از لينکي که در انتهاي اين متن قرار داده شده دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. بعد به اینجا (Only the registered members can see the link) رفته و بعد از لود شدن صفحه جاوا فایل خود را از روی هارد انتخاب کنید. سپس این سایت آن فایل را کد می کند و به شکل های عجیبی در می آورد . اکنون نرم افزار را روی موبایل خود اجرا و دوربین گوشی خود روی بخشی که کد شده بگیرید . انگار که می خواهید از آن فیلمبرداری کنید. به محضی که گوشی شما آن تصویر کد شده را شناخت روی موبایل دستور العمل انجام کار می آید . کافی است که حالا همانطور که دوربین خود را روی آن شکل کد شده قرار داده اید دکمه Play در صفحه وب مورد نظر را بزنید و چند ثانیه صبر کنید تا کامل پخش شود . هنگام پایان کار آن فایل برای شما به صورت MMS یا SMS ارسال و به درون inbox شما می رود . شما با این روش می توانید حتی متن های بلند Text را به راحتی و در عرض چند ثانیه به گوشی خود بفرستید بدون نیاز به سیم و بلوتوث ، به همین سادگی و به همین خوشمزگی!
من خودم در ابتدا که این برنامه را دانلود کردم باور نمیکردم که بشود از مانیتور کامپیوتر یک فایل را به موبایل انتقال داد ولی اکنون که تست کردم متوجه شدم که به راحتی این کار انجام می شود.
Only the registered members can see the link لينک دانلود (Only the registered members can see the link)
رمز فايل: Only the registered members can see the link com

neo_apz
01-11-07, 14:29
بالاخره یک برنامه راحت برای فارسی خواندن و نوشتن روی UIQ 2 پیدا کردم.اما فقط 10 روزه است.اگه دوستان کدش را دارند بدهند.
این برنامه مال شرکت psiloc است .من شنیدم که کدهای همه برنامه های این شرکت به هم می خورند.پس اگر دوستان کد دارند بدهند.
با تشکر...

neo_apz
01-11-07, 14:36
دو برنامه دیگر هم از psiloc دارم که یکی Mobile Mouse و دیگری Screen Capture است.با اولی می توانید از موبایلتان به عنوان موس کامپیوتر استفاده کنید.و دومی هم از صفحه موبایلتان عکس می گیرد.
MobileMouse (Only the registered members can see the link)
Screen Capture (Only the registered members can see the link)ُ

msseng
15-01-08, 10:52
بالاخره یک برنامه راحت برای فارسی خواندن و نوشتن روی UIQ 2 پیدا کردم.اما فقط 10 روزه است.اگه دوستان کدش را دارند بدهند.
این برنامه مال شرکت psiloc است .من شنیدم که کدهای همه برنامه های این شرکت به هم می خورند.پس اگر دوستان کد دارند بدهند.
با تشکر...

سلام
توصیه میکنم این نرم افزار رو نصب نکنید...
چون هنوز کرک نشده و میزنه پدر گوشی رو در میاره، حتی شاید مجبور شین گوشی رو فلش کنین...