PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقات اورکلاکینگ دریا کامپیوتر

DARYA OC
15-07-09, 14:53
فراخوان مسابقات اورکلاکینگ دریا کامپیوتر

با توجه به گسترش و پیشرفت روز افزون دنیای IT و افزایش سطح دانش علمی و تخصصی کاربران، شرکت دریا کامپیوتر در نظر دارد همانند گذشته به منظور افزایش سطح دانش علمی و تخصصی کاربران، اقدام به برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی مطابق با آخرین استانداردهای آموزشی روز ، به طور رایگان در سطح کشور بنماید.
لذا در جهت عملی نمودن این هدف متعالی در اولین گام اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی و مسابقات حرفه ای اورکلاکینگ در سطح کشور بنماید.
لذا کاربران و عاشقان دنیای سخت افزار و به خصوص اورکلاکینگ می توانند با ثبت نام در کلاس های آموزشی ، ابتدا اورکلاکینگ را به صورت کاملاً عملی و علمی فرا گرفته و سپس با شرکت در مسابقات اورکلاکینگ دانش علمی خود را محک زده و در صورت برگزیده شدن به عنوان نفر برتر، برای مسابقات جهانی اعزام شوند.

Xtreme
15-07-09, 15:04
سلام

ممونم .
لطفا اطلاعات بیشتری ارایه نمایید :

1. محل تشکیل کارگاه ها
2. اساتید و برگزار کنندگان اصلی کارگاه ها
3. لینک معتبر در سایت
و ...

Moein
17-07-09, 03:39
زمان کی هست و پلفورم؟!؟ و نوع مادربورد استفاده شده مدل مادربورد؟؟!؟

این هم لینک در سایت دریا (Only the registered members can see the link)

DARYA OC
21-07-09, 12:24
با عرض سلام خدمت اعظای PC NETWORK
ابتدا پوزش بنده را در رابطه با تاخیر در ارسال جواب پذیرا باشید
1. نحوه ی برگذاری مسابقات بدین صورت می باشد که در صورت به حدنصاب رسیدن نفرات ثبت نام کننده در هر استان مسابقات در مرکز همان استان برگذار می شود که طبق پیش بینی های شرکت . کارگاه های آموزشی در 5 استان اصلی کشور برگذار می شود که در رابطه با شهرستانهایی که تعداد نفرات به حدنصاب نرسد دوستان علاقمند می توانند استان نزدیکتر به محل ذندگی خود را انتخاب نمایند .
2. اساتید کارگاه ها از مهندسان و تیم R&D شرکت دریا کامپیوتر می باشند و در ادامه باید به استحظار دوستان برسانم که کارگاهها به صورت کاملا عملی بوده و در پایان نیز به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اورکلاکینگ اهدا می گردد.
3.دوستان برای ثبت نام موتئانند به سایت دریا کامپوتر (Only the registered members can see the link) مراجعه نمایند.

Don_Corleone
21-07-09, 12:38
این گواهینامه معتبر رو میشه توضیح بدین؟ به چه دردی میخوره؟
ارومیه هم جزو اون 5 تا هست؟ نحوه برگزاری مسابقات رو هم یکم توضیح بدین.

DARYA OC
21-07-09, 12:44
در مورد زمان برگذاری گارگاهها و مسابقات باید به استحظار برسانم :
1. شروع کارگاهها از اواسط مردادماه سال جاری می باشد.
اما زمان برگذاری مسابقات بعد از پایان کارگاهها بوده که در پاییز برگذار می شود.
2. نوع پلتفورم و کامپوننت ها نیز در اطلاعیه های بعدی به استحظار دوستان می رسد.

DARYA OC
21-07-09, 12:55
اما امتیازات دارندگان گواهینامه :
1.عضویت در کلوپ تخصصی اورکلاکینگ شرکت دریا کامپیوتر و به طبع آن استفاده از امتیازات کلوپ اورکلاکینگ .
2.حق شرکت در مسابقات سنوات بعد به صورت مستقیم (بدون نیاز به حضور در مرحله مقدماتی).
و....

DARYA OC
21-07-09, 13:02
امکان برگزاری مسابقات در ارومیه بعید به نظر میرسه مگر اینکه تعداد ثبت نام کندگان به حدنصاب برسد اما در تبریز بله .
که از تاریخ 1 الی 5 مردادماه همزمان با نمایشگاه کامپوتر تبریز کارگاههای آموزشی اورکلاکینگ شرکت دریا کامپوتر در محل برگذاری نمایشگاهها برگذار می شود .

DARYA OC
21-07-09, 13:12
نحوه ی برگذاری مسابقات :
مسابقات کاملا مطابق با مسابقات جهانی شرکت های سازنده اجرا میشود :
مسابقات به صورت تیمی بوده و هر تیم از 2 شرکت کننده تشکیل می شود ;
مسابقه در 3 مرحله انجام میشود که در هر مرحله تعدادی حذف و نفرات برتر به مرحله بعد میرسند .....
در بخش کولینگ , مسابقات به صورت آزلد می باشد .
چارت مسابقات نیز متعاقبا اعلام می شود....

Moein
27-07-09, 00:07
نحوه ی برگذاری مسابقات :
مسابقات کاملا مطابق با مسابقات جهانی شرکت های سازنده اجرا میشود :
مسابقات به صورت تیمی بوده و هر تیم از 2 شرکت کننده تشکیل می شود ;
مسابقه در 3 مرحله انجام میشود که در هر مرحله تعدادی حذف و نفرات برتر به مرحله بعد میرسند .....
در بخش کولینگ , مسابقات به صورت آزلد می باشد .
چارت مسابقات نیز متعاقبا اعلام می شود....

1-اگه میشه نوع پلتفرم رو معلوم کنید

1.مادربورد؟
2.سی پی یو؟
3.گرافیک؟
4.رم؟
5.پاور؟
6.هارد؟

2-کولینگ ازاد منظور چیه یعنی هر سی پی یو air کولینگی یا اینکه ln2-dice

3-در صورت نیاز به مودینگ ایا این کار مجاز هست یا نه!

4-و ایا تمام بچ نامبر های مورد استفاده یکسان هست یا متفاوت هست

نوع پلتفورم و مادربورد رو اگه معلوم کنید میشه امادگی رو از الان کسب کرد! اینطور نباشه که نزدیکان شما ...!!!

در صورتی که پاسخ گوی سریع باشید ممنون میشم

DARYA OC
27-07-09, 12:35
با عرض سلام:
ضمن تشکر از دوست گرامی (BaRaN)
باید به استحظار دوستان برسانم که تعیین نوع پلتفورم در هر مرحله از زمان مانعی ندارد اما در مورد نوع و مدل دقیق کامپوننت ها همچون تمامی مسابقات برگذار شده در سطح دنیا حداقل یک ماه قبل از برگذاری مسابقات اعلام خواهد شد :
نوع پلتفورم مبتنی بر پردازنده های Core i7 میباشد.
در مورد کولینگ نیز شرکت کنندگان می توانند از هر نوع کولینگی استفاده کنند که در حین انجام مسابقات نیز LN2 و Dry Ice نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
با توجه به برگذاری مسابقات در سطح حرفه ای مودینگ هر یک از قطعات نیز در مر حله نهایی امکان پذیر می باشد.
در مورد سری بچ نامبرها نیز برای جلوگیری از اجهاف در حق بعضی از شرکت کنندگان تمامی کامپوننت ها از یک بچ نامبر بوده و تقسیم قطعات و سیستم ها نیز با قرعه کشی انجام می شود.
در مورد پیش قظاوت شما دوست محترم نیز پیشنهاد می کنم عینک بد بینی رو بردارید و قظاوت رو به بعد از برگذاری مسابقات معکول کنید .
دوستان گرامی به زودی خبرهایی تازه در مورد نحوه ی گروه بندی و امتیاز دهی و فوق برنامه ای که برگذار خواهد شد به اطلاع شما دوستان میرسانم.

Moein
27-07-09, 16:55
با عرض سلام:
ضمن تشکر از دوست گرامی (BaRaN)
باید به استحظار دوستان برسانم که تعیین نوع پلتفورم در هر مرحله از زمان مانعی ندارد اما در مورد نوع و مدل دقیق کامپوننت ها همچون تمامی مسابقات برگذار شده در سطح دنیا حداقل یک ماه قبل از برگذاری مسابقات اعلام خواهد شد :
نوع پلتفورم مبتنی بر پردازنده های Core i7 میباشد.
در مورد کولینگ نیز شرکت کنندگان می توانند از هر نوع کولینگی استفاده کنند که در حین انجام مسابقات نیز LN2 و Dry Ice نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
با توجه به برگذاری مسابقات در سطح حرفه ای مودینگ هر یک از قطعات نیز در مر حله نهایی امکان پذیر می باشد.
در مورد سری بچ نامبرها نیز برای جلوگیری از اجهاف در حق بعضی از شرکت کنندگان تمامی کامپوننت ها از یک بچ نامبر بوده و تقسیم قطعات و سیستم ها نیز با قرعه کشی انجام می شود.
در مورد پیش قظاوت شما دوست محترم نیز پیشنهاد می کنم عینک بد بینی رو بردارید و قظاوت رو به بعد از برگذاری مسابقات معکول کنید .
دوستان گرامی به زودی خبرهایی تازه در مورد نحوه ی گروه بندی و امتیاز دهی و فوق برنامه ای که برگذار خواهد شد به اطلاع شما دوستان میرسانم.

والا کسی بد بینی نداره نسبت به کار شما ! حرف هایی که اگه از قبل گفته نشه بعدش بدتر هست که اگه از هم اکنون شفاف سازی بشه شاید هیچ گاه به شما کسی بد بینی نداشته باشه!

با تشکر از محسن بابت پاسخ گویی سریعشون:11():

AMD>INTEL
29-07-09, 15:23
به نظرم من هر چقدر شرکتهای بیشتری وارد اورکلاک باشند این به نفع اورکلاکرهای ایرانی هست .

AMD>INTEL
04-08-09, 08:56
این مسابقات به دلیل اینکه از سخت افزارهای جدید استفاده میشه دارای ارزش بیشتری هست . تجربه خوبی برای مسابقات جهانی میشه و باعث میشه شرکت کنندگان اطلاعات فنی خود رو به روز و به اشتراک بذارند .

Shahryar
05-08-09, 21:14
با سلام ...

دوستان مسابقه به صورت تیم های دو نفره هست ( البته قاعدتاً یک نفره هم مشکلی نداره ) . از هر تیمی یک نفر ثبت نام میکنه و پس از تماس با فرد مورد نظر ازش هم تیمیش را در صورت وجود میخواند . به این ترتیب یک فرد به عنوان فرد اصلی و یک فرد به عنوان Teammate در یک تیم حضور پیدا می کنند . :give_rose:

Amin_0913
05-08-09, 22:56
با سلام

کسایی که تازه کار هستند توی زمینه اورکلاک میتونند شرکت کنند؟؟؟؟

omid008
05-08-09, 23:01
سلام

میخواستم بدونم ثبت نام کارگاههای آموزشی و مسابقات رایگان هست یا خیر؟؟؟؟

Labyrinth
05-08-09, 23:01
بله کلاس های آموزشی هم وجود داره برای اورکلاک :give_rose:

Labyrinth
05-08-09, 23:06
سلام

میخواستم بدونم ثبت نام کارگاههای آموزشی و مسابقات رایگان هست یا خیر؟؟؟؟

تا اونجایی که من اطلاع داره بله :yes:

ولی بازم باید مسولین جواب بدهند

:give_rose:

Amin_0913
05-08-09, 23:08
امیدوارم بتونم شرکت کنم

Bahador
06-08-09, 18:35
ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.
چندتا سوال دارم
1 - اگر کسی تازه بخواد با اورکلاکینگ آشنا بشه (یعنی هیچی ندونه) هم میتونه شرکت کنه توی مسابقات؟
2 - مکان آموزش در شهر اصفهان و شهر تهران کجاست و کلاسها چه روزهایی و چه ساعت هایی برگذار میشه؟
3 - هزینه ثبت نام در کلاسها چجوری هست و آیا چیز خاصی نیاز هست برای این کلاسا؟

AMD>INTEL
06-08-09, 22:02
چندتا سوال دارم
1 - اگر کسی تازه بخواد با اورکلاکینگ آشنا بشه (یعنی هیچی ندونه) هم میتونه شرکت کنه توی مسابقات؟
2 - مکان آموزش در شهر اصفهان و شهر تهران کجاست و کلاسها چه روزهایی و چه ساعت هایی برگذار میشه؟

1-يكسري كلاسهاي آموزشي دارند
2-در شهر تهران و تو شركت دريا كامپيوتر
3-هزينه اي فكر نكنم داشته باشد

Amin_0913
09-08-09, 23:09
اقا از بچه های اصفهان کسی شرکت کرده ؟؟؟؟
لطفا خبرم کنید

Moein
09-08-09, 23:23
اقا از بچه های اصفهان کسی شرکت کرده ؟؟؟؟
لطفا خبرم کنید

بله عزیز تیم SSA ESF OC TEAM در این مسابقات شرکت می کنه البته در صورتی که تمامی شرایط مسابقه معلوم باشه و اون طوری هم که نماینده دریا شفاف سازی کردند احتمال شرکت خیلی زیاد هست

ما به صورت تیم شرکت می کنیم من و شهریار بارانی در یک تیم خواهیم بود

نماینده دریا اگر میشه شرایط مسابقه رو به صورت کامل اعلام کنند ممنون میشم از جمله

مدل مادربورد x58
نوع مموری
نوع گرافیک
نوع پاور
ویندوز مورد استفاده
هارد مورد استفاده

به امید موفقیت تمامی دوستان در این مسابقات:11():

Amin_0913
09-08-09, 23:32
بله عزیز تیم SSA ESF OC TEAM در این مسابقات شرکت می کنه البته در صورتی که تمامی شرایط مسابقه معلوم باشه و اون طوری هم که نماینده دریا شفاف سازی کردند احتمال شرکت خیلی زیاد هست

ما به صورت تیم شرکت می کنیم من و شهریار بارانی در یک تیم خواهیم بود

نماینده دریا اگر میشه شرایط مسابقه رو به صورت کامل اعلام کنند ممنون میشم از جمله

نوع مادربورد
نوع مموری
نوع گرافیک
نوع پاور
ویندوز مورد استفاده
هارد مورد استفاده

به امید موفقیت تمامی دوستان در این مسابقات:11():
منم شرکت میکنم ولی حتما باید توی کلاس ها شرکت کنم

چون هیچی از اورکلاک رم نمی دونم و میخوام یاد بگیرم

اور CPU هم در سطح مبتدی هست

دیگه از بچه های اصفهان کسی هست؟

AMD>INTEL
10-08-09, 10:33
بستگی به اطلاعات مربوط به اورکلاک دارد و بر اساس میزان اطلاعات شما تصمیم گرفته میشود . من هم سعی میکنم حضور داشته باشم .

I M A N
11-08-09, 16:39
سلام به همه دوستان من هم ثبت نام برای کلاس های آموزشی کردم
البته اگه دیر نکرده باشم ... :دی
ما در حد مسابقات نیستیم .:cool:

soroush_es
11-08-09, 22:21
من هم در کلاس ثبت نام کردم و تا حالا اورکلاک نکردم.
بسیار بسیار علاقه دارم یاد بگیرم.

N@VID
11-08-09, 22:29
سلام :

من هم ثبت نام کردم ...
بیشتر هدفم این بود که دوستانم رو یک بار دیگر ملاقات کنم
البته تا اساتید هستند ما باید بریم بوق بزنیم ، ما رو چه به برنده شدن تو این مسابقه !
راستی هنوز معلوم نشده سیستم هایی که می خواهن زیر تست ببرند چی هست ؟
دوم این که قطعات رو تک به تک ثبت رکورد می کنند یا VGA رو هم باید اور کرد ؟
مثلا امتیازی که تو 3D Mark می گیرند ، رو حساب می کنند ؟
چون بنده بیشتر تو تخریب CPU و RAM سابقه دارم و خیلی کم در خراب کردن VGA ...

Amin_0913
14-08-09, 12:12
کلاسهاش نمی دونید کیه؟؟؟

deremel400
19-08-09, 18:54
منم شرکت میکنم ولی حتما باید توی کلاس ها شرکت کنم

چون هیچی از اورکلاک رم نمی دونم و میخوام یاد بگیرم

اور CPU هم در سطح مبتدی هست

دیگه از بچه های اصفهان کسی هست؟
من هم از اصفهان ثبت نام کردم اما اصلا حرفه ای نیستم

Bahador
20-08-09, 04:00
دوستان من هنوز ثبت نام نکردم.
اصفهان هستم.
هیچی از اورکلاک غیر از تعریف هاش نمیدونم؟
آیا ثبت نام کنم با اینکه اطلاعاتم 0 هست؟

N@VID
20-08-09, 04:36
دوستان من هنوز ثبت نام نکردم.
اصفهان هستم.
هیچی از اورکلاک غیر از تعریف هاش نمیدونم؟
آیا ثبت نام کنم با اینکه اطلاعاتم 0 هست؟

سلام :

ثبت نام کن دوست من ، همه اورکلاکر ها هم که یک دفعه نشدن اورکلاکر ! :give_rose:
آروم آروم باید یادبگیرید و جلو برید ... حالا هر چه زود تر بهتر ... :11():

AMD>INTEL
20-08-09, 08:39
بله اورکلاک رو میتونید یاد بگیرید تو این فروم هم منابع خوبی هست . سعی کنید تو مسابقات هم شرکت کنید تا وقتی در شرایط قرار بگیرید به دانشتون اضافه میشود .

serpens13
20-08-09, 11:56
تو جفتش شركت كردم:party:

Amin_0913
20-08-09, 12:54
تو جفتش شركت كردم:party:
منم اسم نوشتم

AlleN
20-08-09, 13:19
از استان گلستان کسی هست ثبت نام کرده باشه؟

Jagvar
20-08-09, 16:41
استان فارسی ها دستشون رو بالا نگه دارن.:cool:

hamedjahanbakhsh
20-08-09, 18:09
استان فارسی ها دستشون رو بالا نگه دارن.:cool:

منم از استان فارس ثبت نام کردم

DARYA OC
01-09-09, 11:09
با سلام

کسایی که تازه کار هستند توی زمینه اورکلاک میتونند شرکت کنند؟؟؟؟

با سلام خدمت امین عزیز :
همانطور که در متن فراخوان نیز اشاره شد هدف از برگزاری کارگاه ها و مسابقات افزایش دانش اورکلاکینگ در بین کاربران ایرانی ست ، لذا دوستان با هر میزان آشنایی با دانش اورکلاکینگ می توانند در کارگاه ها حضور داشته و بر دانش خود بیفزایند .
برای شمایی که در ابتدای کار هستید نیز می تواند جهشی در این زمینه باشد .

DARYA OC
01-09-09, 11:40

همانطور که دوست گرامی (Labyrinth) هم به اطلاع رساندند کارگاه های آموزشی و مسابقات هر دو به صورت رایگان برگزار می شود .

چندتا سوال دارم

در جواب شما دوست گرامی باید به استحظار برسانم محل برگزاری کارگاه ها پس از تماس با شرکت کنندگان اعلام خواهد شد ;
اما در مورد سوال آخر شما همانطور که گفته شد ثبت نام در کلاسها رایگان بوده و به منظور رفاه حال علاقمندان به شرکت در کارگاه ها و مسابقات هیچ گونه شرایط خاصی لحاظ نشده است .

کلاسهاش نمی دونید کیه؟؟؟

زمان برگزاری کارگاه ها بعد از ماه مبارک رمضان است .

AMD>INTEL
07-09-09, 11:08
اینطور حرکت ها باعث تشویق و آموزش اورکلاکرهای مبتدی و باعث به اشتراک گذاشتن اطلاعات اورکلاکرهای حرفه ای میشود. این باعث ایجاد تیم های حرفه ای اورکلاک میشود . خوشبختانه بحث آموزش برای اولین بار بصورت علمی توسط دریا کامپیوتر ارائه شد . امیدوارم شرکتهای دیگه علاوه بر جنبه های تبلیغاتی اقدام به آموزش و حمایت بیشتر از اورکلاک و اورکلاکرها کنند .

Olesius
07-09-09, 16:32
اینطور حرکت ها باعث تشویق و آموزش اورکلاکرهای مبتدی و باعث به اشتراک گذاشتن اطلاعات اورکلاکرهای حرفه ای میشود. این باعث ایجاد تیم های حرفه ای اورکلاک میشود . خوشبختانه بحث آموزش برای اولین بار بصورت علمی توسط دریا کامپیوتر ارائه شد . امیدوارم شرکتهای دیگه علاوه بر جنبه های تبلیغاتی اقدام به آموزش و حمایت بیشتر از اورکلاک و اورکلاکرها کنند .
عذر می خوام امید عزیز...

ولی گاهی اوقات به بیان بدیهیات می پردازید...!

این کلاسهای آموزشی دریا کامپیوتر جای تحسین دارد و بر کسی پوشیده نیست...:11():

PUMAOC
20-09-09, 02:52
سلام به دوستان .
منم شرکت کردم.کسی هست از اهواز شرکت کرده باشه؟ لتفا بگه:give_rose:

راستی کسی می دونه این کارگاه تو شهر اهواز هم برگزار می شه یا نه؟؟؟؟؟؟:1. (38):

Curtis
04-10-09, 17:25

ولی مثل اینکه هیچ خبری نیست سرکاریه.:1. (28):

آقا اگر کسی میدونه چه تاریخیه بگه.

Moein
04-10-09, 22:23
ولی مثل اینکه هیچ خبری نیست سرکاریه.:1. (28):

آقا اگر کسی میدونه چه تاریخیه بگه.

برگزار کردن یک مسابقه به هیچ وجه ساده نیست و دارای مشکلات هستش و شما هم باید حق بدید من شرط می بندم حداقل 100 نفر اسمشون رو در مسابقه نوشته باشن! در صورتی که در مسابقه گیگا بایت امریکا 16 تیم بیشتر ثبت نام نکردند!

تدارک دیدن این سخت افزار در ایران سخت هست و باید دارای مدیریت پیشرفته ای باشه ! و با برنامه ریزی و همون طور هم که ذکر کردند باید مسابقه بعد از کلاس های اموزشی باشه و وقتی کلاس های اموزشی تموم شد برگزار میشه.

حال این سوال هست که کلاس های اموزشی کی تموم میشه که نماینده دریا کامپیوتر باید پاسخ گو باشه؟

Curtis
04-10-09, 22:54
والا من برای کلاسها ثبت نام کردم نه برای مسابقات پس معلومه کلاسهاش هم هنوز برگزار نشده.
اگه شما خبر دارید بگید.شما مطمئن هستید کلاسهاش شروع شده؟:1. (28):

Moein
04-10-09, 22:58
والا من برای کلاسها ثبت نام کردم نه برای مسابقات پس معلومه کلاسهاش هم هنوز برگزار نشده.
اگه شما خبر دارید بگید.شما مطمئن هستید کلاسهاش شروع شده؟:1. (28):

اطلاعات من هم در حد شماست و بیشتر نمی دونم فقط تاپیک ها رو مطالعه کردم همین

اما اون طور که پیداست مسابقات با نمایشگاه های کامپیوتر هر استان برگزار میشه در فضای نمایشگاه باید دید دریا کامپیوتر برای این طرح چه برنامه ای ریخته!

Curtis
04-10-09, 23:00
یعنی در تهران همزمان با الکامپ برگزار میشه .
تو اصفهان که شما هستید کی برگزار میشه.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (27):

Moein
04-10-09, 23:16
یعنی در تهران همزمان با الکامپ برگزار میشه .
تو اصفهان که شما هستید کی برگزار میشه.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (27):

والا من توی کلاس ها ثبت نام نکردم اما باید با نمایشگاه اصفهان برگزار بشه

Moein
11-10-09, 22:53
کی می خواد پاسخی به این تاپیک داده بشه

انتظار می رفت ساپورت بهتری از مسابقه و اطلاع رسانی بشه

Curtis
11-10-09, 23:10

دقیقا حق یا شماست الان حدود 18 روز از اتمام ثبت نام در این مسابقات میگذره ولی هیچ اطلاع رسانی نشده.

PUMAOC
11-10-09, 23:39

معین جان فکر کنم مسابقات فرت:1. (38):
چون دریا به گفته ی خودش (تو عصر ارتبات خوندم) تو الکامپ نمی خواد شرکت کنه:1. (28): پس...مسابقه:cry::cry::cry: می شه!:1. (38):

AMD>INTEL
12-10-09, 09:38
اونطور که من از دوستانم در دریا اصفهان شنیدم . در مرحله آماده سازی و تماس با دوستان هستند . چون استقبال زیاده بوده و بعضی از دوستان چند بار ثبت نام کردند کمی زمان میبره .اول هم باید کارگاه ها برگزار بشه .

PUMAOC
12-10-09, 11:34
اونطور که من از دوستانم در دریا اصفهان شنیدم . در مرحله آماده سازی و تماس با دوستان هستند . چون استقبال زیاده بوده و بعضی از دوستان چند بار ثبت نام کردند کمی زمان میبره .اول هم باید کارگاه ها برگزار بشه .

سلام:give_rose:
راست می گی! ایول ایول پس یه مسابقه ی دیگه هم افتادیم!:1. (5)::1. (5)::party::party::love::love:
اهوازم هست؟!
پس دیگه مسابقات :cry::cry::cry::cry::cry::cry: نمی شه!!

AMD>INTEL
12-10-09, 11:37
وقتی یک شرکت اعلام کنه . حتما برگذار میشه .

DARYA OC
14-10-09, 16:38
سلام خدمت اعظای محترم PCN
ابتدا پوزش بنده را در رابطه با تاخیر ( البته موجه ) بوجود آمده در پاسخگویی به موقع پذیرا باشید ، موجه بدین دلیل که با توجه به ثبت نام بیش از هزار نفر در سراسر کشور ، پس از اتمام مهلت ثبت نام تا به امروز زمان بسیار زیادی صرف برنامه ریزی نهایی برگزاری کارگا ه های آموزشی و مسابقات شده ، تا بتوانیم مسابقات و کارگاه ها را با بهترین شرایط ممکن برگزار کنیم .:11():

DARYA OC
14-10-09, 17:18
برگزاری کارگاه های آموزشی :
همانگونه که وعده داده بودیم با به حدنصاب هر استان کارگاه های آموزشی در مرکز همان استان برگزار خواهد شد ، که استان های مذکور عبارتند از:
استان تهران :آبانماه و آذرماه

استان اصفهان : آبانماه
استان خراسان رضوی : آذرماه
استان آذربایجان شرقی : آذرماه
استان فارس : آذرماه (همزمان با الکامپ شیراز)
استان مازندران : آذرماه
(استان مازندران به عنوان نماینده شمال کشور انتخاب شده است.)
ضمنآ تاریخ دقیق برگزاری کارگاه ها 1 تا 2 هفته قبل از برگزاری به اطلاع ثبت نام کنندگان می رسد.
کلیه کارگاه ها به صورت کاملآ عملی بوده که در پایان کارگاه ها نیز از تمامی شرکت کنندگان آزمونی عملی گرفته وگواهینامه پایان دوره کارگاه های آموزشی اعطا می گردد و نفرات برتر نیز برای مسابقات برگزیده می شوند.

DARYA OC
14-10-09, 17:25
اما در ارتباط با هر یک از ثبت نام نندگانی که محل سکونت آنها در هیچ یک از 6 استان نامبرده نمی باشد به اطلاع می رساند که ضمن تماس با هر یک از دوستان ، می توانند به انتخاب خود در هر یک از 6 استان مذکور ثبت نام و در کارگاه های آموزشی حضور یابند که در غیر اینصورت بسته آموزشی اورکلاکینگ دریا کامپوتر به آدرس آنها ارسال می شود.

Shahryar
14-10-09, 17:45
دوست عزیز زمان دقیق برگزاری مسابقه اصلی چه زمانی هست ؟ این طور که از برنامه کارگاه ها متوجه شدم با الکامپ نیست ، درسته ؟

DARYA OC
14-10-09, 18:08
برنامه مسابقات اورکلاکینگ :
با توجه به ثبت نام بیش از 100 نفر از دوستان در مسابقات ، عملآ برگزاری مسابقاتی در سطح حرفه ای با این تعداد شرکت کننده غیر ممکن بوده لذا با توجه به میزان پاسخگویی صحیح به سوالات پرسیده شده در فرایند ثبت نام دوستان گزینش شده و جواز حضور در مسابقات را کسب نموده اند که تا 2 هفته آینده با آنها تماس گرفته می شودواز آنها ثبت نام نهایی به عمل می آید.
زمان برگزاری مسابقات نیز در آذر ماه بوده و حتی الامکان سعی بر آنست که مسابقات همزمان با الکامپ برگزار شود.

DARYA OC
14-10-09, 18:29
نحوه برگزاری مسابقات :

مسابقات طی دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار می شود که در ابتدا 20 تیم شرکت کننده به 2 گروه 10 تیمی تقسیم بندی می شوند که از هر گرو 2 تیم به مرحله فینال راه می یابند و در نهایت در مرحله فینال رقابت 4 تیم تکلیف تیم قهرمان را مشخص می سازد.

قطعات سیستم ها :

مرحله اول :

MB : FOXCONN Flaming Blade

CPU : Core i7 920 (D0

VGA :Geforce GTX 280 FOXCONN

POWER : Cooler Master 850W Modular

MEMORY : DDR3 3*2G TWIN MOSS TWISTER 1866

HDD : 160 GB

COOLING : OPEN ( OR: V10 – V8 – Z600

مرحله دوم (فینال) :

MB : FOXCONN Blood Rage

CPU : Core i7 975 EX (D0

VGA : 2 * Geforce GTX 280 FOXCONN (SLI

POWER : Cooler Master 1100W UCP

MEMORY : DDR3 3*2G TWIN MOSS TWISTER 2000

HDD : SSD X-25 64GB Single

COOLING : OPEN

نوع تست ها و زمان بندی تست ها:
مرحله اول :

1) SUPER PI 1M

2) 3D MARK 06 (Overal)

زمان آماده سازی : 90 min
زمان ثبت امتیازات : 120 min
مرحله دوم ( فینال ) :

1) SUPER PI 8M

2) 3D MARK Vantage (Performance)

زمان آماده سازی : 120 min
زمان ثبت امتیازات : 120 min
نحوه امتیاز دهی :
3D MARK Test :
رکورد اول : 20 امتیاز
رکورد دوم : 18 امتیاز
رکورد سوم : 16 امتیاز
و ......... .
SUPER PI Test :
رکورد اول : 10 امتیاز
رکورد دوم : 9 امتیاز
رکورد سوم : 8 امتیاز
و ......... .
امتیازات بدست آمده در هر تست برای هر تیم جمع می شود و امتیاز کلی هر تیم تعیین کننده است .
( هم چنین تیم هایی که موفق به ثبت هر یک از تست ها نشوند هیچ امتیازی از تست مذکور بدست نمی آورند .)

Moein
14-11-09, 00:08
زمان برگزاری مسابقات نیز در آذر ماه بوده و حتی الامکان سعی بر آنست که مسابقات همزمان با الکامپ برگزار شود.

سلام الان کمتر از 2 هفته به برگزاری الکامپ هست و هیچ اطلاع رسانی نشده از مکان و زمان تست ها! بسیاری از دوستان از شهرستان میاند! و باید برنامه ریزی کنند! بهتر بود در این فرصت کم اطلاع رسانی می کردید

Jagvar
14-11-09, 14:39
دقیقا حق با معین هستش.
البته ذکر کنم که بنده هم ثبت نام کردم اما تماسی چیزی بر ما حاصل نشده:whistle:

AMD>INTEL
14-11-09, 15:09
اونطور که من از دوستان شنیدم قراره اطلاعات تا روزهای آتی تو سایت دریا کامپیوتر قرار بگیرد .

Moein
14-11-09, 15:57
اونطور که من از دوستان شنیدم قراره اطلاعات تا روزهای آتی تو سایت دریا کامپیوتر قرار بگیرد .

بهادر جان قرار بود با دوستان تماس بگیرند که این کار رو نکردند شماره بعضی از دوستان عوض شده و شاید تماس گرفتن باشون مقدور نباشه این به معنی اینه که خذف شدند! برای اینکه به این مشکلات رسیدگی بشه باید شرکت دریا کامپیوتر خیلی قوی عمل کنه اما فعلا هنوز حتی زمانش رو هم اعلام نکردند

AMD>INTEL
15-11-09, 09:53
دوستانی که شمارشون عوض شده اسم رو همراه شمارشون رو به ایمیل :
overclocking@daryacomputer.com
بفرستند

AMD>INTEL
15-11-09, 16:09
گزارش کارگاه اورکلاک اصفهان در سایت دریا کامپیوتر قرار گرفت :
Only the registered members can see the link

vandelin
15-11-09, 16:21
گزارش کارگاه اورکلاک اصفهان در سایت دریا کامپیوتر قرار گرفت :
Only the registered members can see the link

در جریان برگزاری فستیوال آموزشی اورکلاکینگ شرکت دریا کامپیوتر ، پس از استان آذربایجان شرقی ، این بار استان اصفهان میزبان و مقصد تیم آموزشی شرکت دریا کامپیوتر بود.
کارگاه های آموزشی اورکلاکینگ شرکت دریاکامپیوتر با حضور بیش از 100 نفر از مشتاقان و علاقمندان به حوزه سخت افزار و به خصوص دانش اورکلاکینگ در روزهای پنج شنبه و جمعه 21 و 22 آبان ماه طی چهار مرحله در هتل عالی قاپو اصفهان برگزار شد.
در جریان برگزاری این کارگاه ها هر یک از شرکت کنندگان در ابتدا با مبانی و اصول اورکلاکینگ آشنا شدند و سپس با سیستم های موجود مبتنی بر آخرین پلتفورم شرکت اینتل و مادربوردهای حرفه ای سری کوانتوم فورس شرکت فاکسکان که مخصوص اورکلاکرها طراحی شده است به صورت عملی اورکلاکینگ را تجربه کردند و در پایان نیز به شرکت کنندگان برتر که در آزمون عملی توانستند رکوردهای بالاتری را ثبت کنند جوایزی اهدا شد. همچنین افرادی که امتیازهای لازم را بدست آوردند موفق به کسب گواهینامه اورکلاکینگ از شرکت دریا کامپیوتر شدند.

سلام

خیلی هم خوب و خیلی هم ممنونیم .
ببینم این کلاس ها کی برگذار شد ما نفهمیدیم ؟ نه تماسی گرفته شد نه پیغامی نه صدایی نه بوقی !!!
مگه قرار نبود با متقاضی ها برای کلاس ها تماس بگیرن پس چی شد ؟

AMD>INTEL
15-11-09, 16:29
شرکت دریا کامپیوتر در راستای برنامه های علمی و اطلاع رسانی خود دوره های مقدماتی اورکلاکینگ را به صورت تئوری و عملی در نمایشگاه الکامپ تبریز برگزار کرد .

فناوران- این نمایشگاه که از تاریخ 1 مرداد به مدت 5 روز فعالیت خود را آغاز کرده بود، امسال شاهد حضور متفاوتی از شرکت دریاکامپیوتر بود. برخلاف سایر شرکت کنندگان در این نمایشگاه که عمدتاً به منظور معرفی و فروش محصولات خود حضور یافته بودندريا، دریاکامپیوتر با هدف افزایش سطح معلومات مخاطبان این نمایشگاه دوره مقدماتی اورکلاکینگ را از ساعت 18 الی 20 هر روز برگزار کرد که 100 نفر از بازدیدکنندگان برای حضور در این کلاس ها ثبت نام کردند. لازم به ذکر است که از میان آنها تنها 40 نفر موفق به کسب رتبه مورد نظر و دریافت گواهینامه از شرکت دریاکامپیوتر شدند. همچنین با توجه به استقبال قابل توجه شرکت کنندگان از این دوره ، درتاریخ 6 مرداد نیز دوره دیگری در آذرشهر و با همت نمایند ده دریاکامپیوتر برگزار شد.
به گفته مدیران این شرکت ، به دلیل استقبال کاربران و همچنین گسترش فرهنگ اورکلاکینگ در سطح کشور در صورت ثبت نام 30 نفر در هر شهرستان، این کلاس ها به صورت رایگان برگزار خواهد شد که علاقه مندان از طریق همین سایت می توانند برای حضور در این دوره ها ثبت نام کنند .
به نقل سایت دریا

shayan08
15-11-09, 18:29
راستش اطلاع رسانی خیلی بد بود 3شنبه برام ایمیل اومد برای 5شنبه و جمعه و البته حرفی از مسابقه و زمانش هم گفته نشد. و جالبترین چیز این همایش این بود که تو گزارش گفته شده گواهینامه دادن اما به رکورد 4.6 گیگاهرتز هم ندیدم چیزی غیر از جایزه بدن. بنده و هم گروهیام هم دوم شدیم با فرکانس 4.4 . حالا چه جوری میخوان مسابقه بذارن نمیدونم!!!

Jagvar
15-11-09, 21:59
دوستانی که شمارشون عوض شده اسم رو همراه شمارشون رو به ایمیل :
overclocking@daryacomputer.com
بفرستند
تشکرات ویزه که حد اقل به انتقاد ها رسیدگی میشه.
واقعا خوشحال شدم.باز هم ممنون:give_rose:
حالا یکی مارو بگیرد گمان نکنم نزدیک های بنده کلاس برگذار بشه.:1. (28):
اگر اون هم اگر توی شیراز برگذار بشه باز بنده فاصله کلومتری دارم ب360 با شیراز:cry:
ولی از قدیم گفتن خواستن توانستن است!:1. (35):

AMD>INTEL
15-11-09, 22:53
من به عنوان مشاور در این زمینه با شرکت دریا تو زمینه اورکلاک کار میکنم . فقط بهتون بگم از شهرهای زیادی با تعداد بالا در خواست کردیم . این رو هم در نظر داشته باشید این کار داره اصولی انجام میشه و همین بخش آموزش اولین بار انجام شده . شرکت در حال بکار بردن تمام پتانسیل کاریش برای بهتر شدن کارگاه و مسابقات هست . به دلیل تعداد بالا شرکت کننده بالطبع برنامه ریزی سخت تر میشه . ولی در مرحله مسابقات شاهد اولین مسابقه حرفه ای اورکلاک در ایران هستیم . من خودم از تیم overclocking.ir هستم و تو مسابقات شرکت کردم .
فقط این رو به عنوان یک دوست میگم با هم سعی کنیم قدرت و پتانسیل اورکلاکرها رو نشون بدیم فارغ از این که مسابقه برگدار کنندش هر شرکتی باشه . من زمان مسابقه حتما به عنوان داور در خدمت دوستان هستم .

DARYA OC
16-11-09, 18:40
سلام الان کمتر از 2 هفته به برگزاری الکامپ هست و هیچ اطلاع رسانی نشده از مکان و زمان تست ها! بسیاری از دوستان از شهرستان میاند! و باید برنامه ریزی کنند! بهتر بود در این فرصت کم اطلاع رسانی می کردید

سلام خدمت همه دوستان و آقای BaRaN عزیز:
همانطور که گفته شد حتی الامکان سعی بر ان بود که مسابقات همزمان با الکامپ برگزار شود اما بنا به دلایلی مسابقات همزمان با الکامپ نخواهد بود ومطمعنا زمان کافی به منظور آمادگی تیم ها در نظر گرفته خواهد شد.
:11():

DARYA OC
16-11-09, 18:50
سلام

خیلی هم خوب و خیلی هم ممنونیم .
ببینم این کلاس ها کی برگذار شد ما نفهمیدیم ؟ نه تماسی گرفته شد نه پیغامی نه صدایی نه بوقی !!!
مگه قرار نبود با متقاضی ها برای کلاس ها تماس بگیرن پس چی شد ؟

دوست عزیز
تقریبا نزدیک به 100 نفر از ثبت نام کنندگان در این کارگاه ها شرکت کردند که دعوت از آنها هم به صورت تلفنی و هم از طریق ارسال دعتنامه الکترونیکی انجام شد و آن دسته ای که به هر دلیل تلفن خود را جواب نداند نهایتا 3 مرتبه با آنها تماس گرفته شده است پس به هیچ عنوان کسی از قلم نیفتاده مگر آنکه در ثبت نام خود شماره ای ثبت نکرده باشند که ... .

DARYA OC
16-11-09, 19:12
راستش اطلاع رسانی خیلی بد بود 3شنبه برام ایمیل اومد برای 5شنبه و جمعه و البته حرفی از مسابقه و زمانش هم گفته نشد. و جالبترین چیز این همایش این بود که تو گزارش گفته شده گواهینامه دادن اما به رکورد 4.6 گیگاهرتز هم ندیدم چیزی غیر از جایزه بدن. بنده و هم گروهیام هم دوم شدیم با فرکانس 4.4 . حالا چه جوری میخوان مسابقه بذارن نمیدونم!!!
سلام
در پست قبل نحوه اطلاع رسانی ذکر شد و در مورد شما نیز از این قاعده مستثنا نبوده است و با توجه به نظرات دوستان شرکت کننده و نظر به اینکه کارگا ه ها در مرکز شهر برگزار شد لذا مشکل خاصی برای حظور دوستان وجود نداشته است علاوه بر اینکه کارگاه ها در 4 نوبت برگزار شد ودوستان به انتخاب خود در یک نوبت شرکت می کردند.
منظور از اعطا گواهینامه بدین معنا نیست که در پایان کارگاه ها همان لحظه به دوستان گواهینامه اعطا شود چرا که اگر قرار بر این بود باید گواهنامه هایی از پیش طراحی و به همه دوستان اعطا می شد که خوب در این صورت از ارزش کار کاسته می شد .
گواهینامه شرکت کنندگان به آدرس این عزیزان ارسال می شود
بنده قصد جسارت نداشته و به شما دوست عزیز هم یک پیشنهاد کاملا دوستانه دارم که با توجه به اینکه در کارگاه ها حضور داشتید سعی نکنید تنها به کاستی ها توجه کنید با تمام این توصیفات در اینکه هر کاری که انجام می شود عیبی وجود دارد شکی نیست و منصفانه است که کاستی ها را در برابر خوبی ها و محاسن یک عمل به یکجا ببینیم .
:11():

DARYA OC
16-11-09, 19:20
تشکرات ویزه که حد اقل به انتقاد ها رسیدگی میشه.
واقعا خوشحال شدم.باز هم ممنون:give_rose:
حالا یکی مارو بگیرد گمان نکنم نزدیک های بنده کلاس برگذار بشه.:1. (28):
اگر اون هم اگر توی شیراز برگذار بشه باز بنده فاصله کلومتری دارم ب360 با شیراز:cry:
ولی از قدیم گفتن خواستن توانستن است!:1. (35):

jagvar عزیز سلام :
برنامه شرکت دریا کامپیوتر در رابطه با کارگاه ه های آموزشی در استان فارس به دلیل استقبال زیاد دوستان شیرازی طی 4 روز همزمان با الکامپ شیراز در تاریخ 17 الی 20 آذرماه در محل نمایشگاه های شیراز برگزار می گردد .
منتظر حضور گرم شما خواهیم بود .
:1. (21):

ViViD
16-11-09, 19:24
دوست عزیز
تقریبا نزدیک به 100 نفر از ثبت نام کنندگان در این کارگاه ها شرکت کردند که دعوت از آنها هم به صورت تلفنی و هم از طریق ارسال دعتنامه الکترونیکی انجام شد و آن دسته ای که به هر دلیل تلفن خود را جواب نداند نهایتا 3 مرتبه با آنها تماس گرفته شده است پس به هیچ عنوان کسی از قلم نیفتاده مگر آنکه در ثبت نام خود شماره ای ثبت نکرده باشند که ... .

والا ما که شرکت کردیم نه تماسی گرفته شد نه زنگی نه MisCall زده شد هر ساعت شبانه روز هم که زنگ میزدید بنده در خدمتتون بودم اما زنگی زده نشد ایمیل هم دریافت نکردم حالا بماند که وقت شرکت کردن هم نداشتم ولی تماسی هم گرفته نشد:lol:

DARYA OC
16-11-09, 19:31
والا ما که شرکت کردیم نه تماسی گرفته شد نه زنگی نه MisCall زده شد هر ساعت شبانه روز هم که زنگ میزدید بنده در خدمتتون بودم اما زنگی زده نشد ایمیل هم دریافت نکردم حالا بماند که وقت شرکت کردن هم نداشتم ولی تماسی هم گرفته نشد:lol:

ViViD جان اگر اشتباه نکنم شما ساکن اصفهان نیستید چرا که برنامه مربوط به استان اصفهان بود و تنها با ثبت نام کنندگان اصفهانی تمایس و ایمیل ارسال شده است.

Amin_0913
16-11-09, 19:31
سلام

توي اصفهان ژنجشنبه و جمعه هفته پيش كلاسها برگزار شد و خيلي هم باحال بود

من كه زياد اور بلد نبودم i7 920 رو تا 4462 بالا بردم

فقط مدرك به ما ندادند

Curtis
16-11-09, 22:24
دوست عزیز

با تشکر از شما اگه میشه بگید کلاسها در تهران حدودا کی بگزار میشه:give_rose:

با تشکر

Shahryar
16-11-09, 23:01
از روزی که فهمیدم مسابقه ای قرار هست برگزار بشه سعی کردم برای برگزاریش قدم + بردارم و خودمم هم حتماً شرکت کنم چراکه این مسابقات با هزینه های زیادی برگزار میشه در اینجا شرکت سود میکنه ولی شرکت کنندگان و اورکلاکر های ایرانی بیشتر سود میکنند ازین بابت باید از دریا کامپیوتر یا هر شرکت دیگه ای که پشتیبانی همچین مسابقاتی را میکنه تشکر کرد .

اما در کنارش میخوام یک انتقاد هم بکنم که امیدوارم سازنده واقع بشه :

مهم ترین مشکلی که در مسابقه به چشم میخوره نبود برنامه ریزی دقیق هست ! یعنی هنوز خود شرکت دریا کامپیوتر هم نمیدونه که کی ، کجا و ... میخواد برگزار کنه . این قضیه باعث میشه که شرکت کنندگان یک جوری حالت سر در گم داشته باشند . نمیدونند که کی روی برنامه حساب کنند ، کی تمرین کنند و ... .

به هر حال امیدوارم زمانی مسابقه برگزار بشه که بتونم شرکت کنم . :11():

صحبتی هم که با دوستان دارم این هست که قطعاً عیب توی هر برنامه ای هست ولی بهتر هست اگه عیب هاش را میگید حسن هاش را هم بگید که برگزار کنندگان مسابقات بیشتر راغب به برگزاری بشند . :1. (29):

soroush_es
17-11-09, 21:01
سلام آقا من تهران برای کارگاه ثبت نام کردم تا حالا که خبری نشده نه زنگی نه ایمیلی
soroushes [at] gmail [dat] com

nasiban
18-11-09, 12:21
با تشکر از شرکت دریا کامپیوتر که این فرصت رو در اختیار تمام هم میهنان عزیزمان قرار داده تا در جهت پیشرفت این علم قدم بردارند و از همه بیشتر از دوست عزیزم آقای محسن ملک محمدی تشکر میکنم که تمام تلاش خودش رو در این زمینه نمود و از هیچ کاری دریغ نکرد .

قابل توجه دوستانی که فقط انتقاد میکنند چنین برنامه ای که امروز شما شاهد آن هستید جناب ملک محمدی (محسن عزیز) ار خیلی وقت پیش در صدد راه اندازی اون بوده و تا به حال تلاش های فراونی کرده تا تونسته این فرصت رو برای شما به عمل بیاره . به خاطر دارم 2 سال پیش که باهاش صحبت کردم توی فکر این روز و این برنامه ها بود و به حق که خوب توانست به عنوان عضوی از گروه دریا کامپیوتر هم در جهت پیشرفت این علم و پیشرفت شرکت عمل کند .

مسابقات در اصفهان به نحو احسن برگزار شد و به نظر من قطعاتی که در اختیار بچه ها قرار گرفت از بهترین ها بودنند و آموزش نیز برای دوستانی که هیچ آشنایی نسبت به این علم نداشتن در همون روز انجام شد . لازم به ذکر است یکی از گروه هایی که همراه ما شرکت کرد هیچ کدام آشنایی به اورکلاک نداشتن ولی پس از آموزش 2 الی 3 ساعته دریا توانستند رکورد 4680 پردازنده 920 رو در کلاس cpuZ همراه با aircooling بزنند که خوب میدونید برای کسی که کلاً 3 ساعت آموزش داشته و هیچی بلد نبوده خیلیه پس باید این رفلکس رو در خودمون ببینیم و در ضمن از تیم دریا ممنون باشیم تا بیشتر در این زمینه برنامه ربزی کنند بلکه تیم کشورمان بهترین رکورد های جهانی رو به ثبت برسونه.

Shahryar
14-03-10, 14:43
با سلام ...

یادمه قرار بود توی پاییز این مسابقه برگزار بشه که نشد متاسفانه ...

بعد قرار شد توی 22 بهمن برگزار بشه که باز هم نشد ...

افرادی زیادی قطعاً پشیمون شدند از شرکت در این مسابقه اما با این حال با توجه به پیغام های زیادی که برای بنده ارسال شده که این مسابقه چی شد خواهشمندم از شرکت محترم دریا کامپیوتر که بالاخره تاریخ نهایی این مسابقه را مشخص کنید که حداقل افراد بدونند این مسابقه به تاریخ پیوست یا قراره برگزار بشه ....

پی نوشت : مورد بعدی که خیلی سوال میکنند کاربران کارگاه ها هست که بنده کاملاً از اون بی اطلاع هستم که آیا جاهایی مثل تهران برگزار شده یا خیر که امیدوارم اون موضوع را نیز دریا کامپیوتر مشخص کنه .

موفق باشید .:give_rose:

lorn
15-03-10, 02:30
البته قصد توهين ندارم ولي فكر كنم اين مسابقه هم مثل خدماتشون باشه
زياد بهش دلخوش نكنيد
اگه كسي خبري چيزي از كلاس ها داره بگه لطفا